قلبی اختلالات در صنعت BPO – تحلیل مختصری

زبانک  > متفرقه >  قلبی اختلالات در صنعت BPO – تحلیل مختصری
0 Comments

[ad_1]

همه ما می خواهم به منظور توسعه یک شیوه زندگی است که پر از آسایش و لوکس است. سبک wok در محیط های حرفه ای در حال تغییر بوده است و در سال های اخیر است. امروز بسیاری از ما می خواهم به کار در یک محیط فراهم می کند که تهویه مطبوع, انبوه, امکانات و زرد مواد غذایی است.

هر چند این سبک کار شده است به یک سطح بهتر, درصد کاهش در شکار از بیماریهای قلبی شده است کاهش می یابد و در عین حال. متعددی وجود دارد که تحقیقات و مطالعات آن در حال انجام برای پیدا کردن اطلاعات است که معمولا در ارتباط با این مسائل پیچیده. بیماری های قلبی دلالت چندگانه ناهنجاری که بر عضله قلب یا رگ های خونی قلب است.

امروز بسیاری از مردم از گروه سنی 30-40 جدی روبرو هستند بیماری های قلبی است که در حال کشیدن آنها را به بستر مرگ است. بیماری های قلبی و دیگر بیماری های قلبی عروقی اشکال می تواند مارس به نارسایی احتقانی قلب. در این وضعیت آن است که معمولا یک وضعیت که در آن قلب نمی تواند پمپ خون کافی به نیازهای بدن انسان است. این منجر به اختلال در حالت عادی ضربان قلب نامیده می شوند و به عنوان آریتمی هر medical dictionary.

مردم در این صنعت مواجه شده اند برخی از مشکلات جدی با این بیماری است. علائم مانند فشار خون بالا و بیماری عروق کرونر و دیابت و غیره. برخی از رایج ترین. تحقیقات نشان می دهد که متوسط سن که در آن یک فرد ممکن است دچار یک حمله قلبی کاهش می یابد و از 45 سال به کمتر از 30 سال است. این علائم شایع تر با افرادی که درگیر در یک صنعت BPO/آن بخش است. بررسی های اخیر انجام شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان می دهد که احتمال از جوانان مبتلا به بیماری های قلبی را افزایش 8 ٪ تا 15٪.

استرس است که به طور مستقیم مربوط به بیماری های عروق کرونر قلب. این به بیماری های قلبی در نتیجه مستقیم از استرس برنامه کار و زندگی خصوصی مردم است. آن را نیز دیده می شود که مردم در این بخش تصویب عادت های سیگار کشیدن و غیره. خود را آرام تر از استرس مداوم از مرکز تماس شرکت برون سپاری. ناکارآمدی در ساعت خواب نیز یک عامل مهم است که با اضافه کردن رنگ بیشتر به این مشکل است. این افراد به سختی مشورت هر پزشک برای سلامت بهتر بررسی کنید و سعی کنید برای مخفی کردن عادات زندگی. این به طور جدی می تواند گمراه کردن پزشکان برای درمان بهتر.

به منظور دور ماندن از این کشنده نشانه آن است که توصیه می شود که جوانان باید استراحت کنید به جای داشتن یک تمرکز بر کسب درآمد برخی از پول اضافی عقب نشسته در ایستگاه های کاری. به طور منظم ورزش یوگا و مدیتیشن و رژیم غذایی متعادل در حال اساسی کلید قلب سالم. سیگار کشیدن به عنوان یک شور و شوق و یا یک عادت است که یکی از اصلی ترین عنصری است که افزایش خطر سلامت. مرکز تماس برون سپاری فعالیت ها حمایت کرده اند تعداد زیادی از جوانان برای کسب درآمد برخی از پول خوب در عالی و لوکس محیط زیست است. اما آنچه که استفاده از چنین زندگی, اگر آن را می سازد ما بیمار طول می کشد و زندگی ما فقط به خاطر کسب درآمد برخی از پول اضافی. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم عادات غذایی (کلسترول بالا رژیم غذایی) بزرگترین دشمنان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.