قربانی عقده حقارت?

0 Comments

[ad_1]

کمتر از ترس از احمق تر از ترس از موفقیت ما دست بزرگ ویندوز از فرصت ها در زندگی ما است. که نه ضبط گرانبها فرصت ها برای پیشرفت و یا بسته شدن معاملات خوب به سادگی به دلیل بی اساس ناامنی?

واقعیت این است که بسیاری از ما تمایل به دوم حدس خودمان و در روند –با آوردن حدود یک ترس غیر منطقی-ما خودمان را خرابکاری.

مقصر بی تردید منبع علت آن همه است که به نام “عقده ی حقارت است.” چه بد است برای زندگی ما این است که به جای داشتن به ما شکست و کمبود ما تمایل به تصویب باک و یا سرزنش دیگری. اگر ما سقوط کوتاه از گرفتن که ارتقاء ما را سرزنش رقیب که ترویج کردم. اگر ما موفق به فروش نزدیک ما را سرزنش محصول قیمت بالای آن عدم تبلیغات و یا حتی ‘ارزان’ مشتری و یا tight-fisted’ مشتری.

رمان نویس H. P. Lovecraft گفت: “قدیمی ترین و قوی ترین احساسات انسان ترس است.” و شک به یک شکل از ترس است که باعث می شود ما به بازی بازی سرزنش

آلفرد آدلر (1870 – 1937) بود اتریشی پزشکی دکتر روانشناس و عضو فروید inner circle; نیز به عنوان اولین رقم عمده به شکستن و دور از روانکاوی فرویدی. به توصیف انسان درونی متحده آدلر اختراع یک زبان جدید: ناپلئون مجتمع حقارت احساس حقارت مجتمع جبران overcompensation و سبک زندگی است.

بیایید کشف ‘حقارت’ مفهوم است. آدلر-به عنوان مخالف به زیگموند فرد– اعتقاد بر این است که تلاش برای برتری ترین انسان اولیه درایو (و نه جنسی). هر کس است که همیشه در تلاش برای بهتر از دیگران است. این است که ما حسادت دیگران نه که ما حسود و یا بسیار کمتر طمعکارانه–t است که ما به دنیا به احساس برتر است. این احساس از ‘تلاش برای کمال است چه انگیزه انسان برای رسیدن به پتانسیل خود را.

در عین حال زمانی که ما در پاییز کوتاه در تلاش های ما, ما تمایل به جبران’ که احساس بی کفایتی و با عصبی و اغلب نابجا رفتار است. برای بسیاری از مردم آن ناتوانیهای و بیآنکه تبدیل تهدید به ذهنی خود را به خوبی بودن باعث آنها را به دروغ کوچک, رفتار بد دهان ” و یا حتی تهمت به دیگران. این پس از آن است که جلوه ای از یک ” عقده ی حقارت است.’

به تسخیر رفتارهاي احساس حقارت سه عامل باید در ذهن ما است. ما باید قبول مسئولیت و مقصر نیست هر کسی برای ما کمبود. ما باید احساس خوبی در مورد خودمان و به رسمیت شناختن این واقعیت –اغلب نادیده گرفته شده در کاتالوگ و لیست های روانشناسی کتاب های درسی-که بلند پروازانه بودن یک فضیلت است; که ما در مهندسی ژنتیک به آرزوی یک ایستگاه بالاتر در زندگی است. به می گویند که پول و ثروت بد و نامطلوب است که در برابر ما ماهیت درونی. ما باید ایمان خود ما مهارت و توانایی های خود و رقابت برای ما نمی توانیم برنده شدن در هر چیزی اگر ما کامل نمی; و نتیجه به این نکته است که ما بیشتر به آموزش و خودمان را آماده, بالاتر احتمال این که ما پیروز خواهد شد.

فیلسوف آمریکایی امرسون گفت: “آنها می کرد که به اعتقاد آنها می تواند. چیزی که شما ترس و مرگ ترس حتمی است.”

در مجموع اگر شما به طور مداوم می گویند به خودتان “من مسئول اعمال و یا عدم وجود آنها” و “در حال بلند پروازانه کار و تمایل ثروت یک فضیلت است–آن را در ژن من” و “بله من می توانم!” خواهد شد که از بین بردن هیولا که “حقارت پیچیده است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *