فکر انرژی – ارتباط آن با الکترو مغناطیسی تابش توضیح داد

0 Comments

[ad_1]

چندین تئوری برای توضیح این پدیده از فکر و فرآیندهای در آن است. نه تنها انسان بلکه حتی زندگی گیاهی نیز باید فرایند تفکر بدون شک انسان قادر به تحقیق در مورد فرایند تفکر به خصوص در مورد اندیشه انسانی است. ما در مقاله قبلی ما در نظر گرفته چگونه زندگی انسان است نفی نیروهای گرانشی. در حال حاضر ما ببینید که چگونه فکر انرژی است. اگر چنین است, چگونه آن را در ارتباط با الکترو مغناطیسی تابش

J. Krishnamurti بزرگ متفکر-فیلسوف از هند همیشه مدعی است که فکر و انرژی است. زیادی از انرژی مورد نیاز است به نفی هر گونه فکر کردم که اثبات جامد است که فکر یک شکل از انرژی است. او همچنین مدعی است که فکر از زمان. از این رو زمان نیز یک شکل از انرژی و حرکات مختلف در زمان در حال تغییر در انرژی تنها. در این مقاله خواهیم دید که چگونه این انرژی مربوط به اجزای مختلف الکترو مغناطیسی تابش.

محققان معتقدند که در بدن خود دارای یک قدرت مغناطیسی را در ابعاد مختلف در بدن خود است. است که چرا برخی از مردم جذاب تر و مردم فقط به ملاقات و صحبت با آنها. امواج فکر بزرگ seers به طور خودکار کنترل مردم از هم جدا. من تا به حال چنین تجربه ای که من تو را دیدم یک سنت از راه دور است. من احساس به عنوان اگر من برداشته شد بالاتر از سطح زمین هنگامی که سنت ایستاد. در راه همان, بدن انسان نیز دارای برق به دلیل های مختلف انرژی عرضه شده توسط مواد غذایی ما را. این است که پایه و زیر نظریه است که الکترو مغناطیسی تابش در قالب افکار مختلف.

1. انرژی گرمایی (مادون قرمز طیف)

سوال اول این است که 'چه منبع انرژی تشکیل فکر ؟ ' بدون شک ایجاد فیزیکی بدن می گیرد زمانی که تخمک منجمد با's اسپرم. برای این خارجی برخی از انرژی مورد نیاز است و اجازه دهید ما را که اکسیژن در بدن می دهد که گرما برای انجماد. از این رو نیاز اساسی برای تولد یک موجود زنده است که انرژی حرارتی.

این گرما مورد نیاز است در تمام طول زندگی است. مواد غذایی که ما مصرف را فراهم می کند و حرارت آن را نگه می دارد زندگی می رویم. هنگامی که گرما از دست داده است و آن را به نام مرگ وجود دارد و نه حرکت.

برای هر زنده بودن اساسی ترین نیاز توسط مواد غذایی برای گرفتن گرمای مورد نیاز برای زندگی است. در برخی از پیشرفته عصر همان انرژی حرارتی می دهد اصرار برای sex و تکثیر گونه های مختلف می رود و بی وقفه.

از این رو زندگی شروع می شود از مادون قرمز بخشی از الکترو مغناطیسی در طیف. این اساسی ترین نیاز هر حال زندگی است که طلب برای گرفتن مواد غذایی خود را برای زنده ماندن است.

فکر همه موجودات زنده همیشه حول این دو نیازهای اساسی 1. مواد غذایی و 2. جنسیت. برای چند لحظه ما باید در کنار بحث و گفتگو در تمایلات جنسی و تمرکز بر ولع مصرف برای مواد غذایی است. غذا به انرژی لازم را در فرم از گرما. شخصیت و کالیبر یک فرد بستگی به غذایی که او طول می کشد.

فکر نیز متفاوت با غذا به او طول می کشد. مرد ترجیح می را به انرژی گرمایی به عنوان در هر نیاز خود را و است که چرا فکر است که در مقایسه با طیف IR. محل عمل آن است که شکم و شناخته شده است به عنوان آگنی (آتش). این آگنی است که همیشه سوختن می دهد و انرژی لازم برای بدن است. گسترش این آتش میل جنسی. موفقیت یا شکست یک موجود زنده بستگی به بهره وری که با آن با استفاده از آن انرژی است.

2. نور.

بعد می آید نور است. بصری بخشی از انرژی طیف. نور و اشعه فوق بنفش ارائه شده توسط خورشید در منظومه شمسی ما. خورشید نیز فراهم می کند مواد غذایی را در فرم از ویتامین ها و انرژی حیاتی برای زندگی است. هنگامی که ما می گویند نور ما لزوما به ذکر اهمیت بینایی. بینایی است که نتیجه مستقیم نور خورشید است که به فعال شدن درونی ارگانیسم های زنده بدن مانند گوش و چشم. از این رو ما قادر خواهد بود برای به رسمیت شناختن نقش نور در وجود است.

3. X-Rays

این ممکن است به نظر می رسد که زندگی انسان تنها با بهره گیری از گرما و نور وجود آن که درست نیست. برخی از مردم نافذ چشم که پیرس از طریق خود درونی فرد ایستاده در مقابل او. مانند یک X-ray مطالعه زیرساخت های یک کریستال سیر قادر به خواندن آنچه که اتفاق می افتد در یکی دیگر از مرد's ذهن است. بنابراین ما می توانیم می گویند که او در اختیار داشتن اشعه X در ذهن متفکر.

4. کیهانی اشعه:

این است که مهم ترین و جالب ترین جنبه های این مقاله است. ما آگاه هستند که برخی از انسان ها قدرت فوق العاده. آنها در نظر گرفته داشتن برخی کیهانی قدرت. آنها قادر به تابش انرژی و در نتیجه جذب انسانهای دیگر است. Seers مانند Ramana ماهاریشی در حال ایستاده نمونه از چنین کیهانی قدرت. آنها don't زندگی می کنند زندگی عادی از یک انسان معمولی اما زنده فوق العاده عادی زندگی است که مردان شایع خواهد شد و نه قادر به درک.

مانند هر انرژی دیگر فکر (انرژی) نیز انباشته شده در داخل بدن است. همه اعمال یک موجود زنده می توان توضیح داد که از نظر اتلاف فکر انرژی است. این اقدامات بستگی به نیاز بدن و فرمان از مغز است.

به تحکیم:

1. مواد غذایی به انرژی گرمایی و انرژی انباشته و صرف از راه فکر و عمل می افتد در مادون قرمز طیف. ما نمی توانیم انتظار زیادی نور و حکمت از آنها.

2. افرادی که بینایی هر دو خارجی و خارجی دارای قدرت بسیار عالی از نور و آنها قادر خواهد بود به پرتاب نور بیشتر در تمام مسائل آنها را مشاهده کنید. در واقع زندگی خود را بازتابی از یک استاد هوشمند طرح است که قادر به نفوذ از طریق فضا و زمان و دیدن فراتر از حد (5th اصل جامع فلسفه). بنابراین این ممکن است در نظر گرفته بصری منطقه الکترو مغناطیسی در طیف.

3. برخی از افراد قادر به نفوذ از طریق دیگر men's قلب و بگویید چه چیزی در حال اجرا است در ذهن خود. چنین افرادی باید از X-Ray و ذهن آنها قادر به دیدن فراتر از ماده و بنابراین این جنبه از تفکر را می توان طبقه بندی به عنوان X-ری منطقه از طیف.

4. وجود دارد seers که در آنها عظیم کیهانی قدرت و گسترش هوشمند اشعه به طوری که مردم در اطراف آنها را دریافت کنید عظیم سعادت. که جنبه ای از زندگی کاهش اشعه کیهانی دسته.

بنابراین ما می توانید ببینید مناطق مختلف الکترو مغناطیسی تابش در حال گسترش در بدن انسان را در ابعاد مختلف. آن را از چپ به فرد برای پیدا کردن که بخشی از طیف او بیشتر است که او نیاز به عمل و عمل درآمده است.

ممکن است به ذکر است که تنها مادون قرمز بخش نیاز به مواد غذایی بیشتر و به طور مستقیم متناسب با محتوای انرژی (بسته به یک's سلامت مانند دستگاه گوارش قدرت) در حالی که در بخش دیگر مواد غذایی است که به کاهش می یابد و روانی و اخلاقی قدرت در حال کشیده می شود توسط یوگا و مدیتیشن و دیگر شیوه های اخلاقی و شخصی.

نتیجه گیری من این مقاله را با اطلاع رسانی که هیچ تجربی اثبات داده شد در حمایت از بالای مشتقات. اما اثبات چنین ممکن است در دسترس و ممکن است به دست آمده از منابع مختلف. خوانندگان که که نور بیشتر محتوای انرژی ممکن را از جمله منابع که بیشتر از X-ray مطالب ممکن است تحقیقات در مورد این موضوع که باید کیهانی قدرت ممکن است انتقال دانش به دیگران است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *