شکست ستون موفقیت – قدیمی گفت:

زبانک  > متفرقه >  شکست ستون موفقیت – قدیمی گفت:
0 Comments

[ad_1]

شما باید در سراسر این گفته قدیمی از “شکست نظامی” ستون ابر “موفقیت” است که واقعا قابل اجرا به جهان در حال حاضر در مقیاس بزرگ است. اشاره به داستان از رابرت بروس جایی که او آموخته شده از عنکبوت به دست آورد و پادشاهی خود را از دشمن پس از تلاش برای هفت بار شکست. اینها همه داستان از انگیزه های که از آن ما می توانید در قرعه کشی این نتیجه رسیدند که شکست دولت از ذهن است که در آن کنترل خود را از یک انسان از دست داده است. آن است که به فرد او چگونه رفتار چنین شرط که آیا برای استفاده و یا بازی از دست می دهد.

آن را می توان تاکید کرد که اگر شما اجازه دهید شکست غلبه بر شما را نابود کردن تمام قابلیت های مثبت در شما و شما را در برابر هیچ چیز در جهان است. شما باید یاد بگیرند که از شرایط خاص و اقدامات درمانی را برای خنثی کردن بیمار در اثر چنین وضعیت و تلاش صادقانه برای پیشرفت. بهترین چاره این است که این احساس قوی از امید که درب باز می شود به پیشرفت و متوقف می شود حضور شکست. این ممکن است تنها زمانی که شما جمع آوری اعتماد به نفس و قدرت فوق العاده ای برای غلبه بر چنین موقعیت های متضاد. شما می توانید مطمئن شوید که خداحافظی به شکست است که دامنه خود را و بستگی به قدرت خود یادگیری است. شما هرگز باید اجازه غم و اندوه از شکست جلو شما را برای خوب است.

برنامه ریزی خود را ممکن است آهسته یا دیدار با لحظه ای مکث اما شما باید آماده به صورت انواع غیر منتظره آشفتگی. بهتر است به چشم پوشی از چنین شرایط دردناک در زندگی و شروع تازه برای گام بعدی و این قدرت در شخصیت فردی. به یاد داشته باشید خط معروف از وردزورث در شعر “وقتی بهار می آید بهار می تواند به مراتب پشت؟” شما همیشه باید مثبت فکر می کنم و به درستی برای غلبه بر بدبختی و شما قطعا موفق خواهد بود و در دستیابی به موفقیت هنگامی که شما به اندازه کافی قوی به صورت عذاب شکست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *