شکست – پرشی به موفقیت

زبانک  > متفرقه >  شکست – پرشی به موفقیت
0 Comments

[ad_1]

“چه نوع پرنده-مغز شما هستند ؟ Gee-صدای تیز و تند یک سه ساله انجام داده اند می تواند یک کار بهتر از آن است!” به عنوان همکاران به موفقیت در آینده از سازمان خود این کلمات ممکن است بسیاری معکوس در زبان انگلیسی است. چگونه اغلب شما را دیده و یا تجربه یک پاسخ شبیه به این برای یک خطا در کار و قربانی در حال حاضر مايوس با ناامیدی در عدم احساس می کند و حتی بدتر پس از کامل زبان-شلاق.

چه ما آموزش رفتار و یا مثل این condoning آن ؟ ما نشان می دهد باور ما این است که موفقیت این است که همه چیز را تنها قابل قبول نتیجه هر ابتکار. تا به حال ادیسون فکر می کردم که راه ما هنوز هم می تواند با تکیه بر شمع برای کسانی که طولانی شب تاریک زمستان!

اگر شما می خواهید خود را در محل کار به طور فوق العاده-موفق برش لبه تکنولوژی یک محصول منحصر به فرد بهترین فرآیندها و مردم به تنهایی نمی خواهد نمی تواند به شما وجود دارد. بله محل کار فوق العاده موفق در باقلا-شمارش از نظر سهام تمام کسانی که کیفیت اما جادویی اضافی مواد تشکیل دهنده در حال تبدیل شدن به یک جای مردم تقریبا می میرند برای پیوستن به, تر می شود موفق با تشویق کشف و نوآوری است. به عنوان رهبران این چیزی است که ما باید پرورش و… شکست یک پله-سنگ در راه رسیدن به موفقیت.

محل کار فوق العاده موفق در باقلا-شمارش لحاظ نمی خواهد نمی تواند رسیدن به این وضعیت مگر اینکه آن را تبدیل به یک محل کار که تقریبا مرگ این فرصت را به پیوستن به. این بخشی از مشکل است. آسان تر از قطعات هستند که به طور معمول به ذهن آمد بلافاصله: تأمین امنیت بزرگ تکنولوژی یک محصول منحصر به فرد به خوبی ساخته شده و یا تحویل بهترین فرآیندهای انجام شده نیروی فروش… و یک چیز بیشتر:تشویق کشف و نوآوری است. بخشی از آن است که قرار دادن در محل فنی مناسب محیط زیست و دو وجود دارد. اول راحت تر است: محیط فیزیکی و الزامات. سخت تر این است که ایجاد یک فرهنگ آن را تشویق می کند به کشف و نوآوری و حتی مهمتر از قبول اشتباهات مردم ما و خود ما.

چگونه بسیاری از ما آموخته است که به دوچرخه سواری بدون قرار دادن یک پا به زمین… شد در یک زبان خارجی مسلط و بدون لحظه های شرم آور… یا آموخته به شیرجه رفتن بدون تجربه گاه به گاه bellyflop? شکست مشکل است. مشکل این است که عدم یادگیری است.

ظهور یک الگوی خطاهای سیگنال نیاز به گرفتن برخی از مراحل بسیار مهم وجود دارد اکتشافات ساخته شود سوالات به خواسته می شود. یکی از مهم ترین این است که آیا این کارمند در حال کار در یک منطقه که به آنها عشق است او تمرین ارزش های خود را? مگر در مواردی که در مورد او هرگز اکسل. گاهی اوقات ما ممکن است کشف کنند که بهترین گزینه برای سازمان ما و فردی است که برای پیدا کردن یکی دیگر از نقش یکی از آنها لذت ببرید و که در آن آنها می توانند موفق شوند.

فوق العاده موفق در محل کار از شیوه های روشنفکر مدیریت اما این بدان معنا نیست آن را تضمین اشتغال برای زندگی است. هنگامی که آن را شکست خورده است و در هدف خود به استخدام برای ارزش زمانی که آن را به رسمیت می شناسد که یک کارمند استعدادهای ناسازگار با آن مورد نیاز در این سازمان به جای آتش آنها را به طور چشمگیری و با کلمات سخت با احترام و محبت آن را به آنها را به یک سازمان دیگر مناسب تر است.

دفعه بعد یکی از مردم خود را با شکست مواجه پرسش کمک به موفقیت در آینده است. مهار قدرت از شکست به عنوان یک سکوی پرشی برای رسیدن به موفقیت!

ده سوال بپرسید زیر یک عضو تیم را شکست… در یک فضای همکاران اکتشاف.

1) چه بود نتیجه مورد نظر?

2) چه بود توجهی نشد اوایل سیگنال های هشدار دهنده?

3) چه شد مهم ترین منابع که مشورت?

4) چه حسی سیگنال آیا شما را نادیده می گیرند?

5) تا چه حد شما را در بهترین بازی خود را و آنچه را که ایستاده در راه خود را ؟

6) تا چه حد ممکن است نتیجه تحت تاثیر قرار شده است با مدیریت بهتر زمان?

7) اگر شروع دوباره آنچه را شما متفاوت است ؟

8) از نظر بهره, سازمان, مهم ترین چیزی است که یادگیری ؟

9) مهم ترین چیزی است که یادگیری در مورد خود شما?

10) بهترین راه که در آن من می تواند به حمایت از شما در حال حاضر ؟

مارس 2009.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *