فروش ردیاب خودرو در کرج و تهران

زبانک  > متفرقه >  فروش ردیاب خودرو در کرج و تهران
0 Comments

به همین دلیل است که در برخی از ردیاب های ماشین شما علاوه بر هزینه اولیه که برای تهیه و نصب دستگاه صرف می کنید یک هزینه هم ماهیانه برای اینترنت و همچنین تماس با ردیاب پرداخت می کنید. به این ترتیب ، کاربران ردیاب اتومبیل GPS نیز می توانند ببینند که آیا باتری ماشین آنها کاملاً شارژ شده یا خراب است. IR59 GPS در دو مدل پایه و سفارشی قابل خریداری می باشد و تفاوت این دو مدل در آپشن های قابل نصب برروی ردیاب است. سیم کشی و نصب ردیاب خودرو بسیار ساده است.

۶- با نصب ردیاب خودرو شما می توانید طول مسیر را که در حال پیمودن آن هستید از ترافیک جاده ای ،پمب بنزین ها و ایستگاههای بازرسی مطلع شوید. در حقیقت سیستم ردیاب GPS از فرایندی استفاده می کند که به آن “محاسبات سه گوشه ای” یا Trilateration گفته می شود که بر اساس آن تعیین موقعیت فیزیکی دستگاه ردیاب GPS با توجه به فاصله دستگاه از سه ماهواره GPS که در مدار زمین قرار دارند انجام می شود. که در حال حاضر جی پی اس خودرو امن ترین سیستم امنیتی برای خودرو به شما می رود. در این روش از ردیابی اطلاعات حرکتی وسیله نقلیه که از طریق جی پی اس دریافت می شود.

اگر در اسنپ یا شرکت های مشابه آن کار می کنید داشتن جی پی اس ماشین برای شما ضروری است تا افراد از موقیت شما مطلع شوند. ردیاب GPS چگونه کار می کند؟ اگر یکی از دغدغه های شما همیشه این است که اتومبیل تان الان کجا هست یا اینکه قبلاً کجا بوده است، شما نیاز به یک دستگاه ردیاب خودرو دارید.

با این وجود نمیتوان از سرفت نشدن خودرو یا موتورسیکلت مطمئن بود! ۳- شما می توانید با ارسال یک پیامک از راه دور ماشین را متوقف و خاموش کنید و آن را از ادامه حرکت بازدارید. دستگاه های ردیاب شخصی می توانند مانند ساعت به دور دست کودک یا سالمند شما بسته شوند و از خطراتی که آن ها را تهدید می کند در امان نگهشان دارد. جلوگیری از دزدیده شدن خودرو، ردیابی سریع خودرو در صورت دزدیده شدن و همچنین خاموش کردن آن از راه دور تنها بخشی از قابلیتهای ردیاب GPS خودرو میباشد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از %link1% دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *