طراحی لبخند دیجیتال – دکتر رضا خسروانی متخصص دندانپزشکی زیبایی در تهران – لبخند دیجیتالی

زبانک  > متفرقه >  طراحی لبخند دیجیتال – دکتر رضا خسروانی متخصص دندانپزشکی زیبایی در تهران – لبخند دیجیتالی
0 Comments

اساس این سیستم اندازه گیری سیستم های صورتی و دندانی در علم زیبایی است .نرم افزار با آنالیز فرم صورت نسبت طلایی، نسبت الهی، زیباترین فرم و شکل و طرح لبخند را متناسب با صورت هر شخص ارائه می دهد در این روش طراحی فرم و طرح لبخند قبل از انجام هرگونه درمانی درکامپیوتر انجام میگیرد و بیمار نتیجه ی نهایی را قبل از شروع کار میبیند .برای این کار لازم است از صورت، دندان ها و لبخند بیمار فتوگرافی تهیه شده و در نرم افزار کامپیوتری بر اساس نسبت های صورت انالیز شود. به عبارت دیگر، به جای اینکه دندانپزشک کار را بر عهده بگیرد، شما با راهنمایی دندانپزشک، خودتان مسئول نتیجه ی نهایی کار هستید.

تفاوت بزرگ این روش این است که هنرمند آن، خود شما هستید. در طول هر مرحله، دندانپزشک با شما همکاری خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که در تمام طول مدت درمان، از روند آن مطلع هستید. البته این موضوع به این معنا نیست که در روش های دیگر درمانی، به هر طریقی شما مجبور به انجام کاری می شوید. اصلاح طرح لبخند برای هر فرد به صورت واحد و مجزاست و نمیتوان با همان شیوهای که فردی تحت درمان قرار گرفته دیگران نیز طراحی لبخند دیجیتالی چیست درمان شوند. وظیفه دندانپزشک زیبایی شناخت این روابط و ایجاد آن برای بدست آوردن لبخندی زیبا برای فرد می باشد.

برای شروع، باید تصمیم بگیرید می خواهید لبخند شما چگونه باشد. همانطور که از نامش پیداست، اصلاح طرح لبخند در طراحی لبخندی زیبا کاربرد دارد. در اصلاح و طراحی لبخند با کامپیوتر باید ناهماهنگی هایی که بین دندان ها وجود دارد برطرف گردد. گاهى مشكل زيبايى لبخند مربوط به عقب يا جلوبودن فك است ، در اين شرايط نمى توان با روشهايى مثل ارتودنسى يا لامينيت موقعيت دندانها را اصلاح كرد و طرح درمان در اين مورد جراحى فك مى باشد كه در اين روش استخوان فك جابجا مى شود تا در موقعيت ايده ال قرار گيرد.

اگرچه در هرزمان که نیاز باشد، دندانپزشک شما را راهنمایی کرده و توصیه های مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهد گذاشت، اما در مورد طرح نهایی، نتیجه به سلیقه ی شما انجام می شود. از همه مهم تر و بهتر اینکه می توان این طراحی را بر روی عکس و فیلم خود شما قرار داد تا به طور کامل برای نیازهای شما متناسب تر شود. نخستین کاری که باید انجام دهید مراجعه برای انجام مشاوره است. یکی از اصلی ترین اصولی که در طراحی لبخند با کامپیوتر و انجام درمان های زیبایی دندان ها باید رعایت گردد، ایجاد نسبت طلایی بین دندان ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.