لیفت شقیقه و پیشانی در بهترین مرکز تخصصی – دکتر تهران بیوتی

زبانک  > متفرقه >  لیفت شقیقه و پیشانی در بهترین مرکز تخصصی – دکتر تهران بیوتی
0 Comments

در جراحی آندوسکوپ شقیقه 3تا 5 برش کوچک در داخل موها زده می شود و دستگاه آندوسکوپ وارد بافتها می شود و عضلات و بافت ها را آزاد و بالا کشیده و بخیه فیکس می شود، این جراحی با بی هوشی کامل انجام می گیرد و دوران نقاهت این جراحی یک الی دو هفته است. این عمل ، صرفا برای بهبود ظاهری چهره انجام می شود ؛ زیرا به افراد امکان می دهد تا پوست ناصاف یا شل ناحیه شقیقه خود را بهبود داده و قوام بهتری به آن ببخشند و بدین ترتیب بر زیبایی و جلوه چشم های خود بیفزایند.

ليفت پوست شقیقه : در این تکنیک ، نیازی به کشیدن عضلات تحتانی پوست وجود ندارد و به طور کلی معمولا برای افرادی استفاده می شود که چین و چروک کمتری در ناحیه اطراف چشم ها داشته و افتادگی ابروی آن ها مختصر است. ليفت پوست و بافت میانی زیر پوست : این تکنیک ، نسبت به تکنیک ليفت پوست شقیقه ؛ عمقی تر بوده و افزون بر ليفت پوست شقیقه سبب ليفت عضله زیر پوست نیز به میزان سطحی خواهد شد. در پایین تر از این سن چهره افراد هنوز به طور کامل شکل نگرفته است. سن افراد باید از ۲۲ سال بیشتر باشد، چرا که تا قبل از آن حالت چهره کاملا شکل نگرفته و امکان تغییر وجود دارد.

اما عمل زیبایی بینی تنها گزینه برای رسیدن به چهره ای زیبا و متناسب نیست. لیفت شقیقه بر خلاف آن تنها به دم ابرو و گوشه چشم محدود میشود. چهره های بسیاری هستند که تمامی اجزای صورتشان بی نقص است و تنها از افتادگی انتهای چشمشان رنج میبرند. با انجام عمل ساده لیفت شقیقه این نقص به راحتی برطرف میشود و چهره بی نقصی خواهید داشت. در بعضی افراد بخصوص آقایان که عضله فرونتالیس قوی و پهن دارند بالا بیش از حد رفتن دم ابرو و پایین افتادن قسمت میانی حاصل میشود که به چهره خشن و غیر طبیعی آقای اسپایک معروف است.

علاوه بر فرم رایج چشم و ابرو های افتاده و کوچک، وارد شدن افراد به دهه سی و چهل زندگی باعث ایجاد این چین و چروکها و افتادگی های آزار دهنده میشود. چه انتظاری در دوران نقاهت بعد از عمل لیفت شقیقه و ابرو می توان انتظار داشت؟ لیفت پیشانی یا ابرو عملی است که کل ابرو و پیشانی در آن به بالا کشیده میشود و افتادگیه ابرو و خطوط پوستی را لیفت شقیقه عمل رفع میکند. با انجام این عمل تمام افتادگیها و چین و چروکها برطرف میشوند و چشم حالتی درشت و کشیده پیدا میکند و جذابیت صورت را دو برابر نشان میدهد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از لیفت شقیقه فیلم ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.