صداقت: انجام درست امور!

0 Comments

[ad_1]

در حالی که پشت من خواسته شد تا منجر به بحث در موضوع صداقت در یک موسسه آموزشی که در آن من به عنوان یک مجری. من افتخار بود به صحبت در مورد این موضوع داده است که صداقت یک ارزش است که نقش بخشی جدایی ناپذیر در هر جنبه ای از زندگی من است. در حالی که آماده شدن برای ارائه من من به فکر راه های مختلف من می تواند به اشتراک گذاری نظرات من در مورد چگونه من ادغام ارزش صداقت به زندگی من بدون آینده صدایی sanctimonious, و یا حتی بدتر. شانس من در سراسر یک نقل قول که مظهر نقطه نظر من در مورد آنچه که تمامیت به معنای من است. نقل قول C. S. Lewis می گوید: “صداقت در حال انجام است درست است. حتی زمانی که هیچ کس در حال تماشای”. یک مشابه نقل قول توسط اپرا وینفری متحده “واقعی صداقت در انجام درست دانستن است که هیچ کس می دانم که آیا شما آن را یا نه.” به عبارت دیگر راه من آن را ببینید – یکپارچگی است که در آن باورهای ما در حرف و عمل از وسط قطع کردن. آن چیزی است که می تواند جعلی یا disingenuously به نمایش گذاشته در تعقیب تمجید و یا ستایش از دیگران است.

موجز ترین راه من می تواند توصیف تمامیت آن است که معادل آن به تنفس زندگی را به ما اخلاق و ارزش ها. آنچه که من می دانم برای مطمئن عمل به طور صداقت در زندگی ما به صورت روزانه یک انتخاب است. من اغلب می گویند انتخاب مردم را خوب یا بد می تواند تاثیر کل مسیر زندگی خود را. داشتن صداقت معنا نیست که یک فرد کامل است به هر وسیله. آن را فقط نشان می دهد که برخی از مردم با وجدان تر در نظر اخلاقی صدا گیری بیش از دیگران است. چگونه از آن فوق العاده خواهد بود اگر بیشتر مردم به ورزش بیشتر فداکارانه را انتخاب کند.

انجام درست

بیش از اکثر حرفه ای من من مشغول به کار در دو حوزه است که بیشترین تاثیر را بر موفقیت و یا شکست یک کسب و کار یعنی مالی و منابع انسانی است. در نتیجه در طول تصدی من, من معجزات موارد متعدد که در آن تمامیت تا به حال به سوال آمده است. در حالی که ریاست هر صورت من همیشه کلمات حکمت در خط مقدم از ذهن من که همکار محترم به من گفت: سالها پیش در حالی که آموزش یک کارگاه آموزشی اصول اخلاق و صداقت. او گفت: “وقتی که می آید به صداقت در محیط کار وجود دارد هیچ چیز مانند یک فرد بد است. وجود دارد تنها افرادی که در حال قرار دادن در شرایط بد”.

بسته به سیستم باور شما من حدس می زنم وجود دارد می تواند برخی از حقیقت در بیانیه ای که. اما من سخت فشرده می شود به موافقت با این روحیه را در تمامیت آن داده شده باور من سیستم مورد تمامیت آن است که ” انجام کار درست حتی زمانی که هیچ کس به تماشای. در این بیانیه وجود دارد که بدون قضاوت خوب یا بد در مورد فردی است. من به سادگی باور یک فرد از یکپارچگی است که قرار است در یک وضعیت بد را در همه احتمال انتخاب می کنید برای انجام کار درست است. البته داشتن صداقت معنا نیست که وجود دارد هیچ جایی برای خطا و یا این که یک فرد از یکپارچگی است که همیشه تصویر کامل در هر کلمه فکر و یا عمل. اما, آن است که آیا در محل کار و یا بازی یک فرد از تمامیت قطعا برگزاری درست به این مقدار بدون در نظر گرفتن وضعیت.

در حرفه من هدف من این است که همیشه بسیار عمدی در پیشرو دیگران با مثال. هنگامی که آموزش کارکنان من, من آنها را به غرور و افتخار را در کار خود را و به اجرای وظایف خود را به عنوان اگر آنها هر حرکت و تصمیم منوط به حسابرسی. این استراتژی در نظر گرفته شده است برای ارعاب. به عنوان یک ماده در واقع من واقعا بر این باورند که یک رهبر موثر منجر طریق انگیزه و نه از طریق تهدید و ارعاب. بنابراین به عنوان یک رهبر من استفاده از تجربه و ارزش به ایجاد انگیزه در دیگران برای انجام کار درست در همه زمان ها حتی اگر هیچ کس به تماشای. این می رود راه طولانی در حرفه خود و همچنین زندگی شخصی خود را.

صداقت در روابط

من معتقدم صداقت است فقط به عنوان مهم در روابط حرفه ای است. هر کس به احتمال زیاد در یک نقطه و یا دیگر درگیر شده است در یک وضعیت و یا تا به حال یک رابطه حرفه ای است که در آن کسی می دانند که به نمایش گذاشته عدم صداقت. در بسیاری از این شرایط مردم صحبت می کنند به عنوان اگر آنها ارزش صداقت اما در واقع اقدامات خود را ثابت کند در غیر این صورت. یکی از چیزهایی است که هرگز دروغ است یک فرد ، چگونه یک فرد انجام خود را همیشه نشان می دهد که آنها واقعا هستند بیش از کلمات آنها صحبت می کنند. وجود دارد بسیاری از مردم خواهد شد که لبخند در چهره خود را در حالی که آنها توطئه برای چاقو زدن به شما را در عقب زبان استعاره ، به عنوان مایا آنجلو که می گفت: “هنگامی که کسی به شما نشان می دهد که آنها باور آنها اولین بار”. من آموخته اند که در طول سال به واقعا درک این ضرب المثل.

بنابراین وقتی که می آید به روابط حرفه ای و شخصی روابط خیلی مهم که برای من تماشای مردم اقدامات و ببینید اگر کلمات خود را تراز. کسانی که نمی آنهایی که اساسا به شما نشان که آنها با اعمال خود. این افراد را بیش از احتمال زیاد انتخاب بد معمولا در هزینه شخص دیگری. تاکتیک های خود را ممکن است کار را به نفع خود در کوتاهمدت اما آن را قطعا نمی خواهد سود آنها در بلند مدت. به یاد داشته باشید هیچ چیز خوب یا بد طول می کشد برای همیشه لطفا برای! فریب و عدم صداقت را همیشه با گرفتن یک فرد است. به همین دلیل من نمی وقت خود را صرف نفرت در مردم که نشان از عدم صداقت در حرفه یا روابط شخصی. من لازم نیست به عقده روحی تلاش به عقب بر گردیم در هر کسی که در این موارد. برای آنها به سادگی زندگی می کنند یک زندگی بدون صداقت رو به بدتر مجازات از همه است.

در خلاصه

در مجموع همه چیز داده به نظر من که صداقت یک ارزش که در آن باورهای ما در حرف و عمل قطع, من باور نمی کنم که آن چیزی است که می تواند یکی از نمایشگاه در یک بخش از زندگی خود را و نه دیگر. آن چیزی است که می تواند روشن یا خاموش در هوی و هوس. صداقت یک ارزش چنان قدرتمند است که آن را می تواند به طور قابل توجهی تاثیر روابط شخصی و حرفه ای. به اعتقاد من مهم است که صداقت نه فقط در مشاغل حرفه ای اما در تمام جنبه های زندگی ما. این مهم است که توجه داشته باشید عمل صرف برگزاری نمایشگاه صداقت بر یک پایه منسجم را ندارد هر فرد بهتر از هر کس دیگری. هر کس یک شانس برای نجات خود حتی پس از نشان گذشت در تمامیت. که مرا به یاد یکی دیگر از نقل قول که می گوید: “وجود دارد بهتر است آزمایش یک مرد صداقت از رفتار او هنگامی که او در اشتباه است”. همه در همه, اما من معتقدم یک فرد واقعی صداقت را بیش از احتمال انتخاب می کنید برای انجام کار درست و بدون در نظر گرفتن وضعیت. پاداش دنبال تاییدیه از دیگران است. درست پاداش است که به سادگی دانستن آنها انجام داده اند درست است. برگزاری نمایشگاه صداقت یک انتخاب است که هر کس این فرصت را به ورزش. اگر چه نه همه دارای صداقت به عنوان یک ارزش امید من این است که بیشتر مردم انتخاب برای انجام کار درست و بدون در نظر گرفتن وضعیت و یا اینکه آیا کسی در حال تماشای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *