قدرت باور و یا آنچه که من آموخته شده از کوترماهیان

0 Comments

[ad_1]

شما می توانید و شما باید از بند باز کردن قدرت ذهن خود را اگر شما می خواهید برای رسیدن به موفقیت شما در حال تلاش برای. شما می توانید تبدیل شدن به هر آنچه شما می خواهید. شما می توانید تبدیل به خسته کننده موفقیت یا شکست بدبختی آن فقط بستگی دارد به آنچه که شما تصمیم می گیرید به این باور.

این مهم است به یاد داشته باشید که هر آنچه در ذهن خود را به تمرکز بر روی چیزی است که شما دریافت خواهد شد. من بیمارانی داشتم که فکر می کردم که رفتن آنها به آنفولانزا به عنوان به زودی به عنوان آن را “فصل آنفولانزا.” و حدس بزنید چه ؟ Shazam! فقط به عنوان آنها به “پیش بینی” آنها پایین آمد با یک مواج مورد آنفولانزا. من تا به حال مردم که خود را سرزنش کنند و گرفتگی سینوس مسائل حساسیت زا که در اطراف شناور در هوا. (حتی اگر بسیاری از دیگران بودند و تنفس در هوا با همان آلرژن های شناور در اطراف با nary یک نشانه یا علامت است.) بنابراین این قدرت باور است توانا برای رفع ما ما را شفا دهد و تمرکز ما.

یکی از مربی های من مربوط به این حساب جالب از جذاب آزمایش. در جنوب کالیفرنیا آکواریوم وجود دارد یک مطالعه انجام شده بر روی هوش از حیوانات دریایی است. دانشمندان قرار داده شده کوترماهیان و ماهی خال مخالی در همان مخزن. در حال حاضر برای کسانی از شما که نمی طرفداران غذاهای دریایی کوترماهیان طبیعی است درنده به ماهی خال مخالی. نادانسته به دو ماهی وجود دارد که مانع شفاف قرار داده شده در مخزن. بنابراین زمانی که barracuda دیدم ماهی خال مخالی و حمله به barracuda زن بینی خود را در شفافیت آن را متوقف و آن را از خوردن ماهی خال مخالی. پس از تلاش های مکرر در حمله و خنثی بودن در هر تلاش کوترماهیان تلاش و کوشش. آن را به حال شده است مشروط به این باور است که چیزی وجود دارد آن جلوگیری از موفقیت و قادر به رسیدن به هدف خود است. بعد دانشمندان برداشته و مانع از مخزن و حتی اگر وجود دارد هیچ مانع کوترماهیان اعتقاد بر این است که این سد هنوز هم وجود داشته و هرگز دوباره اقدام به حمله به ماهی خال مخالی. این باور محدود کننده بزرگ بود گزندی به barracuda چرا که او اجازه خود را به این باور است که او نمی تواند رسیدن به یک لقمه خوشمزه برای ناهار. هنگامی که این داستان مربوط به من دو ماهی تا به حال زندگی می کردند در همان مخزن سد رایگان برای دو سال.

پس چه هستند این موانع است که شما را درست در مقابل شما ؟ آنها واقعی هستند یا شما مشروط به فکر می کنم آنها چنین است ؟ به یاد داشته باشید آن است که همه در ذهن خود را. شما می توانید غلبه بر هر مانع واقعی یا فرضی اگر شما به سادگی و با قدرت ذهن خود را به آن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *