شما چه کسی مسئول است ؟

زبانک  > متفرقه >  شما چه کسی مسئول است ؟
0 Comments

[ad_1]

تفاوت معنی داری وجود دارد بین اینکه مسئول به مردم و برای آنها. مسئول بودن برای مردم است زمانی که شما احساس می کنید مسئول دیگر نتایج, درد, شکست, احساسات, مشکلات, مبارزات سختی و نیاز به رضایت – به عنوان به خوبی به عنوان خود را با موفقیت و شادی دستاوردها و رشد.

مسئول بودن به مردم به این معنی است که شما می دانید که آنچه را که آنها در حال تجربه در زندگی – آیا مبارزه و یا پیروزی یا موفقیت و رشد و یا رکود – چیزی است که آنها به ارمغان آورد به زندگی خود را به حرکت به یک هواپیما بالاتر. شما وجود دارد شما مراقبت و شما علاقه مند هستند, اما از آن است که مسائل خود را نه مال شما. یک خط بزرگ من به تازگی در سراسر این است که “دیدن خود به عنوان یک قربانی به آرزو شرایط خود را ادامه می دهند.”

هر حرکت را از طریق زندگی خود را شخصی چمدان مسائل شخصی و درس بگیرند. به مسئول به مردم است نه تلاش برای تداخل با آنچه آنها نیاز به یادگیری به طوری که آنها می تواند حرکت کند. به مسئول مردم کمک می کند تا به نگه داشتن آنها را در گیر کرده است.

زنان و مادران تمایل به گرفتن مسئولیت برای فرزندان خود و مسائل خود را در حالی که پدران تمایل به گرفتن مسئولیت برای آنها.

من به یاد صحبت های اخیر با مردمی چند سال به عقب. من یک سال سخت. شما می دانید رکود و تمام. خوب در یک روال تماس بگو سلام وقتی که مامان من پرسید که چگونه من انجام شده بود به من گفت که کسب و کار واقعا سخت است و من نمی دانم اگر من می خواهم برای زنده ماندن. پاسخ او “که در آن من به اشتباه؟” (در نظر گرفتن مسئولیت برای من و چیزهای.) وقتی که من برای صحبت با پدر من و او همین سوال را من به او پاسخ مشابه و او گفت: “بهتر است لب به لب خود را خارج وجود دارد و فشار.” (مسئول به من.)

که آیا شما احساس می کنید مسئول در زندگی خود را? به?

مثال دیگر این است که تفاوت همدلی و همدردی. هنگامی که شما همدردی شما احساس می کنید متاسفم برای. هنگامی که شما همدردی شما را در درک چگونه فرد احساس می کند اما شما نمی توانید به پایین وجود دارد در این مسائل با آنها. همدلی مردم کمک می کند تا رشد کند در حالی که همدردی کمک می کند تا نگه داشتن مردم گیر کرده است. یکی دیگر از راه گفت این است که تفاوت بین جدا شدن و متارکه. خود را به نوبه خود. چه تفاوت بین این دو مفهوم به شما ؟

مسئول به عشق در عمل است. مسئول عاطفی است دستکاری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.