شکست اغلب بنابراین شما می توانید موفقیت هر چه زودتر

زبانک  > متفرقه >  شکست اغلب بنابراین شما می توانید موفقیت هر چه زودتر
0 Comments

[ad_1]

شما ممکن است پیدا کردن عنوان این مقاله کمی عجیب و غریب است. بسیاری از شما حتی ممکن است فکر می کنم من در نهایت رفته عمیق پایان و آن را از دست داد. قبل از اینکه شما آمار دکمه حذف لطفا یک دقیقه به من بده.

در طول زندگی حرفه ای من و پیگیری مادام العمر از موفقیت من خواندن صدها کتاب در مورد موفقیت توسط نویسندگان بسیاری دقیق و سپس من و من مردم بیش از من می توانم به یاد داشته باشید که کمکهای قابل توجهی به کیفیت زندگی و جهان خود را. هر یک از آنها به یک فرد اعتراف کرد که آنها را انجام آنچه آنها اگر آنها تا به حال تجربه فوق العاده ای شکست در طول راه.

بنابراین در اینجا یک سوال برای شما. اگر شکست است که برای موفقیت لازم است و سپس این بدان معنا بیشتر شکست ما بیشتر موفقیت ما خواهد بود ؟ آن بستگی دارد.

من شکست خورده اند در بسیاری از مواقع در طول زندگی من در تقریبا همه چیز را که من اغلب تعجب می کنم که چقدر بیشتر باید من را تحمل قبل از من در نهایت رسیدن به قله کوه? آنچه در نهایت من به ارمغان می آورد بازگشت به واقعیت است عبارت – شکست اغلب بنابراین شما می توانید موفقیت هر چه زودتر.

هیچ کس دوست دارد تروما و درد و دلسردی یا احساس ناامیدی زمانی که آنها در چیزی شکست. اگر آنها ما ممکن است به آنها نگاه کنید و فکر می کنم آنها آجیل.

در اینجا یکی دیگر از سوال است. پس چرا بسیاری از مردم کار بسیار سخت برای جلوگیری از شکست زمانی که آن را لازم عنصر در موفقیت پایدار? آن است که ترس از ناشناخته ؟ آیا این عدم قطعیت ، آیا این نگرانی است که آنها نمی توانند تحمل استرس و یا آن را ترس از نظرات افراد دیگر از آنها را زمانی که آنها شکست خورده اند ؟

آیا شما فکر می کنم A. لینکلن, T. ادیسون, A. G. Bell, B. دروازه B. ماریوت و هزاران نفر از دیگر موفقیت های بزرگ داستان از گذشته نگران در مورد آنچه همسالان خود و دوستان و خانواده و یا کل غریبه فکر کردن در مورد آنها را به عنوان آنها شکست خورد ؟ پاسخ این است که بله و نه. اما صرف نظر از پاسخ آنهایی که ساخته شده و یا همچنان به بزرگترین تاثیر را در زندگی هرگز اجازه این نظرات بیان شده و یا در غیر این صورت متوقف کردن آنها را از خود بی امان در تعقیب هدف خود را و هدف در زندگی است.

به عنوان یک نفر که می داند نیش شکست و شکست و همچنین شادی از پیروزی من می توانم به شما بگویم که سازمان ملل متحد قاطعانه که هیجان پیروزی آن نیست که هرگز به عنوان بزرگ و یا به عنوان رضایت بخش اگر شده است وجود دارد برخی از مهم موانع و سختی در طول راه.

من می توانم شنیدن چند از شما در حال حاضر “تیم شما دیوانه من می دانم که بسیاری از افرادی که با موفقیت و نمی تجربه قابل توجهی شکست در طول راه.” آیا شما مطمئن هستید که در مورد آن ؟ شما ببینید شکست و این عواقب در حال تعریف و تحمل متفاوت توسط هر یک از ما. یک شکست توسط یک فرد استانداردهای ممکن است چیزی جز یک دست انداز در جاده ها برای شخص دیگری. من می دانم که افرادی که از دست همه چیز و بازگشت حتی بهتر و قوی تر است. آنها با استفاده از عدم دریافت عاقلانه تر و خلاق تر. من هم می دانم که تعداد کمی از مردم که به نظر می رسد فقط سرش را از طریق زندگی با ظاهری سهولت و شکست یا سختی به نظر می رسد هرگز به دست کشیدن بر روی درب خود را. شاید آن را انجام داد اما آنها را نمی بینیم آن را به عنوان شکست اما یک فرصت یادگیری به طوری که آنها نمی نشستن در اطراف در تمام طول روز ناله و احساس متاسفم برای خود.

اما من همچنین بر این باورند که بسیاری از افرادی که موفقیت ظاهری با سهولت (و من نمی گویم که هر یک از این افراد نمی باید سهم خود را از سختی.) تواند انجام خیلی بیشتر در صورتی که مایل به شکست یک کمی بیشتر.

بنابراین بیرون رفتن و برخی از سرگرم کننده امروز و رشد و بهتر و دقیق تر و عاقلانه تر در چیزی شکست. کشش خود را و یا سعی کنید چیزی جدید. شما باید بیشتر به از دست دادن با تلاش از شما انجام با تلاش و شکست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.