طراحی وب سایت – چگونه به آن را برجسته

0 Comments

[ad_1]

طراحی وب سایت مهم است اگر شما می خواهید برای وب سایت شما ایستادگی کردن از بقیه. روزمره وجود دارد وب سایت های متعددی هستند که در ظاهر از تمام نقاط جهان است. وب سایت برای مقاصد مختلف و برخی از آنها مشابه در طبیعت است. وب سایت افزایش به عنوان بیشتر و بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به وابسته به آن برای برقراری ارتباط و یا ارتباط با دوستان و خانواده و برخی ضروری به معنی انجام کسب و کار.

به هر دلیل و یا انگیزه آن است که ایجاد آن در طراحی وب سایت باید خیلی فکر کردم. درخواست تجدید نظر و یا ظاهر طراحی وب سایت خود را می دهد کمک زیادی در موفقیت خود را شکست و به عبارت دیگر چقدر آن را تولید ترافیک. یک سایت ارزش اندازه گیری توسط این بازدیدها و کلیک های آن شود.

وجود دارد بسیاری از عوامل در نظر گرفتن به طور موثر طراحی وب سایت. اولین و مهمترین این است که فرمت آن. متن و تصاویر باید متعادل و به نظر نمی رسد شلوغ است. زبان مورد استفاده نیز باید دوستانه و مودب. منفی و یا اظهارات تند باید هیچ جایی در آن وجود دارد بدیهی است از آنجا که آن را تبدیل کردن مردم است. در حالت ایده آل جهت و یا زبانه ها باید به صورت افقی قرار داده شده در بالا و یا به صورت عمودی در سمت چپ.

بعدی نگه دارید متن خود را کوتاه و مختصر. بدون نیاز به دارای اطناب در اینجا. فقط با استفاده از روشن و ساده کلماتی که مردم به راحتی می توانید درک کنند. اگر ممکن است, سعی کنید به استفاده از کلمات پیچیده مگر اینکه شما واقعا به.

شما اندازه فونت نباید بسیار بزرگ یا بسیار کوچک به جز خود عنوان یا عنوان است که باید 25 تا 30 درصد بزرگتر از خود متن است. در یک نظرسنجی آنلاین انجام می شود در سال 2003 به آنچه به عنوان سبک های فونت است که معمولا مورد استفاده در طراحی وب سایت Microsoft Sans Serif تاپ لیست به دنبال Arial Frankin گوتیک, متوسط, Verdana, ukip و Comic Sans میان دیگران.

با توجه به بازار هدف خود را به طور پیش فرض اندازه فونت باید حداقل 10 نقطه. از سوی دیگر زمانی که سایت خود را برای شهروندان ارشد فونت سایز باید بزرگتر حداقل 12 نقطه.

انتخاب رنگ نیز باید تعریف محتوا و قالب طراحی وب سایت خود را. وجود دارد رایگان ترکیب رنگ و یا طرح های موجود در وب سایت های مختلف است که شما ممکن است استفاده کنید برای صرفه جویی در وقت. آزمایش در ترکیب رنگ مختلف برای دیدن آنچه که مناسب برای وب سایت خود را.

اضافه کردن یک یادداشت شخصی در وب سایت شما. برای مثال شما می توانید به اشتراک گذاشتن تجربه خود را در استفاده از یک محصول خاص و یا اضافه کردن یک خط یا دو که اذعان دارد یا استقبال بازدید کنندگان به سایت شما است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *