فکر کردن برای نتایج

زبانک  > متفرقه >  فکر کردن برای نتایج
0 Comments

[ad_1]

اگر شما یک نتیجه گرا فرد شما باید قطعا خواندن یک کتاب. عنوان این کتاب “تفکر برای نتایج”. نوشته شده توسط Christian D Larsen. کتاب منتشر شده در سال 1912. هزاران نفر از خوانندگان بهره مند شده اند با خواندن این کتاب.

این کتاب شروع می شود با یک نکته مثبت: “که انسان می تواند خود را تغییر و بهبود خود را از نو خلق کردن خود را کنترل محیط خود و استاد سرنوشت خود است که این نتیجه از هر ذهن که wide-awake به قدرت درست فکر در عمل سازنده. در واقع آن است که این اعتقاد از همه این ذهن است که انسان می تواند انجام دهد عملا هر چیزی در امکانات انسانی دامنه هنگامی که او می داند که چگونه به فکر می کنم که او می تواند امن تقریبا هر نتیجه مورد نظر هنگامی که او می آموزد که چگونه به فکر می کنم برای نتایج.”

از آن آسان است برای دیدن اهمیت تفکر معتبر. اگر ما در تمام احتمال, ما ممکن است به نتایج درست است.

قدرت فکر در حال توسعه با تفکر راست.

مرد است که او فکر می کند او است و آنچه او می کند این است که در نتیجه از مجموع کل از فکر او. فرد به طور متوسط با این حال فکر می کند به طور تصادفی و در نتیجه زندگی به طور تصادفی و نمی دانم بعد از این که آیا خوب یا بد نهفته در مسیر خود را.

باید یک برنامه و آن را از طریق.

به تمام زندگی خود را به آن.

در تفکر برای نتایج هر شرایطی باید به عنوان فرصت از آنجا که این چیزی است که آنها در واقعیت است.

مثبت فکر می کنم. فکر می کنم از نظر علمی. هر فکر قدرت است در زندگی که در آن ایجاد شده و یا ترویج و یا تاخیر هدف از آن زندگی است.

فکر کردن یک هنر است. شما می توانید آن استاد با یادگیری اسرار.

فکر می کنم این است که گران نیست. از آن نیاز به هیچ دستگاه بدون پرسنل و هیچ محل. وجود دارد هیچ هزینه درگیر در تفکر! تمرین فکر کردن باقی مانده است, نه تنها انسان بالاترین و گرامى فعالیت, بلکه یکی از معدود حرفه او ممکن است به دنبال بدون نیاز به پرداخت هزینه برای آن.

تنها تجهیزات است که یک سر این چرخ دنده ها و pinions از مغز و اهرم است که مجموعه آنها را تبدیل.

فکر نمی کنم از ضعف است.

فکر نمی کنم از شکست ممکن است.

فکر نمی کنم از موانع است.

فکر می کنم از قدرت فوق العاده ای در درون شما. فکر می کنم که چگونه شما می تواند به نوبه خود در تمام زمان که قدرت به طوری که آنچه شما می خواهید برای به انجام رساندن مثبت انجام خواهد شد.

مسیحی D. Larsen راه است یک راه مطمئن برای: فکر کردن برای بهترین نتایج! یکی باید به خواندن کتاب: تفکر برای نتایج.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *