قرار دادن سرگرم کننده در اصول

0 Comments

[ad_1]

شما در حال مبارزه خود را با فروش حرفه ای ؟ اگر شما می توانید هیجان زده دوباره و استفاده از آن شور و هیجان خود را به یک شات در… کیف پول ؟ هر چه صنعت فروش شما نمایندگی شما می توانید. به یاد داشته باشید زمانی که شما برای اولین بار کار خرید و فروش و یا در زمان در یک فرصت جدید و وجود یک هیجان و انتظار است که شما احساس می کنید ؟ این که آیا آن را نمایندگی آزادی و استقلال و یا “آسمان محدود” نگرش آن را به انرژی احساس نمی آن ؟

آیا این احساس کمک به شما برای موفقیت به ماندن تشویق و یا به استقامت? من شرط می بندم آن را انجام داد.

اصول پایه و یا ضروری ساختار است که در آن به ساخت بر. هیجان و یا شور و شوق است که شما احساس بود بخشی جدایی ناپذیر از این بنیاد است. این رو شما را از طریق آموزش و سپس به تماس با مشتریان و به کار لب به لب خود را به دریافت کنید که برای اولین بار فروش فقط به همه نشان می دهد شما می توانید آن را انجام دهید. این طرز فکر هنوز هم می تواند یک کل دارایی خود را به فروش موفقیت در هر حرفه فروش. همه ما را به پمپ کردن در مورد یک ایده یا فرصت و می گویند “بله من می توانم این کار را انجام!” و سپس در طول زمان معمولا بعد از تلو تلو خوردن و bumbling و شاید برخی از شکست اولیه ما از دست دادن برخی یا حتی همه ما شور و شوق. که می تواند کشنده باشد اگر شما اجازه می دهد آن را به.

  • به یاد داشته باشید زمانی که شما کار می کنند اواخر فقط به نشان می دهد خود را به کارفرما (یا خودتان) که شما بروید گیرنده?
  • به یاد داشته باشید زمانی که شما برای اثبات که آنها تصمیم درست در استخدام شما ؟

چگونه در مورد شما عمل به عنوان اگر شما را به تحت تاثیر قرار دادن رئیس خود را و یا حتی دوستان و خانواده خود را در حال حاضر! قرار دادن غرور و افتخار خود را در خط و اخراج کردن.

اخراج شدن تا همیشه کار کردن بهتر از اگر شما را تا پایان اخراج شدن.

اگر آن را بی خطر می گویند که شما فکر می کنید در اصل شما می توانید کار خود را با موفقیت پس چه چیزی تغییر کرده است ؟ اگر این فرصت را هنوز هم همان است و دیگر وجود دارد افرادی که در حال انجام آن با موفقیت پس چرا نیستید ؟ یک نگرش مثبت می تواند یک عامل عمده است. شاید این تنها پاسخ, اما آن را می توانید با آن قابل توجه و نتایج مثبت است.چگونه در مورد شما مقابله با شما تماس بعدی یا انتصاب به عنوان اگر آن روز اول خود را در کار ؟ با شور و شوق!

من اغلب شنیده می شود فروش مردم می گویند “آره, خوب است که آسان تر از انجام گفت” و این درست به دلیل آن را همیشه آسان تر به می گویند چیزی نسبت به واقع فراموش چیزی. هنگامی که شما می گویند که (“این آسان تر از انجام گفت”) این معمولا به این دلیل که احساسات خود را از نا امیدی و یاس گرفته اند و شما دیگر انجام آنچه که شما می توانید.

در واقعیت نه شکست و نه موفقیت آسان است.

بنابراین پمپ نشان می دهد تا در اوایل و شروع تازه چون امروز یک روز جدید است و به ارمغان می آورد با آن فرصت های جدید. عمل به عنوان اگر شما کار و یا زندگی شما بستگی دارد بر روی موفقیت خود را, چرا که اگر آن را نمی کند و در عین حال آن را فقط ممکن است که اتفاق می افتد زودتر از شما فکر می کنم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *