قابل مشاهده تصویر از مرد نامرئی

زبانک  > متفرقه >  قابل مشاهده تصویر از مرد نامرئی
0 Comments

[ad_1]

دیگر نگاهی به الیسون: مرد نامرئی

مرد نامرئی لمس در بحث موضوع روابط نژادی در امریکا است. الیسون's بسیار تحسین کار همچنین به شواهدی از بحران هویت است که همه مردان آفریقایی تبار مجبور به در برخی از نقطه در زندگی خود را و یا یکی دیگر. معنوی دانشکده از بینش و درک شخصیت در مقدمه از Ellison's حماسه داستان دارای نه یکسره خارجی به من. در توضیح خود “نامرئی”, الیسون متحده در مقدمه قبل از فصل اول کتاب که آن را با توجه به “عجیب و غریب وضع از چشم کسانی که با او در تماس”. (الیسون – ص 3) هنگامی که صحبت از این درونی چشم بینام شخصیت نمی گوید زیادی در مورد خود و اعتماد به نفس و یا تصویر خود او دارای از خود منجر به این باور است که بحران هویت در بخش خود اعمال کرده است. او نتیجه می گیرد که در حال نامرئی “شما اغلب شک اگر شما واقعا وجود دارد.” (الیسون-pg3) این منطقه الیسون آدرس میریزد نور بر روی یکی دیگر از پدیده شایع در میان مردان سیاه و سفید در مورد خود اطمینان و اعتماد به نفس. در این حال جامعه از کلیشه, stigmatizing و برچسب زدن مردان سیاه و سفید وجود دارد کمی تعجب می کنم که چرا احساس بودن “به سادگی یک فانتوم دیگر در ذهن مردم” است که یک احساس مشترک توسط بسیاری از مردان من می دانم. این یکی که من تجربه هر دو در دانشگاه و همچنین در میان همسالان من در محل کار و اعضای خانواده در خانه.

این احساس مشترک از غیر وجود می تواند توضیح دهد که چرا بیش از حد شلوغ آمریکایی, زندان, جمعیت شامل عمدتا آمریکایی آفریقایی تبار مردان است. الیسون نیز احتمالا آگاه از این نوع سیستم که تعیین شده به اداره عدالت کیفری اما متاسفانه تنها در خدمت به تبدیل شدن به بخشی از مشکل و نه راه حل. امروز اصطلاح “عدالت کیفری” ممکن است به راحتی می توان به عنوان “فقط ما مجرمان” بدون هر گونه اغراق در بیشتر قسمت ها که با توجه به صدور حکم اختلاف و قوانین مواد مخدر که حکم سختگیرانه صدور حکم خطوط راهنمای برای کرک کوکائین است که به طور معمول انعکاسی از اقلیت جمعیت اسپانیایی تبارها و سیاه پوستان به عنوان مخالف قضایی اختیار و انحرافی از برنامه های وقتی که می آید به پودر کوکائین است که به طور معمول بازتاب مرفه و ممتاز و معمولا نتایج در مشروط شدن جریمه expungement از دستگیری سوابق و ملایم صدور حکم اگر هر کدام در همه.

جریان اصلی جامعه از این عصر حاضر فقط به عنوان در Ellison's روز محزون می خوانی موفق به دیدن مردان سیاه و سفید به عنوان دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در نوشته های خود نشان داد او را دیدم آنها را بر اساس شخصیت فردی به جای رنگ پوست خود را. با اشاره به این عجیب و غریب وضع از چشم کسانی که با او در تماس الیسون متحده “سپس شما're دائما در حال ضربه در برابر کسانی که از ضعف بینایی.” (الیسون-pg.3) چشم انداز در اینجا این است که نه آنقدر بینش آن تعبیه شده است تعصب و نفرت آموخته که نسبت به کیفیت نشاندار توسط الیسون به عنوان ضعیف است. باید آن را در اینجا ذکر است که امروز مردان از رنگ هستند و “تداوم بازگشت” سخت تر از همیشه. جمعی این مقاومت ناشی از انباشته کردن خشم به این مشترک تمایل است که عادت بر بار مالی و اجتماعی و حتی نهادهای مذهبی از جریان اصلی امریکا است. مردان آفریقایی-آمریکایی در سراسر این کشور در حال فریاد آنها به عنوان دست انداز بازگشت, “Yes, I am a Negro اما من هم با استعداد است. بله من هستم و من افتخار می کنم. من نفی نمی من میراث آفریقایی و نه من انکار من تابعیت این کشور است. من نیز واجد شرایط برای رقابت با همراهان و رسیدن به عظمت در این سرزمین فرصت و ثروت است. “چنین بود مورد یک سناتور از ایالت ایلینوی است.

مانند الیسون که با تلاش خستگی ناپذیر در طول داستان خود را در تلاش خود را برای به دست آوردن دید سیاه مردان تصدیق اصالت سلطنتی میراث آفریقایی و طلاق میراث محوری بر آنها بی رحمانه و حریص taskmasters که به بردگی گرفته شده و آنها را محروم از هویت خود را از دین و فرهنگ و به آنها نام آنها خرس به این روز است. شاید یکی از مهم ترین اظهارات که در خدمت به عنوان کاتالیزور برای دگردیسی در Elision's قصههای موجود در این عبارت “من نامرئی, درک, زیرا مردم حاضر به دیدن من.” (الیسون-pg.3) یکی باید این سوال اساسی پیام متن تحمیل می کند. به چه میزان باید ما به عنوان یک نژاد از مردم رشد بیشتر قابل رویت در امریکا امروز ؟ روانی مفاهیم عمیق می باشد. به عنوان مثال یکی از مثال استفاده از یک کلمه الیسون مواجه شد با کاکاسیاه. این همان کلمه یک بار slandered و توهین مردم سیاه و سفید. “N” کلمه در زمان Ellison's کتاب نوشته شده است و منتشر شده انجام شده یک مفهوم منفی. اما امروز از آن استفاده می شود nonchalantly هنگامی که اشاره به خود و یا دیگر مردان سیاه و سفید. آن را تقریبا به عنوان اگر آن را به حال به نحوی تکامل یافته که به ارزش ذاتی و it's تبدیل به یک اصطلاح مهرورزی. اگر الیسون به عنوان مرد نامرئی بود که مواجه با این موهن برچسب که منتقل توهین به جای یک تعریف آنچه که می تواند احتمالا رخ داده است پس وقت خود را برای تغییر این اثر منفی?

الیسون's ادعا می کنند که آن را در زمان او “مدت زمان طولانی و بسیار دردناک boomeranging از انتظارات خود را برای رسیدن به تحقق هر کس دیگری به نظر می رسید که با به دنیا آمد; که من هستم هیچ کس جز خودم اما در ابتدا من تا به حال کشف است که من یک مرد نامرئی . “- (الیسون pg. 13). من در ابتدا بهت زده شد با این ادعا تا زمانی که آشکار شد که این عجیب و غریب معضل شد زمینه پایان نامه که بر اساس آن Ellison's داستان نوشته شده بود. اگر الیسون شده اند در این نتیجه گیری پس شاید او هرگز به کتاب نوشته شده است. پس از ایجاد این واقعیت من نمی تواند مقاومت در برابر نقشه کشی موازی از زندگی خود من به منظور همدردی با شخصیت اصلی و قدردانی Ellison's وضعیت عجیب و غریب. برای الیسون در حال رشد در امریکا او آشکارا تحت تاثیر خود را نامرئی. بنابراین در این زمان است که سعی کنید بسیار روح از مردان در زندگی, زندگی در زندگی,'s نظر در حال حاضر یک چالش دشوار بدون اضافه ناروا فشار ناشی از نژادپرستی و تبعیض است. آن روحی و روانی است مانع که گمان می کنم فرزندان من و فرزندان خود را نیز باید یاد بگیرند که برای غلبه بر فقط به عنوان الیسون غلبه. فقط من آموخته اند که برای غلبه بر. یک ضرب المثل است که می رود; هر آنچه که نیست و نابود کردن شما باعث می شود شما قوی تر است.

باوجود اینکه من شک دارم احساس بودن نامرئی می رود عمیق تر از ما چگونه فکر دیگران ممکن است درک ما است. شاید این صحبت ها مهم تر از به راه که در آن ما خودمان را ببینید. در تحلیل نهایی آن است که مسائل مربوط به اعتماد به نفس و پذیرش خود است که در نهایت تعیین راه ما به زندگی و به نوبه خود چگونه زندگی پاسخ به ما موفقیت یا شکست است. بیش از چند شجاع افراد از همه نژادها و هر دو جنس هدایت شده است از متوسط وجود به زندگی دیدنی شهرت و ثروت و موفقیت به دلیل آنها تصمیم گرفتند که بدون در نظر گرفتن چگونه دیگران تصمیم به آنها را ببینید و یا به عنوان در Ellison's مورد را انتخاب و به آنها مراجعه کنید; این تصویر ذهنی آنها برگزار شد از خود و هدایت آنها را به تبدیل شدن به هر چیزی به جز نامرئی. در عین حال از هوشیار دیدگاه در برخی از نقطه در خود من زیارت من در مواجهه با چالشهای مشابهی که الیسون مواجه شده است. او می گوید: “و مشکل من این بود که من همیشه سعی کردم به رفتن در هر راه به جز خود من. من نیز نامیده شده است یک چیز دیگر و پس از آن در حالی که هیچ کس واقعا می خواست به شنیدن آنچه که من به نام خودم. بنابراین پس از سالها تلاش برای اتخاذ نظرات دیگران من در نهایت شورش کردند. من یک مرد نامرئی. “- (الیسون-pg.433)

اما من دیده خواهد شد و من نیز شنیده می شود و علاوه بر این در نظر گرفته شده توسط جریان اصلی آمریکا و حتی کل جهان چون من خودم. من چهره خود را در آن آینه و من از شنیدن صدای خود من با خود من گوش. این صدای عقل من و به نظر من ارزش قرار داده شده بر من خالق من. به عنوان اواخر سال کشیش شاه یک بار گفت: “من کسی.” من یک مرد نامرئی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.