طراحی برای تمرین سیستم مدیریت موفقیت – یک نقد و بررسی از Tharon Howard's “طراحی به رشد”

زبانک  > متفرقه >  طراحی برای تمرین سیستم مدیریت موفقیت – یک نقد و بررسی از Tharon Howard's “طراحی به رشد”
0 Comments

[ad_1]

کار گروهی در نظر گرفته شده است که ضعیف ترین لینک در بسیاری از شیوه های پزشکی. کار تیمی مهم است نه تنها برای دریافت کار انجام می شود اما همچنین به رشد خود را در عمل به دلیل بیمار's درک کار تیمی یکی از دو عامل کلیدی برای ارجاع نسل (عامل دیگر این است که تخصص خود را). بنابراین رابط کاربری برای پزشکی دفتر مدیریت سیستم باید طوری طراحی برای کار تیمی است.

این مقاله گسترش می یابد و در نتیجه من زودتر بررسی دو کتاب در مورد طراحی – دونالد نورمن's “طراحی چیزهای روزمره” و جف جانسون's “طراحی با ذهن داشته باشید.” هر دو کتاب با تاکید بر اهمیت مدل مفهومی قوام و پاسخ. معلوم می شود که درک مدل مفهومی لزوما به معنای کنترل و هر دو Norman's Johnson's: کتاب توقف کوتاه از پرداختن به طراحی پیچیده محصولات نرم افزاری است که قادر به کار تیمی و یا رقابت است.

فکر می کنم در مورد چگونه شما آموخته به بازی شطرنج است. کسی به شما توضیح داده “پیاده می رود مثل این و یک شوالیه می رود مانند آن است. هدف شما این است برای کیش و مات شاه.” بنابراین آیا شما می دانید که چگونه به بازی این بازی ؟ شما می توانید وضعیت خود را ارزیابی فرصت ها و خطرات ؟ می تواند به شما در ایجاد بهبود استراتژی ؟ شطرنج نیاز به سالها تمرین برای یادگیری به بازی خوب.

عطف به شبکه های اجتماعی و جوامع آنلاین مفاهیم دیوار, نظرات, های, و میل تقریبا توضیحی و میلیون ها نفر از مردم در سنین مختلف و فرهنگ ها بدون مشکل درک پایه مدل مفهومی. در عین حال تنها چند شبکه کار می کنند و رشد می کنند در حالی که اکثر – نه جان سالم به در برد خود را در شش ماه اول.

Tharon Howard – “طراحی به رشد”

Tharon Howard استاد در دانشگاه کلمسون و مدیر آن تست قابلیت استفاده از تسهیلات. کتاب “طراحی برای رشد” بر چه انگیزه مردم برای پیوستن به, باقی می ماند و رشد در یک جامعه یا شبکه های اجتماعی و تنظیم چهار استراتژیک اصول طراحی برای ساختمان موفق جوامع آنلاین:

 1. پاداش – افراد تبدیل خواهد شد اعضای یک شبکه اجتماعی بدون روشن بهره مند شوند. مهم ترین پاداش شما را مجبور به ارائه تجربه.
 2. نفوذ وجود دارد در جامعه ای که اعضای آن بر این باورند که آنها می تواند به کنترل و یا شکل سیاست, روش موضوعات و استانداردها. مختلف انواع عضویت, بازدید کنندگان, تازه کار به طور منظم رهبران و بزرگان مختلف نفوذ نیاز دارد.
 3. متعلق این است که تکنیک ها و مکانیسم هایی را برای کمک به اعضای جامعه ایجاد حس “حضور اجتماعی” یک حس که آنها متعلق به این جامعه است که آنها با آن شناسایی و به اشتراک گذاشتن یک پیوند با اعضای آن است. مشترک اسطوره داستان از مبدا شروع و آداب و رسوم و نمادها و کدهای آداب و رسوم و هویت نام تجاری به کمک همه متعلق.
 4. اهمیت – در نظر گرفته شود مهم جامعه خود را باید به خوبی به رسمیت شناخته شده و تاسیس به عنوان یک “-به جای” برای دستیابی کاربران خود را' اهداف و ارزش های مردم را به کاربران احترام و جمعیتی از مردم که جدی و پرشور خود را در این زمینه برجسته به عنوان یک نام تجاری معتبر به کاربران خود است. اهمیت خود را از جامعه است که در این داستان به شما بگویم زمانی که شما دعوت افراد برای پیوستن به, در, اعضای,' موفقیت در فیلم های به اشتراک گذاشته شده و مسابقات به دست آورد.

مانند شطرنج پیچیده محصولات نرم افزاری طراحی شده برای کار تیمی به عنوان مثال شبکه های اجتماعی نیاز به حداقل دو سطح مفهومی مدل:

 1. تاکتیکی – چگونه به مدیریت دیوار خود را و به اشتراک گذاری نظرات (یا چگونه قطعات حرکت در صفحه شطرنج)
 2. استراتژیک – چگونه برای طراحی یک پر رونق شبکه های اجتماعی که در آن کاربران می توانند تجربه پاداش نفوذ تعلق و اهمیت (یا چگونه به طرح دفاع یا جرم در صفحه شطرنج)

Howard's کتاب با تمرکز به طور انحصاری در سطح استراتژیک خروج از طراحی رابط کاربر موفقیت و شکست در محبوب و موفق شبکه های اجتماعی محصولات به دیگر نویسندگان.

تمرین مدیریت

تمرین مدیریت شامل انواع متعددی از فعالیت های (بیمار برنامه ریزی بازدید اسناد و مدارک حسابداری و مدیریت) است که می تواند تقریبا تقسیم شده و در شش گام حلقه زیر:

 1. جمع آوری داده ها
 2. کمیت
 3. تفسیر
 4. تدوین و فرموله کردن اهداف و برنامه ها و وظایف
 5. تعیین وظایف
 6. بررسی اجرای وظیفه – بازگشت به مرحله 1.

مراحل 4 و 5 و 6 به بالا باید با انجام کار تیمی. کار گروهی نیز به معنی کار با هم برای کشف اشتباهات در آینده جلوگیری خطاها و کاهش تاثیر خود را.

به نظر می رسد وجود دارد به رشد پژوهش و ادبیات در هر طراحی سطح است. من مشتاقانه منتظر خواندن یک کتاب که پل تاکتیکی استراتژیک سیستم طراحی شکاف.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.