مبحی معانی رمزی اعداد نام و نام خانوادگی به معنی: پنهان حقیقت در مورد آنچه که نام خود را می گوید در مورد شما

0 Comments

[ad_1]

“یک نام بسیار بیشتر از یک برچسب. یک نام یک ملودی لرزش. نام فراخوانی یک تصویر. یک احساس است. یک تصور.

یک نام می تواند نفوذ قدرتمند. در واقع یک نام می تواند به معنای تفاوت بین موفقیت و شکست”. هانس Decoz

مبحی معانی رمزی اعداد نام معنی باستانی مطالعه است. مبحی معانی رمزی اعداد به خودی خود قدمت 4000 سال. آن استفاده شده است برای به دست آوردن بینش ارزشمندی درونی بودن و ماهیت واقعی. نام مبحی معانی رمزی اعداد مطالعه تولد شما نام. هر حرف از نام خود شامل یک مقدار عددی. مثلا حرف D دارای یک مقدار عددی از 4. نامه یک دارای یک مقدار عددی از 1. حرف J دارای یک مقدار عددی از 9. این اعداد همه ارزش منحصر به فرد و معنی. زمانی که با هم قرار داده و با برخی از محاسبات یک تصویر جالب از شخصیت و زندگی ما دیده می شود. به وسعت و عمق این اطلاعات ذهن دمیدن.

در اینجا هسته اعداد مشتق شده از نام خود و آنچه آنها به شما بگویم:

بیان تعداد: نشان می دهد که استعدادها و توانایی ها و کاستی های آن تشکیل شده شما در لحظه ای که شما وارد بدن انسان است. این ویترین توسعه خود را به عنوان به خوبی به عنوان استعدادهای خود را که شما ارائه شد و با کار در این عمر است.

میل دل (یا روح اصرار) تعداد: این تعداد درونی شما. آن را اساسی ترین نیاز و انگیزه واقعی خود را. این چیزی است که در پشت بسیاری از اقدامات خود است و در نتیجه نفوذ عمده ای در بسیاری از گزینه های شما را در زندگی.

شخصیت عدد: این عدد نشان می دهد که چگونه شما توسط دیگران دیده می شود. آن است که بیرونی شما بخشی است که پروژه خود را. این بخشی از شما است که شما احساس راحتی به اشتراک گذاری با دیگران تا زمانی که شما آماده به آنها را دعوت به عمیق تر صحت جنبه های خود را.

Karmic شماره درس: این نشان می دهد که مناطق زندگی ما است که ما در حال حاضر ضعیف است. این مناطق که ما باید چهره و کار در این زندگی. وجود دارد می تواند بیش از یک Karmic شماره درس.

مخفی شور عدد: این عدد نشان دهنده یک قدرت خاص یا توانایی. یک قدرت متمرکز و یا زمینه تخصص که خواسته می شود توسعه یافته است.

این هسته پنهان کردن نام خود را. با محاسبه این اعداد شما را نشان می دهد حقیقت باور نکردنی در مورد شما و زندگی خود را.

خود را مبحی معانی رمزی اعداد نام معنی است مانند نقشه راه خود را وجود دارد. با مبحی معانی رمزی اعداد شما می توانید از راهنمای خود را به سرنوشت خود و شادی واقعی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *