قدرت مهار در شادی برای غلبه بر ترس

0 Comments

[ad_1]

پس از اتمام یک هفته از مطالعه این فصل به نام “اعتماد به نفس” در ناپلئون هیل 1925 چاپ قانون موفقیتمن می خواستم به ارائه یک ابزار قدرتمند برای غلبه بر ترس که نکردم در بخش دوم از قرن 20th. این ابزار یکی هر کسی که می توانید با لمس بدن خود را در هر راه می توانید استفاده کنید. اگر شما سخت کوش استفاده از این روش ساده روش کمی شما خواهد بود قادر به غلبه بر ترس خود را از موفقیت یا شکست. نتیجه این می شود که شما قادر خواهد بود برای رسیدن به اهداف خود.

اولین گام این است که پیچیده تجسم

من مطمئنم که شما شنیده می شود از اهمیت تجسم هدف خود را به آنها ثابت بصورتی پایدار و محکم در ذهن خود را. چرا که از کلمه “تجسم” مردم فکر می کنم آنها فقط نیاز به شکل یک تصویر. بسیاری نمی دانند که رفع هدف خود را بصورتی پایدار و محکم در ذهن نیز نیاز به اختلاط تمام حواس خود را. برای مثال اگر هدف شما این است برای داشتن یک رابطه عاشقانه, شکل, صحنه ای در ذهن خود را از آنچه که در رابطه با محبت و نه تنها شبیه, اما همچنین برای تلفن های موبایل, سلیقه, بوی و لمس درگیر است. قدرتمند ترین علاوه بر این به خود تصویر شخصی خود را احساس. مطمئن باشید و احساس احساسات از عشق و شادی و میل در این رابطه شما می خواهید.

اگر تجسم خود را در مورد پول به شکل یک تصویر از تمام مناظر و صداها و بوها سلیقه و احساسات و احساس های فیزیکی از چه داشتن پول است برای شما. اگر ثروتمند بودن شامل مواد غذایی خوب و نوشیدنی در گروه بویایی رایحه طعم مورد پسند و یا شیرینی از آنچه شما را در دهان خود را بشنود, پس زمینه برای تلفن های موبایل از هر کجا که شما می خواهید برای لذت بردن از این وعده غذایی احساس می کنید بافت این پول در دست خود را, مشاهده حساب بانکی خود را تجربه احساس امنیت است که با پول خود را.

مرحله دوم این است که رنگ

شما می توانید بگویید تشکیل تجسم شما می توانید برخی از زمان و اگر با انجام کامل فعال سازی تمام حواس خود را می تواند و نه پیچیده. شما خود را جمع آوری و در مجموع تجربه و لینک آن را به یک رنگ. چه رنگ نشان دهنده برای شما صحنه شما تا به طور کامل تشکیل شده است ؟ اگر شما کور رنگ است و فقط می توانید ببینید shades of grey انتخاب بخشی از تصویر خود را می گویند یک شیشه شراب درخت یا بیست دلاری است که می تواند به ذهن کل صحنه. دیدن این رنگ یا روکش تصویر عمیق حسی تصویر شما را توسعه داده اند.

گام سوم این است که مهار در صحنه

شما می خواهید بسیار سریع عمل است که مجریان در مجموعه خود تجسم. بدن شما است که اطلاعات فرستنده. قرار دادن اطلاعات در بدن خود را و آن را نگه دارید و آن برای شما وجود دارد. این نوع از حافظه تلفن همراه. استفاده از این قدرت بدن خود را با مهار در خود پیچیده و کامل حسی صحنه شما توسعه یافته است. بدن خود را لمس در حالی که صحنه را در ذهن خود در آن ارتفاع با رنگ و یا تک تصویر شما انتخاب شده اند به نمایندگی از کل. آوردن خود را شست و سبابه با هم یک دست چیزی است که بسیاری از مردم استفاده کنید. اگر شما تجربه فلج است که شما مانع از حرکت انگشتان دست خود را فشار دهید لب ها را با هم بصورتی پایدار و محکم حرکت می کند زبان خود را در یک راه خاص و یا حتی فشار چشم خود را بسته است. هنگامی که شما ترکیب فیزیکی لنگر با رنگ و یا نمایندگی نمادین و لنگر این را به بدن خود را با نوعی از تماس فیزیکی شما باید آنچه شما نیاز دارید برای از بین بردن ترس.

چهارمین مرحله است که با استفاده از مثبت به خاموش کردن ترس

در حال حاضر شما در حال تنظیم یک فرایند بسیار ساده است که زمانی که استفاده می شود به طور منظم کمک خواهد کرد شما در خلاص شدن از ترس خود را. توجه داشته باشید من نوشت: “ساده است.” من نمی گویم این است که آسان است. فرآیند ساده طول می کشد تعهد و تعهد است.

مطمئن شوید که شما در حال لمس کردن نیست شما بدن خود را با استفاده از فیزیکی لنگر. در حال حاضر آن را به ذهن خود ترس است. تجربه احساسات خود را از ترس. در حال حاضر استفاده از فیزیکی خود را لنگر مانند آوردن خود را شست و سبابه به هم. دیدن رنگ یا نماد شما توسعه یافته برای نشان دادن خود پیچیده ، دریافت در تماس با تمام اطلاعات حسی را از صحنه که مثبت است برای شما. زمانی که ترس از بین رفته است و یا در سطح بسیار پایین انتشار فیزیکی خود را لنگر و تکرار این روند.

شما می توانید انجام این کار اگر شما زمان و تلاش برای انجام آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *