شکست – دو قدم به جلو یک قدم به عقب

0 Comments

[ad_1]

درک که شکست بخشی از موفقیت خواهد یک کلید برای دستیابی به موفقیت است. در روند خود را برای رسیدن به موفقیت شما تجربه لحظات از آنچه ما تماس بگیرید شکست. شما نمی توانید اجازه دهید این شما را دلسرد و شما را خاموش نماید. شما می توانید شروع به گفتن به خودتان که شما بی ارزش هستند و یا شما می توانید انجام رساندن اهداف که شما تعیین کرده اند به انجام.

اگر شما تا کنون شده است در خرید و فروش و تا به حال یک مربی خوب یا معلم شما آموخته اند که هر زمان شما را به یک قرار ملاقات و یا انتخاب کنید تا گوشی شما در حال گرفتن پرداخت می شود. اولین فکر شما ممکن است اگر من نمی فروش هر چیزی پس چگونه من گرفتن پرداخت می شود ؟ که سوال بسیار خوبی است و شما باید یک پاسخ. پاسخ این است که همه از فروش تماس ها و جلسات شما باید نگاه به عنوان یک میانگین کلی. به طور متوسط همه چیز را با هم به شما اجازه می دانم که چگونه شما انجام می دهند و انتقادات شما. یک بار دیگر همه چیز را در زندگی یک فرایند است. خرید و فروش بدون استثنا از این فرایند است. اگر شما در آن نگاه کنید از نظر این که یک فرایند شما را در درک که شما باید تمرکز بر روی یک میانگین کلی و نه هر فرد فروش.

هر کس شنیده است این بیانیه دو گام به جلو یک گام به عقب. این امر در تمام زمینه های زندگی بدون توجه به جایی که شما در حال تلاش برای رسیدن به موفقیت است. اگر شما در فروش, شما ممکن است چند روز و هفته یا ماه از فروش در یک ردیف. سپس همه ناگهانی یک روز شانس خود را به طور ناگهانی تغییر میکند. شما برای سه هفته بدون فروش یک آیتم استفاده کنید. شما در حال رفتن بیش از هر فرد جلسه مطمئن شوید که شما در حال ساخت اشتباهات نیست. شما انجام داده اند همه چیز را درست اما شما شکست خورده اند. آن را بسیار آسان برای دلسرد در این لحظه. اگر شما برگردید به دو گام به جلو و یک قدم به عقب, شما می دانید که این سه هفته است که خود را یک قدم به عقب. فروش آینده خود است با یک تماس تلفنی و یا یک جلسه و دور. همه چیز یک فرایند است و شما باید نمی دهد. هنگامی که توماس ادیسون اختراع لامپ, این یک روند است. تنها تفاوت او کشته 999 گام به عقب و سپس یک قدم به جلو است. تصور کنید اگر فروش خود را با اعداد مشابه بودند. شما خواهد بود قادر به ادامه?

همیشه به یاد داشته باشید همه چیز یک فرایند است. من از تکرار این بیانیه به دلیل هنگامی که شما در حال آب گرفتگی با احساسات در حال حاضر آن را بسیار آسان برای فراموش کردن این بیانیه است. شما می توانید به راحتی به عقب به طور پیش فرض به فکر بد در مورد خودتان و وضعیت خود را. شما باید این کار را انجام دهند!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *