لذت بردن از زندگی خود را بدون قید و شرط

زبانک  > متفرقه >  لذت بردن از زندگی خود را بدون قید و شرط
0 Comments

[ad_1]

بدون شک وجود دارد که یو پی اس و فراز زندگی را در زندگی. خوب و بد وجود دارد زمان. وجود آفتاب و باران وجود دارد. برخی از روزهای گرم و برخی از روز ها سرد است. این است زندگی!

هر چه شرایط شما نباید خودتان را محروم از شادی از زندگی است. زندگی برای یک دوره محدود تنها. هیچ کس نمی داند که چگونه او/او خواهد شد زندگی می کنند. چرا اتلاف وقت با ارزش خود را در نگرانی در مورد چیزهایی که خارج از کنترل شما. شاد باشید و از زندگی خود لذت ببرید بدون قید و شرط. شادی را در زندگی خود و در زندگی افراد دیگر است.

لذت بردن از هر وضعیت زندگی خود را. شما لذت بردن از روز های خوب اما شما همچنین نیاز به یاد بگیرند که چگونه برای لذت بردن از روز بد. شما لذت بردن از موفقیت اما شما همچنین نیاز به لذت بردن از شکست است.

لذت بردن از خود را شکست

شکست خوب است زیرا آن را فراهم می کند به شما یک فرصت برای بهره مندی از بسیاری از گزینه های دیگر که شما مشرف شدند. شکست شما را تشویق می کند برای جستن به عقب و حتی بزرگتر و بهتر به اشتراک گذاری موفقیت از شما انتظار داشتند. وجود دارد بدون نیاز به از دست دادن قلب. تفکر خود را تغییر دهید به طوری که شما تغییر کل سناریو. جشن شکست! آن را تقویت روحیه خود را و شما را قوی تر و مصمم برای رسیدن به موفقیت به هر قیمتی.

لذت بردن از درد خود را

اگر از من بپرسید شما را به لذت بردن از درد و سپس شما سوال من روانی تناسب اندام. اما شما نمی دانید که چگونه درست آن است. من به شما بگویم تجربه شخصی من در مورد آن.

در سال 2003 زمانی که من در ژنو, سویس من دچار یک حمله قلبی. همکاران من به نام آمبولانس و من به بیمارستان منتقل شد با درد شدید در قفسه سینه. قبل از رسیدن به بیمارستان من کاملا خسته با درد و رفتن به از دست دادن کنترل بر احساسات من زمانی که پزشک در آمبولانس گفت: “نگران نباشید شما در دست های امن”. کلمات او در زمان دور تمام درد من از آنجا که پس از آن من شروع به درک که در آن زمان به نگرانی در مورد درد اما خدا را شکر که زندگی من امن بود. مخلوط احساس درد و شادی من احاطه شده است. آن را یک تجربه منحصر به فرد. در آن زمان من آموخته درس مهم که در درد وجود شادی و که می بیند سمت روشن حتی می توانید لذت بردن از درد. درد من تبدیل به یک شادی که فوق العاده کمک در بهبودی من زودتر از انتظار می رود.

لذت بردن از اشتباهات خود

همه ما اشتباهات را در زندگی اما تنها مردم شجاع اعتراف به اشتباهات خود. اکثر مردم قرار داده و سرزنش از اشتباهات خود بر دیگران. از سوی دیگر شجاع مردم نه تنها در خنده اشتباهات خود را, اما همچنین اجازه دهید افراد دیگر به آنها میخندند. کسی که از اشتباهات یاد می گیرد و می داند که چگونه به نوبه خود وضعیت بد در او نفع این است که باهوش ترین فرد است و هر حق لذت بردن از.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.