شور و شوق شما را که در آن استعداد به تنهایی نمی تواند

0 Comments

[ad_1]

شما نمی توانید از تحویل کالا اگر قلب خود را سنگین تر از بار. شمارش نعمت خود را; به جای فکر کردن نعمت خود را هیچ به حساب نمی آوریم. شما می توانید موفق در تقریبا هر چیزی که برای آن شما باید شور و شوق بی حد و حصر. جهان متعلق به مشتاق.

یک تفاوت عمده بین مردم است که سطح خود را از شور و شوق. خود نشان دهنده شور و شوق خود را از ذخایر خود را از منابع بهرهبرداری نشده و شاید آینده خود را. وینستون چرچیل گفت: “موفقیت این است که رفتن را از شکست به شکست بدون از دست دادن شور و شوق.” شما هرگز نمی خواهد به افزایش ارتفاع زیادی بدون شادی و شور و شوق.

شور و شوق باید تغذیه با اقدامات جدید, جدید, آرمان, جدید تلاش ها و چشم انداز جدید. آن را تقصیر خود را اگر شور و شوق خود را از دست رفته است. شما موفق به آن را تغذیه. چه شور و شوق ؟ هنری چستر پاسخ “شور و شوق است نه چیزی بیشتر یا کمتر از ایمان به عمل است.” هلن کلر گفت: “خوش بینی است و این ایمان است که منجر به موفقیت است.” هیچ چیز می تواند انجام شود بدون امید و یا اعتماد به نفس.

از آن ما نیست اما ما وضع که ما را خوشحال می کند. به یاد داشته باشید برخی از مردم در زمستان یخ. دیگران اسکی. یک نگرش مثبت همیشه باعث ایجاد نتایج مثبت است.

نگرش یک چیز کوچک است که باعث می شود یک تفاوت بزرگ. اگر شما یک زندگی از منفی شما را پیدا خواهد کرد خودتان را دریازده در طول کل سفر. کسی که منفی است نیمه را شکست داد و حتی قبل از آغاز.

یک ارتباط مستقیم وجود دارد بین ما شور و شوق و ما بالقوه است. شما می تواند نور جهان است اما هیچ کس آن را می دانم مگر اینکه سوئیچ روشن است. دنبال چه کتاب جامعه می گوید: “هر چه دست خود را می یابد و به انجام آن را با تمام خود را ممکن است.” مثبت بودن ضروری است به پيشرفت و پایه و اساس واقعی پیشرفت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *