عملکرد در مقابل دستاورد

0 Comments

[ad_1]

هر آنچه که شما انجام دهید این است که عملکرد خود را برای رسیدن به برخی از هدف و هر آنچه که شما در رسیدن به نتیجه عملکرد خود را. پس چه چیزی مهم تر است در ارزش و ارزش عملکرد و یا دستاورد ؟

به نظر من مراحل مختلف عملکرد واقعی هستند منبع پایدار ارضاء و لذت مقايسه با شادی از موفقیت است که معمولا کوتاه به پایان رسیده است.

هر عملکرد شامل اقدامات اگر انجام داده با قصد و دلیلی برای رسیدن به یک نقطه عطف خاص برای رسیدن به اهداف خاص و به دست آوردن برخی از مزایای. اما هر عمل است نه یک عملکرد همیشگی فعالیت های. آنها انجام می شود بدون یک هدف در ذهن است.

عملکرد ناشی از یک برنامه ریزی برای انجام برخی از کار. آن است که یک فرایند در نظر گرفتن مراحل را برای انجام کارهایی که در یک توالی و ترتیب خاصی برای رسیدن به یک نقطه خاص از رضایت است. می توان گفت که عملکرد ترکیبی است از:

• یک طرح

• اقدامات در یک توالی

• رضایت بخش موفقیت

اگر چه صرف نظر از تمام پرشور اقدامات و متمرکز تلاش شما موفق به آن را خاموش ؟ قطعی نتیجه ناامیدی و تاسف و نارضایتی و سرخوردگی و یا در موارد استثنایی می تواند بدتر.

شما می توانید در چنین مأیوس کننده وضعیت انجام کاری برای جلوگیری از حمله رعد اسا از افکار منفی و احساسات ؟ بسیاری از مردم موفق به انجام این کار و قربانی به تنش و افسردگی خود رد و ندامت. آن است که صرفا به این دلیل آنها آماده برای قبول یک شکست. و در نتیجه آنها نمی تجهیز خود را با ابزار مناسب برای مقابله با یک شکست است.

آن است که به سادگی یک ماده از طرز فکر. اگر شما در حال متفکر مثبت شما لذت بردن از هر اقدام شما در جهت رسیدن به اهداف خود و در صورت شکست; شما نمی از دست دادن قلب خود را. شما را به شکست خود را به عنوان یک شکست مانند تمام افراد موفق انجام می دهند. آنها می دانند که شکست موقتی هستند مرحله از یادگیری و فراموش نکنید. آنها اجازه نمی دهد پای خود را از گیر کردن در گل آلود زمینه را برای بقیه عمر خود را. آنها جلوتر حرکت به پیدا کردن راه های دیگر برای رسیدن به نقطه عطف بعدی.

از آنجا که سرنوشت نهایی از عملکرد رضایت بخش است انجام این کار در نظر گرفته شده است از عظیم اهمیت است که شما در حفظ و افکار خود را کاملا متمرکز بر بهره گیری از هر اقدام شما قطعا حداقل دو سود حاصل از هر مرحله است که شما را به:

• شما نمی راکد باقی می ماند و حرکت پیش رو با توجه به اندازه خود گام

• شما در یادگیری چیزی است که شما نمی دانید قبل از

من همیشه نشان می دهد و این اساسی موضوع فکر می کنم موفق است که خود را نهایی انجام هدف هرگز جست و خیز باید ذهن خود را. با اینحال تمرکز در زمان لحظات قطعا افزایش خواهد نه تنها کیفیت عملکرد خود را بلکه همچنین شانس خود را از موفقیت است.

فاز رضایت و لذت و شادی از موفقیت نمی آخرین طولانی در حالی که شما را به یاد لحظات بالا خود مبارزه و تلاش برای مدت زمان طولانی. شما عشق به ذکر است بارها و بارها به خانواده و دوستان خود چگونگی غلبه بر موانع و چالش ها. شما احساس سرخوشی در توصیف خود را در تلاش برای غلبه بر مشکلات و موانع است.

انجام بهترین خود را به شما با کارایی بسیار عالی و نمونه برای دیگران به دنبال و درو سعادت قدردانی و تحسین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *