لازم است به عمل جراحی ستون فقرات?

0 Comments

[ad_1]

وجود دارد تعدادی از دلایل است که بدان معنی است که عمل جراحی ستون فقرات است که تنها گزینه در دسترس برای برخی از بیماران است. آن را ممکن است برای مقابله با کمر درد با استفاده از روش های دیگر وجود دارد اما برخی از موارد هنگامی که عمل جراحی ستون فقرات لازم است.

وجود دارد دو نوع ستون فقرات, جراحی: باز عمل جراحی ستون فقرات با حداقل تهاجم جراحی ستون فقرات. اگر چه هر دو این اشکال از عمل جراحی, کار, حداقل, ستون فقرات, عمل جراحی به طور کلی امن تر و بیماران بهبود سرعت بسیار بیشتری نسبت به باز عمل جراحی ستون فقرات.

برخی از بیماران اعصاب در کانال نخاعی ممکن است فشرده شده است. این وضعیت باعث می شود آنها را به مقدار زیادی از درد و بی حسی در پاهای خود را. به منظور اصلاح این وضعیت و حذف فشار وارده به اعصاب بیمار نیاز به عمل جراحی ستون فقرات.

یک علت شایع درد پشت است که حضور شکسته دیسک های ستون فقرات. این باعث بی ثباتی در ستون فقرات و بسیاری از درد است. دیسک و یا مهره ها می توانید شکسته, به ویژه هنگامی که کسی تصادف. آن را نیز ممکن است به شکستگی در ستون فقرات و دیسک به عنوان آن می تواند ناشی از پوکی استخوان است. این بیماری همچنین می تواند منجر به بی ثبات ستون فقرات. برخی از شرایط دیگر مانند امده و فتق های دیسک نیز نیاز به مداخله جراحی برای اصلاح. این امر همچنین به شکسته یا شکسته دیسک.

یک بیمار نیز می تواند به دنبال عمل جراحی ستون فقرات هنگامی که روش های دیگر از تلاش برای انجام دور با کمر درد کار نمی کند. برای مثال اگر یک بیمار سعی فیزیوتراپی و دارو بدون گرفتن نتایج مورد نظر آنها همیشه می توانید انتخاب کردن برای عمل جراحی است.

قبل از اینکه کسی تصمیم به تحت عمل جراحی ستون فقرات بهترین خود را به اطمینان حاصل شود که آنها خسته از دیگر اشکال درمان و که آنها شکست خورده اند به کار. علاوه بر این بیمار باید مطمئن شوید که آنها را واجد شرایط و معتبر پزشکان به انجام این روش. این باید نجات بیمار از بسیاری از خطرات و مشکلات به هر گونه اشتباه است نه تنها دردناک است اما پر هزینه است.

وجود دارد بسیاری از عوامل است که تعیین موفقیت هر عمل جراحی است. مشترک از این خدمات عبارتند از سلامت بیمار جراح تجربه و بخش به عمل در میان دیگران. این امر همچنین به عمل جراحی ستون فقرات.

یک عمل جراحی ستون فقرات در نظر گرفته شده است موفق و تنها اگر و هنگامی که آن را به طور کامل تصحیح وضعیت بیمار رنج می برد و یا کاهش درد و یا ناراحتی آن باعث می شود که بیمار است. این عمل جراحی یک شکست اگر نتواند برای کاهش درد بیمار و یا درمان این بیماری است. آن را نیز می تواند تلقی ناموفق اگر آن برگ های بیمار با مشکلات بیشتری نسبت به او یا او تا به حال قبل از عمل جراحی ستون فقرات.

مانند بسیاری دیگر از جراحی, عمل جراحی ستون فقرات می گیرد و با یک درجه ای از بیمار در خطر است. هنگامی که عمل جراحی نتواند آنچه از نتایج شکست خورده است و به عمل جراحی سندرم است. آن است تا به جراحان برای پیدا کردن دلایل اعمال جراحی ستون فقرات شکست. این باید کمک به آنها را جلوگیری از انجام عمل جراحی است که به احتمال زیاد شکست.

به عنوان یک بیمار همیشه بهترین برای ماندن در سلامت خوب است. آنها همچنین باید راستگو به جراحان در مورد سابقه پزشکی قبلی. این اطمینان خواهد داد که بیمار است که برنامه ریزی شده برای عمل جراحی ستون فقرات امیدوارم قادر به خود را درمان مشکلات ستون فقرات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *