قیمت لوازم یدکی و قطعات خودرو لیفان

0 Comments

لوازم یدکی لیفان 520 با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت در قطعات یدکی خودرو ریحان قطعه عرضه میشود. فروشگاه لوازم یدکی MTI با سابقه ای 15 ساله در فروش قطعات یدکی خودروهای گوناگون فعالیت خود را در زمینه فروش با کیفیت ترین لوازم و قطعات یدکی خودرو های چینی شامل لوازم و قطعات یدکی لیفان LIFAN , لوازم و قطعات یدکی ام وی ام MVM , لوازم و قطعات یدکی برلیانس Brilliance , فروش لوازم یدکی برلیانس Brilliance , قطعات یدکی لیفان LIFAN 520 , لوازم یدکی ام وی ام 315 MVM , قیمت لوازم یدکی لیفان LIFAN 620 , قطعات یدکی لیفان LIFAN X60 , لوازم یدکی ام وی ام 110 MVM , قطعات یدکی ام وی ام 530 MVM , لوازم یدکی لیفان 620 مشهد قطعات یدکی ام وی ام X33 MVM و فروش سایر لوازم و قطعات یدکی خودرو های چینی در سال 1390 آغاز کرده است.

لوازم یدکی خودرو خارجی درغرب تهران یکی از مراکز معتبر عرضه انواع لوازم یدکی می باشد که اجناس آن با کیفیت بالا و دارای کارت گارانتی یک ساله می باشد. این فروش خوب سبب شد که سرمایهگذاری کرمان خودرو بر روی خودروهای لیفان افزایش پیدا کند و حجم گستردهای از تبلیغات بازاریابی برای محصولات لیفان انجام شد و در ادامه لیفان 820 به عنوان یکی از مهم ترین پروژههای کرمان موتور استارت زده شد.

با توجه به این که این خودرو در حال حاضر دیگر بر روی خط تولید نبوده، شاید پیدا کردن برند اصلی برای این خودرو امری نسبتا سخت تلقی شود. همان طور که پیش تر نیز گفتیم، تولید این خودرو متوقف شده و به تبع نیز پیدا کردن قطعات این خودرو نسبت به خودرو های هم رده ی خود کمی دشوار تر است.بنابراین گر چه قطعه اصلی را پیدا کرده از اصالت آن نیز مطمئن بودید، ترسی از پرداخت هزینه ی کمی بالا تر نسبت به قطعات یدکی سایر خودرو ها نداشته باشید. می توان گفت یکی از دلایلی که باعث پایین تر بودن قیمت آن نسبت به هم رده هایش است پایین بودن نسبی قیمت لوازم یدکی لیفان X60 می باشد.

بدنه این خورو بر خلاف تصور بسیار سبک تر از آنچه که نشان می دهد می باشد و بیش از 40 درصد از وزن بدنه از فولاد قوی و با کیفیت می باشد که باعث سبکی و استحکام خودرو شده است. ضعف در نظارت بر مونتاژ خودرو و دیدن عیب های گوناگون مونتاژی در این خودرو نیز از نکات قابل توجه است. امروزه با استقبال بی نظیر بازار از خودروهای خارجی مونتاژ داخل، و همچنین امکانات رفاهی متنوع این خودروها، روز به روز بر تنوع خودروهای خارجی نظیر لیفان افزوده می شود. بنابراین باتوجه به تنوع برند قطعات، ممکن است با قیمتهای کمتر یا حتی بیشتر نیز در بازار لوازم یدکی خودرو، آنها را بیابید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از لوازم یدکی لیفان 620 اصفهان ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *