مبلمان فضای باز بهترین انتخاب برای تراس و حیاط و ویلای شما

0 Comments

 اهمیت آغاز بهار، یک عدد از او‌لین کارهایی که انجام خواهید داد همین است که مبلمان فضای گشوده خود را از انبار بیرون بیاورید و در تراس یا این که تراس منزل خود قرار دهید.

اما درصورتیکه احساس می‌کنید مبلمان باغی شما پاره ای کهن شده است، باید بدانید که امروزه ده‌ها گزینه مختلف وجود دارا هستند که می‌توانند لذت محیط خارج را برایتان بسیار کنند.

اولی کاری که بایستی انجام دهید این هست که در آیتم شیوه استفاده از فضای خارج خویش فکر کنید. آیا شما به جهت اکثری از افراد مهمانی‌های پهناور برگزار می‌کنید، یا این که اصلاً محافل خودمانی و صمیمی دارید؟

آیا در فصول خنک و گرم سال، زمانه زیادی را در بیرون از منزل هستید؟ این‌ها سؤال‌های مهمی هستند که بایستی هنگام خرید مبلمان فضای باز در حیث بگیرید؛ اهمیت ویکی ساختمون ملازم باشید. گونه های مبلمان فضای گشوده ابتدا در تحت یک به یک به معرفی گونه های مبلمان باغی می‌پردازیم، سپس راهنمایی را به جهت تعیین مبلمان مناسب برحسب نیازهای شما ابلاغ می‌کنیم :

1- مبلمان باغی آهنی مبلمان باغی آهنی آهن فرفورژه کلاسیک، محکم و همیشه در مُد به لحاظ می‌رسد.

استایل، رنگ و طرح‌های بسیاری اهمیت آهن فرفورژه وجود دارااست که مطمئناً متناسب اساسی سبک شما خواهند بود. همین مبلمان می‌تواند تا حدودی سنگین باشد، البته سبک مختص آن یقیناً طرفداران بخش اعظمی را به خود جلب می‌کند.

تنها مراقب باشید در هنگام خرید، مدلی را تعیین نکنید که رنگ پرورش به آسانی دارای ناخن خراشیده شود! همینطور برای تمیز کردن، صرفا از یک پارچه مرطوب به کارگیری کنید.

باید در نظر بگیرید که اگر میخواهید مبلمانی که خریداری کنید هیچ وقت از مُد نیفتد باید این مبلمان را از تولید کنندگان برتر خریداری کنید و از همین جهت است که ما همیشه مبلمان فضای باز گروه دکو رز را برای خرید به شما معرفی می کنیم!

2- مبلمان فضای گشوده آلومینیومی مبلمان فضای گشوده آلومینیومی مبلمان باغی آلومینیومی زنگ نمی‌زند و مضاعف سبک وزن است.

هنگام خرید، اطمینان حاصل نمایید که مبلمان شما ضدزنگ میباشد و حتی می‌توانید مدلی را تعیین نمایید که دارای یک پوشش مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است. قسمت‌های متعدد مبلمان آلومینیومی که به یکدیگر جوش شده‌اند را تحلیل نمایید و از میزان مرغوب بودن آن اطمینان حاصل کنید. به جهت تمیز کردن مبلمان آلومینیومی به اندازه هست آن را حیاتی یک پارچه مرطوب پاک کنید.

3- مبلمان باغی پلاستیکی مبلمان باغی پلاستیکی در صورتی که نگهداری و حفظ آسان به عبارتی چیزی است که شما به دنبال آن هستید، مبلمان فضای گشوده پلاستیکی به عبارتی مدلی می باشد که می‌خواهید. این مبلمان از پلاستیک‌های بازیافتی ساخته شده می باشد و وزنی سبک و دوامی بالا دارد.

این مبلمان زنگ نمی‌زند و قیمت پایین‌تری از مبلمان‌های دیگر دارد. از پلیمرها اصلی تراکم فشرده نیز می‌توانید استعمال کنید، درصورتیکه سنگین میباشند و استمرار بیشتری از پلیمرهای دیگر دارند. خونه های روستایی دنج، به جهت یک سفر خصوصی و پاکیزه از سراسر وب

4- مبلمان فضای گشوده چوبی مبلمان فضای باز چوبی در صورتی که می‌خواهید فضای تراس یا حیاط شما سبکی نزدیک به طبیعت داشته باشد، مبلمان باغی چوبی را انتخاب کنید.

جور چوب این مبلمان مضاعف اصلی است؛ شما ممکن می باشد چوب‌های متراکم مثل چوب ساج یا این که اکالیپتوس یا این که چوب سفت و دشوار نظیر سرو را بخواهید. چوب ساج، اکالیپتوس و سرو به طور طبیعی مقاوم در برابر رطوبت و حشره هستند، ولی دیگر چوب‌ها بایستی به اصطلاح آب‌بندی شوند، مبلمان چوبی را اهمیت یک برس نرم و محلول آب و صابون تمیز کنید.

5- مبلمان باغی کوسن‌دار مبلمان باغی کوسن‌دار گزینش مبلمان فضای باز کوسن‌دار، راهی خوب به جهت مرمت محفظه خارج است. این مبلمان اکثر وقت ها قیمت بالایی دارد، اما در زمان خرید به دنبال محصول پارچه‌ای باشید که به جهت به کارگیری در فضای باز مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش، رطوبت، کپک و کثیفی باشد. وقتی که از آنها استعمال نمی‌کنید،

می‌توانید این مبلمان را به راحتی عده کنید، تا هر دوران دیگر که هوس نشستن در بیرون از خانه به شما دست داد، آنها را دوباره باز کنید.

6- مبلمان حصیری مبلمان حصیری مبلمان حصیری برای گوشه و کنار با فضای گرمسیری حساس هوای خشک مطلوب است.

هنگام خرید کردن این مبلمان به یاد داشته باشید که دوخت فشرده معمولاً حاکی از میزان مرغوب بودن عالی حصیر است. به طور معمول از قاب حصیری به جهت نگه داشتن کوسن‌ها و بالش‌های پوشیده شده از منسوجات (پارچه‌های مختلف) برای مصارف فضای گشوده به کارگیری می‌شود. بعضی از مدل‌های مبلمان حصیری به جهت گرفتن آفتاب و برنزه کردن در زیر نور خورشید به کارگیری می‌شوند.

نکات کلیدی در خرید کردن مبلمان فضای گشوده نکته ها اهمیت در خرید مبلمان فضای باز خرید مبلمان باغی تقریباً مثل انتخاب مبلمان درون منزل است، ولی کلیدی یه خرده تفاوت که در تحت تفسیر داده شده است آب و هوای شهر خود را در نظر بگیرید آیا هوای منطقه‌ زندگی شما گرم و خشک میباشد یا این که در نزدیکی ساحل زندگی می‌کنید؟ آیا نم نم باران را تجربه می‌کنید؟ شرایط گرم و خشک می‌توانند سبب ترک‌خوردگی چوب شود. بادهای شدید می‌تواند مبلمان آلومینیومی یا این که پلاستیکی سبک را به پرواز در آورند، و اساسی مبلمان آهنی در برابر نور مستقیم آفتاب داغ می‌شود! فضای خویش را اندازه بگیرید در لحاظ بگیرید که چقدر فضا دارید و به چه صورت می بایست مبلمان خود را در آن تزئین کنید.

آیا یک بالکن بلند و باریک دارید یا یک تراس پهن و گسترده؟ از فضا و رخ بالکن، پاسیو یا این که تراس خویش برای تعیین ترازو مبلمان فضای گشوده به کارگیری کنید. حتما فضای خالی را در اطراف مبلمان در حیث بگیرید تا شرایط به جهت رفت‌وآمد آماده باشد. اگر فضایی گرد دارید، مطلقا از میز گرد و درصورتیکه فضایی چهاروجهی دارید، میز مستطیلی یا این که مربعی را خریداری کنید.

خرید مبلمان فضای گشوده انتخاب کنید که مبلمان خویش را در چه جایی قرار دهید آیا مبلمان شما روی زمین نرم و چمن یا روی یک سطح مشقت بار نظیر یک تخته چوبی یا تراس سنگ‌فرش شده قرار می‌گیرد؟ این به شما یاری می‌کند موادی را تعیین نمایید که برای گوشه و کنار اطراف شما مناسب باشد.

چوب‌های قابل انعطاف نظیر کاج را بر روی یک سطح چمن و در یک حوزه‌ مرطوب قرار ندهید. رطوبت ناشی از زمین می‌تواند باعث پوسیدگی چوب شود. رطوبت همینطور می‌تواند باعث خوردگی برخی از فلزات هم شود.

به میزان راحتی دقت نمایید شما به جهت استراحت از مبلمان فضای باز خود به کار گیری خواهید کرد، بنابراین مدلی را تعیین نمایید احساس راحتی بسیاری داشه باشید.

حتی درصورتیکه صندلی‌های شما حیاتی بالشتک اضافی ندارد، می‌توانید کوسن و بالش اختصاصی خریداری کنید. میزان نرمی و سفتی بالشتک‌ها را هم بررسی کنید و مشاهده کنید آیا مطابق بر سلیقه شما و دیگر اعضای خانواده میباشد یا خیر! همینطور به جنسیت پارچه مبلمان هم دقت نمایید که اساسی کیفیت و استمرار بالایی باشد.

مبلمان باغی فضای ذخیره‌سازی داشته باشید مطمئن گردید که می‌توانید به جهت زمستان‌ها فضای اضطراری به جهت ذخیره مبلمان خویش آماده کنید. بالاخره شما در روزهای بارانی مبلمان خود را توده خواهید کرد، پس بهتر است به جهت ذخیره آن از انبار یا فضایی مطلوب به کارگیری کنید.

پس تنها به دسته و ابعاد مبلمان فضای گشوده توجه نکنید، بلکه شما باید بدانید روزی آن را در جایی عده کرده و ذخیره خواهید کرد. میزان دارایی خود را در حیث بگیرید در پایان بودجه شما تعیین مینماید چه چیزی می‌توانید خریداری کنید. چنانچه اقتدار مالی بالایی دارید، به سراغ بهترین مارک و کیفیت باشید، وگرنه گزینه‌های ارزان‌تر را تعیین کنید.

چوب طبیعی و مبلمان کوسن‌دار عموماً گران قیمت‌تر از سایر هستند، اما ارزان‌ترین مورد می‌تواند مبلمان پلاستیکی باشد.

از چه جایی مبلمان باغی بخریم؟ از چه جایی مبلمان باغی بخریم؟ مبلمان باغی انواع متعددی داراست که دست خریداران را برای گزینش هر کدام گشوده نگه می‌دارد. چه به دنبال میز و صندلی‌هایی برای ناهار خوری در فضای گشوده باشید یا این که صندلی به جهت آفتاب گرفتن، باید مبلمان فضای گشوده آیتم نیاز خویش را به صحت بشناسید.

بنابراین، برای انتخاب بهترین قطعات می توانید به سراغ وبسایت‌های اینترنتی و فروشگاه‌های فیزیکی درون شهر بروید. به هر روی، اگر فضای خارج منزل هم اکنون و هوای شما به کلی تغییر می دهد و احساس طراوت را در شما تزریق می‌کند، پس خوب تر است به فضای بیرون خویش اصلی بیشتری دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *