شما می توانید تنظیمات خود را طرح کسب و کار برای شکست ؟

0 Comments

[ad_1]

David E. Gumpert نویسنده رایت خود را طرح کسب و کار اغلب می گوید داستان در مورد چگونه او و شریک زندگی خود موفق به جمع آوری پول پس از ارسال طرح کسب و کار خود در اطراف به سرمایه گذاران و دیدار با چند تن دیگر را ارائه. نا امید با این میوه ها از کار خود را, آنها در نظر گرفته شود تا در سرمایه گذاری خود را در سال 1995. خوشبختانه در مشاوره خود را در هیئت مشاوران آنها را انتخاب کرد برای منحرف کردن وقت خود از ماساژ طرح کسب و کار برای ساخت و فروش. تامین مالی آنها گفته خواهد آمد.

تبدیل کردن آنها به فروش می رسد به اندازه کافی برای شناور ماندن از طریق 1996. در سال 1997 فروش موفق به رشد به عنوان به سرعت به عنوان آنها می رود به طوری که آنها تصمیم به دنبال تامین مالی دوباره. در این زمان آنها انتظار نتایج مثبت خواهد بود آسان تر برای به دست آوردن, بعد از همه, آنها نسبتا خوبی تاسیس شرکت. هیئت مدیره با این حال گفت: آنها به خارج وجود دارد و ترویج کسب و کار خود و فروش بیشتر.

اگر در ابتدا شما موفق نیست…

Gumpert و شریک زندگی خود را به جای آن تصمیم گرفت به گرد کردن لباس های قدیمی خود را طرح کسب و کار ساعت های بسیاری را صرف بازنویسی و به روز رسانی طرح و به مجموعه ای از یک بار دیگر به دنبال تامین مالی است. و یک بار دیگر آنها تبدیل شد. چگونه می تواند این باشد ؟ در اواخر دهه 90 به نظر می رسید مانند هر اینترنتی جدید-مرتبط با سرمایه گذاری در جهان بود به دست آوردن تامین مالی است. در واقع با توجه به MoneyTree بررسی اسپانسر شده از طرف Price Waterhouse Coopers سرمایه گذاری در اقتصاد ملی و انجمن سرمایه گذاری, میزان سرمایه – $7.7 میلیارد دلار در سال 1995 — رشد کرده بود به $16.4 میلیارد سال 1997.

با اینحال شکست خورده تامین مالی چپ Gumpert و شریک زندگی خود را با دو استارک انتخاب در این مرحله: پیدا کردن راه هایی برای رشد کسب و کار بدون تامین مالی و یا تماس آن واریز شده است. آنها در زمان انتخاب اول است. آنها همچنین درگیر روابط عمومی حرفه ای و موفق به گرفتن چند تن از موفق ترین مشتریان شرکت های بزرگ نوشته شده است تا در کسب و کار و صنعت و تجارت انتشارات – با آژانس ذکر شده به عنوان نیروی کلیدی در پشت مشتریان خود موفقیت است. این تبلیغات رو آژانس های همراه زنگ با چشم انداز جدید چند که تبدیل به فروش بیشتر.

به عنوان کسب و کار بزرگ آنها باقی مانده نگهبان در مورد نظارت بر هزینه های خود را و به شدت جمع آوری مطالبات. سال 1999 آنها عامل سودآوری در $2 میلیون دلار درآمد سالانه با حدود 20 کارمند. همچنین میزان سرمایه گذاری ریسک پذیر بودن سرمایه گذاری در سراسر کشور به حال افزایش یافت حیرت انگیز $رقم 55.5 میلیارد دلار است. اما Gumpert و شریک زندگی خود را پرداخت توجه کمی به این; علاقه خود را در خارج تامین مالی به طور قابل توجهی کاهش یافته بود. (2000, سرمایه در دسترس بودن به اوج خود رسید در $85.5 میلیارد.)

قدرت تبلیغات

به عنوان Gumpert و شریک زندگی خود را انجام موفقیت خود را به سال 1998 و 1999 خود را در تلاش های تبلیغاتی در نهایت جلب توجه عموم برگزار می شود شرکت است که به دنبال تخصص آنها ارائه شده در توسعه و مدیریت محتوای آنلاین. در دسامبر سال 1999 این شرکت به دست آورد Gumpert شرکت NetMarquee. به Gumpert تعجب acquirer هرگز خواسته خود را طرح کسب و کار; آن فقط می خواستم به خود را به پیش بینی های مالی تحت حالات مختلف.

در بازگویی خود را تامین مالی تجربه Gumpert باعث می شود دو نکته: اول حتی در زمان های خوب سرمایه گذاری سرمایه مسیر بسته است به اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار است که به دنبال آن ، در حالی که این ممکن است به نظر می رسید پس از آن که تقریبا هر کسب و کار که خواسته بود دریافت سرمایه, واقعیت این است که با دقت بیشتر گردد طرح کسب و کار در حال رد کردن دست توسط سرمایه گذاران. دوم, شما تعجب آنچه شما می توانید انجام بدون تامین مالی شما فکر می کنم شما به شدت نیاز به دفع شکست.

حقیقت این است که بعید است یک طرح کسب و کار خود را به ارمغان بیاورد بودجه در, درب, مگر اینکه آن را بخشی از استراتژی بازاریابی به طور کلی.

چهار ابزار برای کمک به بازار کسب و کار خود و برنامه ریزی برای سرمایه گذاران

معروف سخنران انگیزشی جیم ران می گوید: وجود سه گام برای موفقیت ارتباطات: “آیا چیزی خوب است برای گفتن آن می گویند و می گویند آن اغلب.” این سه مرحله را به صورت پایه از طرح کسب و کار Secrets Revealed دستی. آنها ضروری به بازاریابی خود را طرح کسب و کار با هدف جذب سرمایه گذاران و فروش کسب و کار خود و برنامه ریزی برای آنها. در اینجا چهار ابزار برای کمک به شما “می گویند آن را اغلب” بنابراین شما می تواند به جذب سرمایه گذاران و فروش کسب و کار خود و برنامه ریزی برای آنها.

یکی مختصر و خوب نوشته شده است و بیست و پنج صفحه کسب و کار تفاهم نامه و یا “طرح کسب و کار” است که ایجاد یک مورد برای جدا کردن سرمایه گذاری خود را از رقابت خود را. شما نمی نیاز به یک تا دو اینچ ضخامت طرح کسب و کار. برنامه های این اغلب فاقد هدف; به جای ساخت یک مورد که منجر سرمایه گذاران برای تصمیم گیری که آیا کسب و کار سرمایه گذاری مناسب برای آنها “دور آتش” امیدوار است که در برخی از عکس ها را به اثر.

دو موثر زمین آسانسور–60 ثانیه به نقطه کلامی زمین برای کسب و کار خود را–که ارتباط خود را به مشتریان و سرمایه گذاران چه شما در یک بازی هیجان انگیز و جذاب در راه است. توانایی جدا کردن کسب و کار خود را از رقبای خود و رسیدن به یک سرمایه گذار علاقه در مدت زمان کوتاهی طول می کشد سوار یک آسانسور بسیار مهم است.

سه سرمایه گذار رابطه با صفحه وب برای ساختن اعتبار و کمک به سرمایه گذاران به سرعت دریافت اطلاعات آنها نیاز به زمانی که آنها به آن نیاز دارید. از تمام ارتباطات رسانه ای در دسترس از وب سایت بسیار مهم است. آن را سریع و در دسترس 24/7. با آن شما می توانید جذب آگهی و به طور خودکار نگه داشتن در تماس با کسانی که علاقه مند به کسب و کار شما.

در نهایت مطبوعات برای کمک به شما کلمه خود را. آزادی مطبوعات است که ابزار اساسی برای به دست آوردن توجه رسانه ها است. عمومی, تمایل, برای, جالب, اخبار مربوطه را قوی باقی می ماند به عنوان نشانی از اهمیت دقت در انتخاب مربوط به مخاطبان هدف. شما با خرید و فروش خیلی بیشتر شک و تردید در بخشی از این مکان در حال حاضر بیش از وجود دارد در گذشته بوده که باعث می شود شواهد و عینیت در اطلاعیه مطبوعاتی خود میباشد.

روند جمع آوری پول و جذب سرمایه گذاران آسان نیست. اگر آن را هر ایده کسب و کار را تامین می شود. شما مجبور به استفاده از تمام ابزار هایی که در دسترس هستند به شما و شروع به دنبال در این فرآیند به عنوان یک فرایند بازاریابی حمایت سخت شواهد قابل اثبات. شما فقط نمی دانم زمانی که آلو–سرمایه گذاران در درخت تبدیل خواهد شد رسیده–آماده برای سرمایه گذاری است. اما شما نمی دانید که اگر شما همه چیز شما می توانید برای مراقبت از درخت–آب از آن بارور آن را–از آن خواهد شد در نهایت میوه–جمع آوری پول برای کسب و کار شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *