غنی شدن راه خود را

زبانک  > متفرقه >  غنی شدن راه خود را
0 Comments

[ad_1]

“غنی خود را در راه” توسط برایان تریسی جامد متن در موفقیت خود را در مسائل مالی است. با مشاوره تریسی در این کتاب خواننده می تواند به ایجاد یک نقشه راه برای موفقیت مالی. با برخی از کار سخت و عرق خواننده می تواند دستیابی به موفقیت از آن نقشه راه.

در طول سال من لذت می برد بسیاری از تریسی کتاب و برنامه های صوتی. من هم لذت بردم از دیدن او صحبت می کنند و در دی وی دی یک بار یا دو عنوان به خوبی. من این کتاب به خصوص روشنگری به آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به ثروت و یا همانطور که عنوان می گوید پولدار شدن.

نمی misstate این کتاب برای برخی از سریع پولدار. در واقع تریسی می گوید که ممکن است صبر و قطعا آن را تلاش. اما اگر شما نگرش درست و مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد تریسی مشاوره و راهنمایی در این کتاب به شما کمک خواهد کرد در امتداد راه خود را به ثروت فراتر از آنچه شما در حال حاضر به دست آمده است.

این کتاب شروع می شود با ایجاد انگیزه در مقدمه ای که در آن تریسی را پوشش می دهد موضوعاتی مانند تفاوت بین موفقیت و شکست شروع با هیچ چیز در مورد چگونه شما می توانید آن را انجام دهید, تفاوت بین غنی و فقیر و تشویق است که شما می توانید یادگیری آنچه شما نیاز به یادگیری است.

این کتاب را دارای ده فصل است که پوشش موضوعات زیر می باشد:

1. یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل شدن به غنی: چرا مردم نمی ثروتمند شدن, پنج راه برای اقامت فقیر, پنج راه برای ثروتمند شدن, تعریف, ثروت, پیدا کردن یک نیاز و پر کردن آن و اقبال و ایده یک ایده این است که همه شما نیاز به حداکثر رساندن دارایی های خود را و تبدیل شدن به یک هیچ محدودیتی فرد است.

2. تبدیل شدن به یک آهنربای پول: تغییر تفکر خود را تغییر دهید و زندگی خود را, تمام علت و معلول است و روانی و انتظار بهترین ها را تبدیل به یک زندگی آهنربا به عنوان ظرف بنابراین بدون قوانین خنثی هستند آنچه شما در تعیین آنچه شما منفی فکر کردن درایوهای پول دور فکر می کنم مثل ثروتمندان فکر می کنم در حل و فصل برای مسافت های طولانی و یادگیری آنچه شما نیاز به یادگیری این حقیقت بزرگ شما آن را ببینید هنگامی که شما آن را باور حل و فصل به پرداخت قیمت برای همه نیست, دریافت, جدی, اتهام را از خود, شما باید آن را می خواهم به شدت به اندازه کافی خود را به دلیل اهداف خود را خاص فکر می کنم طولانی مدت خودتان را افزایش بدهید سحر و جادو از تجسم کنترل شما درونی dialogue عمل تصدیق شما می توانید آن را خوراک خود را با ذهن روان پروتئین در اطراف حق مردم آن در خواب تصور کنید که ایده آل خود را, زندگی, ساعت طلایی, میلیون دلار عادات سکان روز.

3. سرمایه گذاری برای موفقیت: این برنامه ریزی مالی, مدرسه, سرمایه گذاری راه ثروتمند سرمایه گذاری کسب و کار خود را تولید درآمد املاک, زمین, برگزار, برای, توسعه, مایع, سرمایه گذاری, سهام و اوراق قرضه سرمایه گذاری گزینه های در دسترس به شما که در آن برای قرار دادن پول خود را محافظه کارانه سرمایه گذاری در بازار سهام, صندوق, سرمایه گذاری, راه های مختلف برای سرمایه گذاری و محافظت از پول خود را با دقت.

4. شروع با چیزی: طلایی زنجیره آمار وحشتناک چهار قدم برای موفقیت مالی, پنج راه برای تبدیل شدن به ثروتمند نقطه شروع از ثروت اولین پرداخت خود را سخت کار می کنند و پول خود را ذخیره کنید, جذب پول شما می خواهید شروع با هیچ چیز لذت و درد گوه استراتژی برای موفقیت مالی و پول را از دست ندهید, استراتژی, ثروتمند, تغییر, خود, شخصیت, حقیقت در مورد کارآفرینی, دلایل شکست کسب و کار, موفقیت کسب و کار است که قابل پیش بینی در کار تجربه یادگیری در حالی که شما کسب پنج کلید برای موفقیت کسب و کار استفاده از کار خود را به عنوان یک سکوی پرشی انجام تحقیقات خود را عمل به قانون 10/90 مطالعه شرکت های موفق, پنج قوانین برای کارآفرینی, بازاریابی شبکه ای فرصت های پول در صندوق پستی خود دریافت سیمی شروع به کوچک, تجارت, برای, تجربه, هفت گام برای موفقیت کسب و کار بود عمل گرا را یک فرصت و هفت گام تا استقلال مالی.

5. ساخت کسب و کار خود را: میزان شکست بالا است, هفت اصل برای موفقیت کسب و کار عامل سه, سوالات شما باید بپرسید و پاسخ برای موفقیت در کسب و کار بازاریابی, سوالات, وارد شدن به بازی تست ایده های خود را قبل از شما سرمایه گذاری, سریع, ارزان, تحقیقات بازار, test-بازار محصول یا خدمات شما چگونه برای ساخت یک کسب و کار سودآور و فرصت های کسب و کار همه جا هستند.

6. بازار و فروش هر چیزی: بازاریابی و فروش تعریف بازاریابی پنج قوانین برای فروش هر چیزی در هر نقطه پنج سوال شما باید پاسخ خود را به فروش محصول یا خدمات راه های متعدد برای فروش شروع به کوچک به آرامی به کارشناسی کارشناسی ارشد هنر از فروش کنترل درآمد و فرصت تجزیه و تحلیل فاصله گرفتن تبلیغات رایگان, فرصت ها در همه جا و فقط آن را انجام دهید.

7. دریافت پول شما نیاز دارید: جهل شما را نگه می دارد به عقب و عدم وجود پول در دسترس است در همه جا عوامل اعتباری انتخاب ایده آل برای کسب و کار شما و شما می توانید شروع به امروز.

8. فکر می کنم و رشد غنی: شما یک نابغه بالقوه, چرا خلاقیت بسیار مهم است, استفاده از هوش خود را چند برابر, نتایج خود را به عنوان ظرف بنابراین بدون تحریک خود را در تفکر, ویژگی های نابغه, تفکر خلاقانه تر, راه هایی برای پولدار شدن راه خود را به وضوح ضروری است و ارزیابی ایده های خود را.

9. یادگیری از بهترین: کپی کردن بهترین در کسب و کار شما کیفیت از آنهایی که بزرگ فکر می کنم مثل یک قهرمان به دنبال رهبران ویژگی های رهبری خود را پیدا کنید هکتار از الماس تبدیل شدن به یک شاگرد اجاره و یا خرید دانش شما نیاز به درخواست برای مشاوره مطالعه شرکت های موفق و یادگیری از طریق آزمون و خطا.

10. منجر زمینه: سه مسیر مخرج مشترک, اسرار, از, سلامت, ثروت و خوشبختی و کار خود را بر روی مسیر سریع و تبدیل شدن به یک هیچ محدودیتی فرد است.

همانطور که شما می توانید این کتاب را پوشش می دهد مقدار زیادی از منطقه است. و نه تا کنون منطقه ممکن است به وضعیت خود را, اما من مطمئن هستم که شما را پیدا خواهد کرد توصیه و پیشنهادات توسط تریسی است که اگر اعمال خواهد شد بهتر است آینده مالی خود را. علاوه بر این, ایده, ارائه شده در این کتاب ممکن است کمک به شما فکر می کنم از چیزهایی که شما هرگز قبل از فکر یا شاید در راه شما فکر نکرده هنوز. مهمتر از همه انگیزه و توصیه های عملی موجود در این کتاب شما باید کار به سمت اهداف مالی خود را بنابراین شما می توانید یک زندگی بهتر و لذت بیشتر از قبل.

علاوه بر این, این کتاب تمام شود و پایان دادن به همه در مورد موضوعات فوق. اما آن را می دهد یک دید کلی خوب است و آن را اشاره به مناطق کمک خواهد کرد که شما را بیشتر و سپس شما می توانید پیدا کردن منابع است که رفتن عمیق تر به موضوعات است که شما بیشتر نیاز به یادگیری است. این مقدمه ای عالی برای ثروت و شامل بسیاری از استراتژی های ثابت شده برای رسیدن به موفقیت. تنها چیزی است که شما باید به عمل در اطلاعات ارائه شده و شما نمی تواند کمک کند اما موفق تر باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.