فلسفه من برای زندگی موفق توسط Jim Rohn – نقد و بررسی کتاب

0 Comments

[ad_1]

عنوان و نویسنده: فلسفه من برای زندگی موفق توسط Jim Rohn

خلاصه ای از مطالب:

این یک تلفیقی از ملزومات از Jim Rohn کتاب و مذاکرات پوشا چند دهه. آن را با هم قرار داده و منتشر شده توسط ویک جانسون نوشت که او نیز رو به جلو. جانسون دانشجو کار خود را و تبدیل به یک انجام, نویسنده و سخنران انگیزشی متخصص در سمت راست خود را.

محتوای این کتاب کوچک است که خالص Jim Rohn. هیچ چیز جدیدی وجود دارد در اینجا و او را تایید شده است. او اغلب می گفت که زمانی که آن را آمد به اصول وجود دارد هرگز هر چیزی “جدید”.

این کتاب را پوشش می دهد بسیاری از Rohn انتخاب داستان. آنها شامل درس او از مربی خود را به عنوان به خوبی به عنوان درس او در خود دارد. او جشن آمریکایی نردبان موفقیت و به بحث در مورد فرصت های منحصر به فرد در دسترس به هر کسی که در امریکا برای ایجاد ثروت است.

وجود دارد در فصل بهره وری و عملکرد ساختمان مناسب فلسفه شخصی برای موفقیت در کار کردن با دیگران است, نقد و بررسی این اصول است که در سن, اصول موفقیت است که Rohn دوست داشتم به آموزش اندازه گیری موفقیت به پایان می رسد و با شش گام برای رهبری یک زندگی فوق العاده.

ویک جانسون تحسین بزرگ Rohn ساده عقل است. او بنیاد ملزومات از همه کار خود را به این کتاب کوچک. آن است که بسیار عالی introduction to Jim Rohn و برگ شما مایل بیشتر. بعد از خواندن این, شما می خواهید برای گوش دادن به فراموش نشدنی خود را در مذاکرات بر روی سی دی و یا خواندن کتاب خود را در جزئیات. نه وجود دارد بسیاری از راه های شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به موفقیت کار می کند.

سودمندی:

Jim Rohn موفقیت فرمول ساده است هر چند برای بسیاری از آن ممکن است آسان. او اصرار دارد شما مسئولیت کامل برای خود موفقیت و شکست است. او می آموزد ارزش ثابت خود بهبود می باشد. او ارائه درس ساده در چگونه از نظر مالی موفق مردم منجر شود زندگی خود را و چگونه ناموفق مردم منجر شود زندگی خود را. او آموخته این درس سخت راه پیشرفت از یک فقیر کالج ترک تحصیل به یک میلیونر صحبت کرد که به میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است. این کتاب بسیار مفید برای هر کسی که جدی در مورد بهبود و ایجاد ثروت است.

قابلیت خواندن/نوشتن با کیفیت:

این کتاب است که به خوبی نوشته شده و آسان به دنبال. آن است که به خوبی سازمان یافته.

یادداشت های نویسنده:

ویک جانسون که وارد شده این کتاب در سطح بین المللی شناخته شده سخنران انگیزشی و نویسنده. Jim Rohn شد در سطح بین المللی معروف سخنران انگیزشی و نویسنده برای بیش از چهار دهه است که صحبت به میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان در مورد موفقیت شخصی و مالی.

سه ایده های بزرگ شما می توانید استفاده کنید:

1. ادامه تحصیل خود را حیاتی است به موفقیت مالی. “رسمی آموزش و پرورش می شود شما یک کار; اما خود آموزش و پرورش است که چه چیزی باعث می شود شما غنی!”

2. شما پولدار نیست با آرزوی اما با ساخت خود را بهتر و با ارزش تر در بازار است.

3. فلسفه است که بیمه فقر: صرف پول خود را و سرمایه گذاری چه مانده است. فلسفه است که باعث می شود شما غنی: سرمایه گذاری پول خود را صرف چه مانده است.

انتشار اطلاعات:

فلسفه من برای زندگی موفق توسط Jim Rohn

کپی رایت توسط 2006-2011 asAManThinketh.net LLC

منتشر شده توسط رویا را بیش از حد بزرگ, LLC Melrose فلوریدا

روشن شدن نسخه

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *