غم و اندوه و از دست دادن شفا اقدامات نه Unkept وعده

زبانک  > متفرقه >  غم و اندوه و از دست دادن شفا اقدامات نه Unkept وعده
0 Comments

[ad_1]

هنگامی که غم و اندوه و از دست دادن با صدا غذا خوردن شما در این صورت چه چیزی شما را انجام دهید ؟ وجود دارد پنج کلید های مورد نیاز به شما کمک کند درمان غم و اندوه خود را شرایط. این بسیار حیاتی است به یک نگرش خاص و به دنبال مناسب مفید مسیر. زیر پنج کلید ضروری را قادر می سازد عمل راه حل برای کمک به شما آشتی خود را عزادار دست آوردن شادی خود را – و دوباره درگیر در انجام بیشتر و زندگی سالم و بی خطر.

کلید #1 انجام آنچه شما می گویند شما انجام خواهد شد

“شما آنچه شما باید انجام دهید نه آنچه که شما می گویند شما می خواهید انجام دهد.”

~ کارل یونگ

وجود داشته اند زمان در زندگی برای هر یک از ما هنگامی که ما انجام داده اند و آنچه گفته شد را انجام خواهیم داد. در نگاه به گذشته شاید به این دلیل ما نمی مهم نیست. در عین حال در حال حاضر در زمان وحشتناک غم و اندوه آنچه به شما می گویند شما در حال رفتن به انجام این کار واقعا مهم است. آنچه شما را در جدید خود را-شما-غم-از دست دادن-شرایط تعیین می شود آنچه به شما می گویند شما انجام خواهد داد. با دقت انتخاب کنید.

کلید #2 دنبال یک مسیر مفید

در اولین غم و اندوه شفا مسیر ممکن است به نظر می رسد به طور کامل و به طور دائم detoured. به عنوان خفقان غم و اندوه و از دست دادن اتفاقات شامل زندگی خود را. امید و شادی به طور موقت می تواند ناپدید می شوند. در عین حال شادی و شادی درون خود را درک. واقعا وجود دارد یک آسمان آبی پشت هر تاریکی شوم ابری از غم و اندوه. ناخواسته شرایطی باعث شود شما را به تعجب در مورد زندگی و آینده است. غم و اندوه و از دست دادن موقعیت می تواند باعث شود شما به جستجو برای درک قدرت و خواهد شد. به عنوان شما تعجب می کنم و جستجو برای درک جدید شما کشف یک هدف جدید مفید مسیر. زندگی را به بیراهه ارائه شما را با معنی نوآورانه بالقوه کمک. یک راه حل مفید شفا مسیر ضروری است به تندرستی خود را.

“کلید موفقیت و شادی است که به طور کامل درگیر در زندگی پیشرو خود را با الهام و متعهد اکشن – محیط خود را خوب و محترم است.

~ Jonathan Lockwood Huie

شما می توانید کشف سودمند و الهام و عمل مسیر را دنبال کنید. هر موفقیت تجربه کرده است وابسته به خود را اعمال. را انتخاب کنید مسیر خود را برای امید و صلح است.

کلید شماره 3 را ندارد بهانه

نود و نه درصد از شکست ها می آیند از افرادی که عادت به عذر و بهانه.

~ جورج واشنگتن کارور

ناخواسته و آزار دهنده غم و اندوه باعث می شود تغییر دهید. اغلب غم و اندوه شرایط می تواند به شما احساس ناامیدی و عدم اطمینان. خود را شفا سفر یک غم آشتی سفر. عدم اقدام به نپذیرفتن دائمی عزاداری به باقی می ماند می تواند مسیر خود را شفا تلاش. بهانه ای تنها برآورده ساخت یک بهانه ای.

هیچ بهانه ای – ضبط لحظه ای – چالش شما این است برای رشد ایجاد جدید هماهنگی و آشتی خود را غمگین شرایط. در حال حاضر زمان برای کشف جدید و تحقق در زندگی و عشق زندگی خود را. رشد نیاز شما را به استفاده از خود را در درونی ترین پتانسیل برای پیدا کردن هدف و شادی. در نظر گرفتن چگونه شما می توانید رشد عاطفی و معنوی است. چه اقدامات خاص می تواند شما را در محل ؟ شما می توانید بیشتر سخت کوش در تلاش های خود را? می دانیم که شخصی غم و اندوه می تواند به ارائه راه برای الهام بخشیدن و بلند شما. ایجاد یک لیست از 3 چیزهایی که شما می توانید به فعالیت های روزانه خود را به الهام بخش بیشتر جهت و امید است. تصمیم می گیرید که چگونه شما با استفاده از این 3 چیز به رشد در شادی و امید در حال حاضر! شروع امروز!

کلید شماره 4 را یک تعهد تزلزل ناپذیر

کلمات کلیدی: “اگر آن را به توان آن است تا به من” حلقه درست به زندگی و موفقیت خود را در نشست چالش های. هنگامی که شما را به یک شخصی تعهد تزلزل ناپذیر به اقدامات خاص شما تبدیل خواهد شد آگاه از امکانات بالقوه و راه حل برای درمان خود عزادار. راه حل های مفید ظاهر خواهد شد. شما می توانید کشف ضروری حکمت و قدرت و بینش اگر شما به دنبال آنها. شما را کشف فوری منابع برای کمک به شما در غلبه بر خود را از دست دادن و غم و اندوه.

کلید #5 به دنبال و شرکت در تمام منابع مفید

بسیاری از را تصاحب خواهد کرد هر لحظه از امکانات و فرصت ها. آنها را به زندگی می کنند زندگی خود را به کمال. چرا شما نه ؟ امروز می تواند روز جدید است. شما می توانید به دست آوردن تحول بینش برای کمک به آشتی خود را عزادار. به دنبال شفا منابع و شرکت در تمام راه حل های مفید برای شما. شما می توانید خود را درمان غم و اندوه و جدید صلح و امید. شما می توانید برای زنده ماندن و رشد پس از غم و اندوه و از دست دادن.

“هنگامی که ما روز تبدیل دلتنگ با پایین معلق در هوا ابر ناامیدی و هنگامی که ما را شب تیره تر از یک هزار midnights, اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که… [God] است که قادر به ایجاد یک راه از هیچ راهی و تبدیل تیره دیروز به روشن فرداها.” ~ مارتین لوتر کینگ جونیور

فراموش نکنید که خدا به عنوان یک اضافی الهام و قدرت در درمان غم و اندوه خود را. برای برخی از – در زمان جدی اندوه – در وهله اول آنها به نوبه خود به خدا. دیگران شکست شما می توانید کشف ضروری حکمت و قدرت و بینش اگر شما به دنبال آنها. شما را کشف فوری منابع برای کمک به شما در غلبه بر خود را از دست دادن و غم و اندوه. کمون با خدا و نه آنها به دنبال اضافی الهام و قدرت و کمک از خدای خود.

امروز اندیشیدن عمیق آنچه شما می توانید انجام دهید تا زندگی خود را شادتر و با نشاط تر. نوشتن پنج عملیات شما می توانید برای کمک به خود را به خوبی بودن. همیشه به در نظر گرفتن هر گونه محدودیت ها ممکن است شما را. پس از آن متوجه شما را در درون خود درک قدرت به می گویند: “این من هستم امروز که من فردا خواهد شد. شادی و خوشبختی در درون من برسد.” در آغوش همه مثبت موجود, رسانه های اجتماعی, تکنولوژی, اینترنت و دیگر مفید و ضروری منابع راه حل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.