قیمت میلگرد در دشتستان

0 Comments

5 نوع مختلف میلگرد

قیمت میلگرد جز لازم بسیاری از پروژه های ساختمانی است. از آنجا که با خم شدن و پیچاندن بتن می توان به راحتی ترک خورد، از میلگرد فلزی برای تقویت مقاومت کششی سازه استفاده می شود؛ اما درست مانند ساختمانهایی که در آنها استفاده می شود، میلگرد انواع مختلفی دارد.

1. فولاد کربن

خرید میلگرد فولاد کربنی یا “نوار سیاه” در طیف گسترده ای از سازه های کوچک و بزرگ استفاده می شود. گرچه مقاومت کششی فوق العاده ای برای هزینه آن فراهم می کند، اما در صورت اشباع خوردگی ایجاد می کند و تا حدی منبسط می شود. این انبساط می تواند باعث ترک خوردن بتن اطراف شود و باعث می شود که نوار سیاه برای مناطق با رطوبت بالا یا اشباع رطوبت مناسب نباشد.

2. گالوانیزه

درباره قیمت میلگرد گالوانیزه: این میلگرد فولادی با لایه ای از روی محافظ پوشانده شده است. گرچه مقاومت آن در برابر خوردگی بیشتر از نوار سیاه است، اما به طور قابل توجهی گران تر است. با افزودن لایه فلزی در بالای فولاد، ساختار مقاوم و سطح مقاوم در برابر سایش، آن را برای حمل و نقل و حمل و نقل بدون هیچ گونه اقدامات احتیاطی اضافی مناسب می کند.

3. فولاد ضد زنگ

فولاد ضد زنگ تا حد زیادی مقاوم در برابر خوردگی میلگرد موجود است و می تواند فشار بیشتری را قبل از ایجاد آسیب از بین ببرد. علاوه بر این، می توان آن را در سایت های ساختمانی خم کرد. گرچه گرانترین نوع تقویت کننده است.

4. اروپایی

خرید میلگرد اروپایی ساخته شده از منگنز به اندازه انواع دیگر در برابر خم شدن مقاوم نیست. این ضعف باعث می شود برای محیط هایی که زمین لرزه دارند یا سازه هایی که به شدت به مقاومت اضافی میلگرد متکی هستند، ناسازگار باشد. اگرچه در مقایسه با انواع دیگر انتخاب بسیار مقرون به صرفه ای است.

5. پوشش اپوکسی

این نوار مشکی است که با یک اپوکسی مقاوم در برابر خوردگی پوشانده شده است و باعث می شود 1700 برابر مقاومت بیشتری نسبت به گزینه های درمان نشده داشته باشد. پوشش اما بسیار شکننده است. با آسیب دیدن، مقاومت در برابر خوردگی کاهش می یابد. قیمت میلگرد اپوکسی

بیش از سه دهه است که فروش فولاد مگنا منبع اصلی تولید میلگرد و سایر محصولات فولادی در منطقه وستچستر، نیویورک، ایالات متحده بوده است. از فولاد ساختاری گرفته تا آهن زینتی، این شرکت افتخار می کند که دقیقاً آنچه مشتریان برای انجام طیف وسیعی از پروژه ها نیاز دارند، پیدا می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره (203) 888-0300 تماس بگیرید یا امروز به وب سایت مراجعه کنید.

قیمت میلگرد فولاد ضد زنگ فقط در قسمتهای مهم سازه که شرایط خورنده را تجربه می کنند، جایگزین میلگرد فولاد کربنی می شود. برای پل ها، تجربه نشان داده است که کل افزایش هزینه پروژه هنگام استفاده از میلگرد فولاد ضد زنگ می تواند 3٪ یا کمتر باشد.

افزایش واقعی هزینه به اندازه و پیچیدگی طراحی پل بستگی دارد. استفاده از میلگرد فولاد ضد زنگ پیش بینی می شود. با صرفه جویی در نتیجه در تعمیرات و / یا تعویض زودرس، عمر مفید سازه را به 75 تا 100 سال افزایش دهید. میلگردهای فولاد ضد زنگ طبق استاندارد ASTM A955 تولید می شوند. بسته به درجه فولاد ضد زنگ انتخاب شده، مقاومت ها>

75 ksi (520 MPa) و مقاومت کششی> 100 ksi (690 MPa) می توان بدست آورد. میلگردهای فولاد ضد زنگ نیز از مقاومت بالاتری برخوردار هستند، شکل پذیری و مقاومت در برابر خستگی. این خواص در مناطق زلزله خیز و در کاربردهای دمای پایین مفید هستند. خرید میلگرد آجدار

انتظار می رود با افزایش دولت های فدرال، ایالتی، استانی و محلی، استفاده از میلگردهای فولاد ضد زنگ حاوی Ni هزینه های تعمیر و نگهداری بسیار کمتر، خرابی کمتر و طول عمر بیشتر برای پل های خود و سایر بتن های مهم را بخواهید سازه های. همراه با میلگرد ضدزنگ، سایر اجزای سازنده فولاد ضد زنگ مانند سیم کراوات، کوپلینگ میلگرد، رولپلاک و مش سیم جوش داده شده موجود برای تکمیل سیستم مقاوم در برابر خوردگی.

نوع فولاد تقویت کننده چیست؟

قیمت میلگرد ضد زنگ هنگام بازرسی از میلگرد های تقویت کننده ای که قرار بود در یک پروژه استفاده شود، چند بسته نرم افزاری مشخص شده برای نوع فولاد پیدا کردم. من می دانم که نام های S، I، A و W به ترتیب نشان دهنده فولادهای شمش، ریل، محور و کم آلیاژ هستند؛ اما من نمی توانم هیچ مرجع ASTM به نوع N پیدا کنم. چه نوع فولادی است؟

پاسخ: آنتونی فلدر از موسسه فولاد تقویت کننده بتن می گوید که میلگرد ها از فولاد شمش ساخته شده اند. N مخفف فولاد شمش جدید است. تا سال 1984، ASTM A 615، مشخصات استاندارد برای تغییر شکل و ساده میلگرد های فلزی بیلت برای تقویت بتن، شامل دو نوع فولاد شمش، N و S. فولاد نوع S بود که از الزامات تکمیلی سختگیرانه تری برخوردار بود که اختیاری بود. در سال 1984، این الزامات تکمیلی به بدنه اصلی مشخصات منتقل شد، نام Type S برای سازگاری حفظ شد و نام Type N کنار گذاشته شد.

قیمت میلگرد بر اساس نرخ کارخانه بنابراین می توانید نتیجه بگیرید که فولادی که بررسی کردید حداکثر در سال 1984 تولید شده است و ممکن است مطابق با الزامات فعلی ASTM A 615 نباشد: هنگام بازرسی از میلگرد های تقویت کننده ای که قرار بود در یک پروژه استفاده شود، چند بسته نرم افزاری مشخص شده برای نوع فولاد پیدا کردم. من می دانم که نام های S، I، A و W به ترتیب نشان دهنده فولادهای شمش، ریل، محور و کم آلیاژ هستند؛ اما من نمی توانم هیچ مرجع ASTM به نوع N پیدا کنم. چه نوع فولادی است؟

پاسخ: آنتونی فلدر از موسسه فولاد تقویت کننده بتن می گوید که میلگرد ها از فولاد شمش ساخته شده اند. N مخفف فولاد شمش جدید است. تا سال 1984، ASTM A 615، مشخصات استاندارد برای تغییر شکل و ساده میلگرد های فلزی بیلت برای تقویت بتن، شامل دو نوع فولاد شمش، N و S. فولاد نوع S بود که از الزامات تکمیلی سختگیرانه تری برخوردار بود که اختیاری بود. در سال 1984، این الزامات تکمیلی به بدنه اصلی مشخصات منتقل شد، نام Type S برای سازگاری حفظ شد و نام Type N کنار گذاشته شد. خرید میلگرد ساده کربنی

بنابراین می توانید نتیجه بگیرید که فولادی که بررسی کردید حداکثر در سال 1984 تولید شده است و ممکن است مطابق با الزامات فعلی ASTM A 615 نباشد. قرار دادن میلگرد های تقویت کننده و بازرسی از میلگرد های تقویت کننده قرار دادن میلگرد های تقویت کننده قرار دادن میلگرد های تقویت کننده که برای کارآموزان، کارگران آهن و بازرسان سفر نوشته شده است، پذیرش ترین و روشهای فعلی در قرار دادن میلگرد های تقویت کننده در سازه ها و روسازی است.

18 فصل که به شدت نشان داده شده اند شامل مواردی از قبیل اقدامات احتیاطی ایمنی، انواع مواد، دست زدن به میلگرد ها در محل کار، اصول کلی برای قرار دادن میلگرد، اتصال و اتصال، بازرسی و قرار دادن میلگرد در پایه ها، دیوارها، ستون ها، کف ها، سقف ها، سنگفرش و سازه های حمل و نقل. یک فصل در مورد تقویت شده با پوشش اپوکسی و سایر پوشش های پوشش داده شده نیز در این راهنما گنجانده شده است. قیمت میلگرد راد همدان و کارخانه ذوب آهن اصفهان

به روزرسانی ها و ویرایش های قابل توجه نسخه 10 شامل موارد زیر است: • پوشش علامت گذاری نوار به روز شد.

• شکل های خم میلگرد تقویت کننده معمولی گسترش یافته است.

• به روز شده در قلاب استاندارد و رکاب / کراوات؛

تحمل به روز شده در ساخت نوار تقویت کننده؛

• تجهیزات به روزرسانی و تصاویر سیگنال دستی به روز شده است.

– پوشش گسترده در مورد قرار دادن نقشه ها و لیست های میلگرد ای.

• پوشش اصلاح شده پشتیبانی از نوارها؛

• تحمل قرار دادن میدان گسترش یافته با افزودن محل قرارگیری میلگرد عمودی.

• پوشش گسترده قرارگیری نوار اول / آخرین توصیه شده.

• فصل ایمنی برای تأکید بر اهمیت ایمنی در صحرا به فصل اول منتقل شد؛ و

• اندازه میلگرد جدید شماره 20 اضافه شد.

بازرسی از میلگرد های تقویت کننده

قیمت میلگرد میانه و ذوب آهن اصفهان یک نمای کلی از قرار دادن میلگرد های تقویت کننده، بازرسی درست میلگرد های تقویت کننده شامل محتوای به روز شده همزمان با ACI 318 (2019) است و شامل پیوست A (تولید کنندگان میلگرد های تقویت کننده ایالات متحده) است. این راهنما همچنین بررسی مواد، تحملات نصب شده تقویت کننده میلگرد، بازرسی بصری میلگرد نصب شده، به علاوه موارد دیگر را بررسی می کند. این راهنما می تواند در ترکیب با نشریه Placing Reinforcing Bars یا به عنوان یک محصول مستقل مورد استفاده قرار گیرد.

در فصل های بازرسی میلگرد های تقویت کننده موضوعاتی مانند: • اقدامات احتیاطی ایمنی.

• بازرسی از میلگرد های تقویت کننده؛

• زنگ زدن روی میلگرد های تقویت کننده؛

• پیش ساخته شعاعی (خم نوع 9)؛

• میلگرد های تقویت کننده خم، صاف و ریباندینگ؛

• فولاد ویژه و مقاوم در برابر خوردگی؛

• به روز شده در راهنمای شناسایی میلگرد تقویت کننده.

خرید میلگرد نیشابور هر دو عنوان، به همراه کلیه نشریات معتبر CRSI را می توان از فروشگاه اینترنتی CRSI به آدرس www.crsi-webstore.org یا با تماس با CRSI به شماره 847-517-1200 خریداری کرد.

درباره موسسه فولاد تقویت کننده بتن

موسسه فولاد تقویت کننده بتن (CRSI) در سال 1924 تاسیس شد، یک موسسه فنی و سازمان توسعه استاندارد (SDO) است که به عنوان منبع معتبر ساخت بتن مسلح فولاد می باشد. در میان قدیمی ترین انجمن های تجاری Nation، CRSI بسیاری از نشریات فنی، اسناد استاندارد، کمک های طراحی، مواد مرجع و فرصت های آموزشی مورد اعتماد صنعت را ارائه می دهد.

قیمت میلگرد امروز اعضای CRSI بیش از 80٪ از تولیدکنندگان، تولیدکنندگان و نصب کنندگان میلگرد های تقویت کننده فولاد و محصولات مرتبط را با بیش از 600 مکان در 49 ایالت و با بیش از 15000 کارمند نشان می دهند. اعضا تقریباً 9 میلیون تن فولاد تقویت کننده در سال با استفاده از فولاد ضایعات در عملیات تولید کارآمد تولید، ساخت و نصب می کنند. تخمین زده می شود که این صنعت بیش از 75000 نفر در حمل و نقل و استقرار فولاد در آمریکای شمالی تأثیر بگذارد.

عضویت CRSI همچنین شامل متخصصانی در سراسر کشور است که در تحقیق، طراحی و ساخت بتن مسلح فولادی نقش دارند. کارکنان CRSI شامل یک شبکه منطقه ای متشکل از متخصصان صنعت در سراسر کشور است. اطلاعات بیشتر در مورد موسسه فولاد تقویت کننده بتن محصولات، اطلاعات تماس و مقالات درباره موسسه تقویت کننده بتن را بیابید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *