صنعت موسیقی از فرمول برای موفقیت آن وجود دارد ؟

زبانک  > متفرقه >  صنعت موسیقی از فرمول برای موفقیت آن وجود دارد ؟
0 Comments

[ad_1]

هنرمندان اغلب می خواهند بدانند که اگر وجود دارد یک فرمول دقیق آنها می توانید به دنبال تضمین موفقیت در صنعت موسیقی. آیا یک فرمول شبیه به این وجود دارد ؟ آنچه که می تواند هنرمندان را به انجام برای کمک به اطمینان از نتیجه موفقیت آمیز? ممکن است به دنبال یک دقیق طرح کسب و کار برای تبدیل شدن به یک هنرمند موفق است یا نتیجه در این صنعت تعیین خالص شانس ؟

زمان مهم است

وقتی که می آید به گرفتن آن را حق در صنعت موسیقی زمان بندی همه چیز است. مهم نیست که چه استعدادهای دیگر یک هنرمند را در کنار خود و یا چه استراتژی آنها را در جای خود قرار داده و زمان عامل اصلی. دیده بان بازار برای دیدن هنگامی که دقیق نوع استعداد یا unsigned هنرمند مورد نیاز است. به این ترتیب, شما می دانید که هنگامی که خود را در زمان مناسب ممکن است.

عرضه و تقاضا

درست مانند هر دیگر محصول صنعت موسیقی است و عرضه و تقاضا زنجیره ای. برخی از ژانرهای باید تقاضا بیشتر از دیگران است. همچنین تقاضای داخلی و ملی تقاضا برای unsigned نوازندگان بسیار متفاوت هستند. فقط به خاطر اینکه شما دستیابی به موفقیت در منطقه محلی خود به این معنی نیست که شما در حال رفتن به یک ملی دستیابی به موفقیت. وجود هنرمندان هستند که به صورت محلی رشد اما نمی تولید تبلیغات کافی برای دریافت بین المللی و یا حتی ملی توجه است.

استعداد نیست, Black & White

استعداد است خیلی بیشتر از یک هنرمند صدای یا ابزاری مهارت. این شامل مهارت های مانند رقص, حضور, آهنگسازی و ترکیب موسیقی. آن را نیز تا حد زیادی به کار با چگونه شما در حال حاضر خود را به مردم است. بالاتر از همه این ها مهم ترین استعداد به عنوان یک هنرمند توانایی برای ارتباط با خود ،

شما باید قادر به اتصال با مخاطبان و آنها را احساس می کنید پیام شما در حال تلاش برای انتقال. پس از همه موسیقی است در مورد به اشتراک گذاری داستان و تولید احساسات. هنگامی که برچسب رکورد در حال ارزیابی استعداد و ترویج نوازندگان آنها نگاه یک هنرمند به عنوان یک بسته. اگر یک هنرمند قوی مهارت در یک منطقه آن را فاقد دیگران است.

با استفاده از تصویر خود را به حداکثر رساندن موفقیت

تصویر شما باید مال شما به تنهایی. در حالی که آشنایی شما کمک می کند علت وجود دارد نیز باید چیزی کاملا منحصر به فرد در مورد سبک شخصی خود و تصویر. طرفداران نمی خواهید برای دیدن دقیقا همان چیزی که بارها و بارها و آنها قطعا نمی خواهید به دیدن یک هنرمند است که دقیقا مانند دیگر.

نشان می دهد مسائل خود را

تجربه به عنوان یک هنرمند می تواند بسیاری از چیزهایی که می آید به آهنگ ارتقاء. این شامل نشان می دهد که چگونه بسیاری از شما انجام داده ایم و چگونه به خوبی شما را در آمادگی در تمرینات. اما مهمتر از آن را در مورد چگونه شما مقابله با شکست و غلبه بر آن است. این چگونه به شما در غلبه بر رد و یا چیزهای مثبت از بازخورد منفی. تجربه چیز خوبی است و خیلی حرفه ای است. هنگامی که شما یک unsigned هنرمند بیشتر تجربه و حرفه ای شما باید این شانس شما را از در حال امضا توسط عمده برچسب. استفاده از آنچه شما می دانید به مردم اجازه شما جدی در مورد موسیقی خود را.

همه چیز را در یک قیمت می آید

زندگی واقعی نیست مانند فیلم. به احتمال زیاد شما نمی خواهید به جادویی یک شبه موفق فقط به خاطر اینکه شما استعداد شگفت انگیز. مقدار زیادی از افراد با استعداد هرگز نور روز را مشاهده کنید زمانی که می آید به صنعت موسیقی. در آن طول می کشد تلاش و وقت و چند بار حتی پول برای به دست آوردن که در آن شما می خواهید. صنعت موسیقی را ارائه نمیکند رایگان افزایش به موفقیت است. کار با هنرمندان دیگر ماندن در استودیو شبکه, در صنعت بازی گیگابایت و بیشتر.

این کارها اغلب به پول بیشتر و زمان از برخی متوجه. حتی بهترین هنرمندان می تواند سقوط تخت در چهره خود را به سرعت و بدون برنامه ریزی دقیق.

یادگیری از بهترین

یادگیری از بهترین است که هر دو برکت و لعنت. کسانی که تا به حال موفقیت می توانید از چیزهایی که شما هرگز خود را. اما آن را نیز ممکن است برای یک مربی به تمرکز بیش از حد بر روی چیزهایی که کار نمی کند برای شما بیش از حد. مربیان و مشاوران مهم هستند. فقط مطمئن شوید که شما حق آنهایی را انتخاب کنید و مطمئن شوید که به بررسی هر قطعه از مشاوره به شما داده می شود برای دیدن اگر آن را برای شما کار خواهد کرد.

می دانم آنها چه می خواهند و استفاده از بهترینها & Worsts به ارائه آن

اتصال خود را با فن پایه است که شاید بهترین راه برای رشد به عنوان یک هنرمند. نه تنها آن است که بخش مهمی از آهنگ, ارتقاء, اما شما را وادار به دانستن آنچه که طرفداران خود را واقعا می خواهید. هنرمندان و طرفداران می توانند در حال حاضر برقراری ارتباط آزادانه در راه است که هنرمندان از نسل های گذشته می تواند تنها در مورد خواب. شما فقط نمی تواند به تقاضای هر که می آید همراه, اما این ایده های خوب به عنوان آنها می آیند. در حالی که همیشه وجود دارد رفتن به فن حوادث توسط عوامل و مروج رسانه های اجتماعی است که یک هنرمند با لينک مستقيم تاسیسات به طرفداران و نمی توان دست کم گرفت. می دانم که شما بهترینها شخصی و worsts و استفاده از آن برای تصمیم گیری آنچه شما می توانید و نمی تواند به پایه فن خود را. هر چیز دیگری که قابل اجرا واگذار می شود به یک تیم است.

گرفتن بازی

ترویج موسیقی را می توان یک چیزی روی حیله و تزویر. گاهی اوقات جاده به رکورد فروش و رادیو بازی می تواند طولانی تر و rockier از یک هنرمند در ابتدا در فکر آن خواهد بود. آن را نیز می تواند یک دور باطل به عنوان آن را می توانید در رادیو بازی به رکورد فروش و بالعکس. آن را نیز ممکن است بسیاری از نشان می دهد که رزرو شده و بازی به صورت. گرفتن هر سه کمک می کند تا اطمینان از موفقیت. اما می توان آن را دشوار است به بازی در هر یک از این عرصه بدون نشان دادن تجربه و فن پایه از حداقل یک. هنوز و هنوز حتی هنرمندان است که آیا رسیدن به آن نقطه هنوز هم ممکن است فروش به اندازه کافی پرونده به نگه داشتن آن رفتن. این است که چرا مهم است به طور مداوم به انجام همه چیز را به اطمینان از موفقیت در همه زمینه ها.

تطبیق با تغییر

صبور باشید. حتی اگر شما همه چیز را راست, موفقیت, همیشه فوری تضمین کند. شما باید به یاد بگیرند که انعطاف پذیر است. گاهی اوقات این بدان معناست که فقط آرامش و مفاصل آن. اما بیش از هر چیز به این معنی که شما نیاز به استفاده می شود به همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. تغییراتی که رخ می دهد در صنعت پذیرش مباحث شما نمی ممکن است معمولا خود را شکستن روال ثابت و چیزهایی که شما پرتاب کردن برنامه ها تنها چیز خاصی در صنعت موسیقی. هنرمندان که رفتن بالا و فراتر از آن و توانایی برای رفتن با جریان معمولا افزایش سریعتر نسبت به کسانی که نمی توانند.

یادگیری این صنعت در داخل و خارج

این تنها راهی است که شما تا کنون موفق در صنعت موسیقی. شما باید بدانید که در هر گوشه و مخفیگاه از صحنه موسیقی و دقیقا چگونه هر حرکت بخشی از آثار به کل زمانی که ترویج نوازندگان. این به این معنی شما نیاز به مطالعه دقیقا چه باید بکنید در استودیو در مورد حق امتیاز و دیگر درآمد, چاپ و نشر, تخفیف, رزرو و خیلی بیشتر. موسیقی ممکن است تمرکز اصلی, اما آن را به دور از تنها چیزی که شما نیاز به دانستن. شما همچنین باید یک استاد در پژوهش و کسب و کار. این دانش نه تنها به شما کمک کند به سرعت پیشرفت اما آن می تواند کمک به جلوگیری از مردم را از استفاده از شما و باعث می شود شما به بیش از شروع از ابتدا.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد شکستن به صنعت موسیقی با مراجعه به www.superstartunes.com/blogs/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.