فراموش سکه واقعا نزول ؟

زبانک  > متفرقه >  فراموش سکه واقعا نزول ؟
0 Comments

[ad_1]

من یک طرفدار این مفهوم است که سکه را غرق تحت شرایط طبیعی برای بسیاری از سال است. این یک موضوع مورد بحث با بسیاری از فلزیاب تجارت. خاک ثبات می شود یک عامل کلیدی است که به راحتی نادیده گرفته شده یا نه خطاب توسط بسیاری از.ما را بررسی غرق شدن امکانات در رابطه با این عامل است. اما اجازه دهید من به شما بگویم که چرا من شده اند نه مؤمن در سکه غرق شدن نظریه برای نزدیک به 40 سال است.

من شروع به تشخیص فلزی در روز کریسمس از سال 1969 با BFO سنج ساخته شده توسط یک فلوریدا دبیرستان معلم علوم. من قلاب شده بود در سرگرمی روز اول. خوب یابد و همه جا بودند و در اعداد بزرگ است. بیش از 40 سال دوره من حفر کرده اند تا بیش از 153,000 سکه با بیش از 15000 بودن نقره ای. من تحقیق و شکار بسیار به شدت مورد علاقه من شهر Tarpon Springs, FL. 135,000 از مجموع سکه می یابد آمده اند در شعاع پنج مایل از این جامعه را از زمین و همچنین خلیج مکزیک است. فلوریدا, خاک است, در بیشتر قسمت ها بسیار شنی. من حفر کرده اند تا سکه از سطح بسیار نزدیک به هفده اینچ عمیق. برخی از با ارزش ترین می یابد و بزرگ بوده است, سکه مثل ما نصف و نقره دلار است. بسیاری از آنها شده اند و کمتر از دو اینچ عمیق. من عمیق ترین سکه بزرگ پیدا شد و یک سال 1921 دلار نقره ای در یک سکه گودی در 10 اینچ عمیق. آیا این نزول تا 10 اینچ? کاملا نه! من آن را در حیاط مدرسه که قدمت آن به اواخر دهه چهل و تا به حال دو تعویض چمن/layovers در 50 سال زمان قاب. همان روز که من آن را در بر داشت من حفر 36 dimes جیوه در یک ساعت چهار دوره است. این بود که بعد از تعویض چمن و حدود شش اینچ از چمن و خاک برداشته شد ساخت دلار و بسیاری از dimes قابل دسترسی با من فیشر 1260. بسیاری از عمیق دفن سکه های جدید نیز می توان توضیح داد که با اعمال انسان بر محیط زیست است. من می توانم نوشتن یک کتاب در سکه های با ارزش است که من باید بازیافت در اعماق کم عمق که کنده از زمین های که هیچ کس تا به حال تغییر و یا قبلا کار کرده با دیگر سرگرمی با فلز. وجود شرایطی است که به راحتی توضیح داد که من در تماس با خاک و مسائل مربوط به ثبات.

اگر شما در حال شکار در مناطقی که جدیدتر سکه های یافت شده در هشت اینچ و یا عمیق تر من گمان است که می تواند وجود داشته باشد خاک ثبات شکست و یا امکان است که تغییر محیط زیست به طور چشمگیری. از لحاظ تاریخی شهرستانها وجود دارد و باور نکردنی گنجینه های که در حال عمیقا به خاک سپرده شد که هرگز بهبود بود که در نتیجه خاک ثبات شکست. حتی با قدرتمند ترین و پیشرفته فلز یاب با تکنولوژی این سایت هستند در دسترس است. دو روش وجود دارد تعیین شرایط خاک و هر دو مفید هستند به شور در پیدا کردن موفقیت در تشخیص فلزی.

اولین روش برای تجزیه و تحلیل خاک بصری است. در مناطق که در آن هیچ خاک و در معرض سنگ گرانیت یا مرجان برجسته هستند واضح است که سکه می تواند نه نزول. در مناطقی که ضخامت فرش چمن و تعداد زیادی از بارش باران وجود خواهد داشت سنگین بریده های چمن که باعث می شود سکه ها و دیگر اشیاء با ارزش به نظر می رسد به نزول است. این است که بسیار پایدار خاک منطقه است. پیدا کردن مناطق که در آن چمن است که با داشتن مشکل در حال رشد و یا طاسی نقطه ای که در آن هیچ چمن و شما احتمالا باید نسبتا پایدار خاک. این تجزیه و تحلیل بصری می تواند کمک به تعیین اینکه آیا یک نقطه است که ارزش شکار. اما روش دوم, الکترونیکی, تحلیل, ساده ترین و انجام شده است را با آشکارساز فلز.

خود را با استفاده از آشکارساز را یک نمونه از این عمیق تر به اهداف تعيين سن یا عصر از آن می یابد. اگر عمیق تر موارد نسبتا جدید احتمال زیادی وجود دارد که از منطقه تحت پوشش با پر کردن خاک و یا با بولدوزر تخریب شد. حرکت به منطقه دیگر و دوباره چک کنید. اگر اهداف در عمق بیشتر به طور مداوم در خانه, سپس شما در حال شکار در پایدار خاک منطقه است که منجر به پیدا کردن اشیاء با ارزش. همیشه به یاد داشته باشید که شرایط خاک می تواند به طور چشمگیری تغییر در یک فاصله کوتاه. روش دیگر برای کمک در چک کردن یک پتانسیل سایت برای چک کردن زباله اهداف. سطل زباله از جمله آهن و ناخن کمک خواهد کرد که شناسایی این دوران از یک ملک. بررسی تمام موارد غیر آهنی مانند فویل, پاپ, تاپ, سکه, و غیره. پاپ تاپ و کشیدن زبانه همراه آمد در اوایل دهه شصت و مناطق بدون آنها به طور معمول ، به یاد داشته باشید که همه کشیدن, زبانه ها, فویل, حلقه های طلا/سکه و طلا, طلا و جواهر خواهد شد 90% از زمان خواندن فویل یا زبانه کشیدن در, مدرن, فلز.

مناطق وجود دارد که من اعتقاد دارم که درست نزول نرخ را می توان یافت. خیس bogs تیره گیاهی سواحل سنگین گشت و گذار در مناطق و جنگل باید شرایط طبیعی است که باعث کاهش موارد غرق یا ناپدید می شوند به سرعت در حال. این مناطق در بیشتر قسمت ها منجر به تشخیص فلزی موفقیت و باید اجتناب شود. کلید واقعی برای تشخیص فلزی موفقیت تجهیزات خوب و هوش و آگاهی و ادراک از اپراتور است. طرز فکر واقعا مهم است! تبدیل به یک گنج یاب-شما می توانید آن را انجام دهید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.