عوامل موثر بر استراتژی بازاریابی

0 Comments

[ad_1]

استراتژی بازاریابی:
استراتژی بازاریابی متشکل از برخی از برنامه های ارزشمند است که ادغام سازمان's اهداف بازاریابی. مناسب ترکیبی از اهداف سیاست ها و دنباله عمل باعث می شود که استراتژی های بازاریابی موثر است. هدف اصلی از استراتژی بازاریابی برای افزایش فروش و سود هر سازمان یا شرکت است.

استراتژی بازاریابی است توسعه یافته با توجه به عوامل زیر است:

تجزیه و تحلیل محیط زیست و تحقیقات بازاریابی:
مشاهده از عوامل خارجی است که ترویج موفقیت یا شکست یک شرکت مهم ترین استراتژی بازاریابی است. عوامل خارجی شامل اقتصاد, رقابت, جو, سیستم حمل و نقل و درخواست از داده ها برای حل و فصل ویژه بازاریابی موضوع است.

بازار انتخاب:
برای فروش بهتر محصول و بازار انتخاب مهم است. میزان فروش یک محصول بستگی به محل بازار, آیا بازار واقع شده است در مناطق شهری و روستایی; آیا بازار است که به راحتی قابل دسترس برای مردم است.

مصرف کننده و تجزیه و تحلیل:
مصرف کننده ویژگی های از قبیل طعم انتخاب و اولویت بر بازاریابی محصول. مصرف کننده مشخصه متفاوت از مرد به مرد و محل به محل. بنابراین بازرسی از ویژگی های مصرف کننده نیاز و خرید فرآیندهای نیز مهم است.

محصول برنامه ریزی (از جمله مواد غذایی, خدمات و ایده ها):
برنامه ریزی محصول شامل توسعه محصول موجود با تغییر ترکیب سیستم بسته بندی محصول موقعیت تجاری و حذف از محصولات.

توزیع برنامه ریزی:
این سیستم تحویل محصول به بازارهای مختلف و مراکز خرید و رستوران ها نیز در نظر گرفته شده برای بازاریابی استراتژی. فاصله از محل تولید به کل یا خرده فروشی فروشنده سیستم حمل و نقل فیزیکی و توزیع و تخصیص کالا تورگرداني انبوه (persian) جزئیات مدیریت موجودی و کانال روابط مناسب عامل برای توزیع و برنامه ریزی است.

قیمت برنامه ریزی:
قیمت یک محصول باید در محدوده قابل تحمل برای همه طبقات مردم به طوری که آنها به راحتی می توانید پرداخت برای محصول. اگر قیمت این محصول بسیار بالا می شود به مصرف کننده نمی خواهد خرید محصول.

ارتباط برنامه ریزی:
ارتباط برنامه ریزی ممکن است شامل تبلیغات در مورد این محصول از طریق های مختلف رسانه های جمعی مانند تلویزیون و رادیو و روزنامه است. بیشتر شرکت منتشر و بیشتر از آن به فروش می رساند. در زمان های اخیر تبلیغات آنلاین یکی دیگر از رسانه ها از تبلیغات است. تبلیغات شرکت و یا سازمان می شود این شانس را از تمرکز بر محصول خود را's کیفیت خوب و ترغیب مشتریان به خرید محصولات خود را.

نام تجاری:
نام تجاری یک شرکت است که در اثر مصرف کننده به آنها را به خرید محصول خود را. یک شرکت باید انتخاب زیبا و جذاب خانواده برای نام تجاری خود را بهتر برسانید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *