قدردانی از زندگی به عنوان یک سفر نه یک مقصد

زبانک  > متفرقه >  قدردانی از زندگی به عنوان یک سفر نه یک مقصد
0 Comments

[ad_1]

زندگی زیبا است اما نه همیشه. شما باید خود را به صورت بی اندازه مسائل روزمره است. آن را فشرد و با لحظات شادی, لذت, موفقیت و لوکس و در عین حال مربوط توسط misery, شکست, شکست ها و مسائل مربوط به.اما نگران نباشید چرا که این مسائل شما را قادر به زنده ماندن. آن را می سازد شما شجاع به دنیا تنهایی.

بدون شک زندگی زرق و برق دار و خفه با جشن. اما شما باید همواره قادر به رویارویی با سختی ها و چالش ها. سخت وجود دارد, همه چیز در زندگی در پیش رو. مراقب باشید! زندگی است که معمولا بیش از حد egotistic در خود تکیه می کنند. پس از آن زندگی است که فقط بیش از حد دشوار که مسئولیت رسیدگی به.

زندگی است که به جای هر کجا که مردم درمان همه این نژاد پرستی وجود دارد بیشتر به عنوان قلدری. برخی از مردم تمایل به ذکر ناسالم مسائل پشت دیگر ، زندگی نیست که ساده است. گاهی اوقات همه شما نیاز به انجام است به تنهایی نشسته و سوال خودتان را با صد نمایش داده شد.

زیبایی به معنای چیزهای مختلف به مردم کاملا متفاوت. برای برخی از, زندگی, زرق و برق دار است ؛ به این معنی نیست که زندگی لذت بخش. برای دیگران آن را به این معنی است که زندگی شیرین است. با این وجود دیگران می تواند تفسیر آن را به عنوان زیبا و دل انگیز.

آنچه که مشترک به تمام یا هر یک از این تعاریف است که عبارت زندگی زرق و برق دار است نشان می دهد یک چیز مثبت در مورد زندگی است. حتی یک بی ثمر کویر محل را تبدیل به دوست داشتنی با حضور محبت است. در واقع بسیاری از مردمی خواهد استدلال می کنند که زندگی را نمی توان واقعا دوست داشتنی و بدون محبت. عشق چند چیز است که هر کس تمایل به رغم سن و محل سکونت و یا اجتماعی و اقتصادی پس زمینه. این مسلما باعث می شود یک عشق میان مهمترین دوست داشتنی جنبه های زندگی است.

دوستان ما و خانواده و دیگران قابل توجهی غنی سازی زندگی ما با حمایت خود را. زندگی lovelier یک بار آن را با کسانی که ما تمایل به عشق. در تحقق اهداف ما ما اغلب به دست آوردن یک حس عمیق است که زندگی ما به ارزش آن است. این می تواند به عنوان یک نتیجه از داشتن صادقانه هدف در زندگی است.

آن را روشن است که شما به سادگی در اختیار شگفت انگیز امتیاز فقط با داشتن انرژی و زنده دلی. هر دانشمند می تواند به شما بگوید که چندین میلیارد و تریلیون چگونه است که در آن پلیمر مخلوط خواهد شد به طوری که به شکل منحصر به فرد موجود است. و در عین حال تنها بخش کمی از پتانسیل kinsfolk که تا کنون متولد شده است. که تولید شما خیلی خاص, به سادگی با تقوا وجود خود را – و هر کس دیگری است که بسیار ویژه هم برای همین دلیل.

ما باید از این قدرت برای ایجاد یک تغییر است. ما باید همیشه تلاش به جهان را به مکانی بهتر برای زندگی. با انجام این کار, ما قادر به استفاده از زمان است که ما رو به افزایش این محل برای دیگران و برای ایجاد زندگی است.

زندگی پر از شگفتی است. اینکه آیا یا نه آن را به یک نام تجاری جدید چشم انداز را به ما معرفی. انعطاف پذیری از زندگی نشان میدهد که ما قادر به متوجه یک چیز دوست داشتنی در آن در وجود ما سلیقه: یک چیز وجود دارد در اینجا برای همه. بسیاری از مردمی احساس می کنید که وجود دارد حیاتی غیر سکولار جزء به زندگی که با کشف و کاوش در این آنها را افزایش تعجب از زندگی در همیشه عمیق تر در راه است که در آن. به عنوان مثال کسانی که تفکر در غیر سکولار ابعاد زندگی معمولا گزارش می دهند که با انجام این کار به طوری که آنها کشف زیبایی در جهان است.

انسان معنوی پستانداران و زیبایی است که معمولا همراه با رشد فکری. عين حال طاقت فرسا می خواهید مغز خود را به شکل فلسفه علم و منطق همه وجود دارد برای به چالش کشیدن و تسهیل تعجب از عقل انسان در کار است.

این دلیل که چرا ما نیاز به درک زندگی به عنوان یک سفر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.