متقاضی ظاهر و به نظر می رسد گاهی اوقات مهم در استخدام گیری

زبانک  > متفرقه >  متقاضی ظاهر و به نظر می رسد گاهی اوقات مهم در استخدام گیری
0 Comments

[ad_1]

شما گاهی اوقات پیدا کردن آن مفید به نظر متقاضی ظاهر و یا به نظر می رسد هنگامی که شما را استخدام گیری. شاید شما این کار را دوست ندارد. اما آن می تواند کمک به شما در زمانی که به نظر می رسد تاثیر بهره وری کارکنان.

البته شما باید متقاضیان استخدام که دارای شغل مربوط به مهارت های مورد نیاز در کار است. و گاهی اوقات متقاضی ظاهر و یا به نظر می رسد اتفاق می افتد به یکی مربوط به کار با کیفیت است که باعث افزایش شانس متقاضی می تواند تبدیل به یک مولد سودآور کارمند برای شرکت شما.

نمونه هایی از ظاهر & به نظر می رسد بازی نقش مهمی در موفقیت و شکست

مثال 1: مدت کوتاهی پس از من به اتمام من دکترای روانشناسی صنعتی مشغول به کار برای یک شرکت مشاوره ای در یک ساختمان اداری است. به ورزش من صرف من می شکند راه رفتن در راهرو. یک طبقه به حال بسیاری از دفاتر برای ایستگاه های رادیویی’ تکرار فروش. در حالی که به دنبال از طریق دفاتر’ درب های شیشه ای من دیدم همه تکرار فروش جذاب بودند زنان است.

یک روز من از یک ایستگاه رادیویی مدیر فروش چرا همه از تکرار فروش جذاب بودند زنان است. او توضیح داد که او و ایستگاه رادیویی به فروش می رسد تبلیغات عمدتا به مرد صاحبان کسب و کار. او کشف کرد آن دسته از صاحبان کسب و کار خواهد بود و نه خرید تبلیغات از زنان جذاب. پس او با استخدام زنان جذاب به عنوان تکرار فروش. شما می توانید استدلال می کنند با نتایج مالی.

مثال 2: من در بازدید از دفتر یک پزشک از دوستانم. دارویی فروش هرزه را به دفتر خود را که به blunt, به نظر نمی آید کاملا سالم است. با من صحبت کردیم که هرزه. او توضیح داد که شرکت او در می یابد آن بهترین فروش تکرار نگاه مانند آنها نیاز به برخی از کمک های پزشکی و اغلب با استفاده از دارو می فروشند! دوباره, شما می توانید استدلال می کنند با خط پایین نتایج.

مثال 3: یک فروشگاه زنجیره ای که من مشورت به فروش می رساند به زنان مرفه. آن را موفق ترین تکرار فروش تقریبا همیشه جذاب هستند مردان است. من صحبت با یک شرکت اجرایی است. او توضیح داد: این شرکت تمام مشتریان زن مانند خرید کفش از مردان بیش از زنان است. توجه داشته باشید: شما نمی توانید استدلال می کنند با چنین خط پایین نتایج.

مثال 4: من با یک زن که برای تحویل خودرو لوازم خودرو تعمیرگاه. که غیر معمول چون معمولا ما فکر می کنم از خودرو و لوازم خودرو در تعمیرگاه به عنوان ‘مرد’ کسب و کار. بنابراین من پرسید: این راننده تحویل در مورد آن است. او توضیح داد: تعمیر مغازه ها همواره توسط مردان است. کسانی که ماشین تعمیر صاحبان فروشگاه ها می خرید همان قطعات خودرو از بسیاری از قطعات خودرو تامین کنندگان. اما او گفت: او (و قطعات خودرو تامین کننده او کار می کند) برای بسیاری از کسب و کار به دلیل نر تعمیرگاه اتومبیل صاحبان مانند او ارائه بیش از آنها مانند مرد تحویل رانندگان شاغل در سایر قطعات خودرو تامین کنندگان. او حتی گفت که او ارائه می دهد از سه خودرو دیگر شرکت های عرضه زیرا آنها از دست دادن کسب و کار به تعمیر ماشین و مغازه های او تحویل داده!

Sidenote: او همچنین حضور کالج در رشته مکانیک خودرو. بنابراین او واقعا علاقه مند است که در نوع شغل.

مثال 5: یک شرکت استخدام کارمند که stunk سیگار وزن 350 پوند و نگاه بدجور ناسالم. چند ماه بعد که کارمند جدید بسیار بیمار و با استفاده از یک مقدار زیادی از این شرکت مزایای بیمه بهداشت و درمان. وقتی که من پرسید که چرا آنها را به استخدام کسی که ظاهر بدیهی است که منتقل وحشتناک, سلامت من گفته شد این فرد تا به حال نیاز به مهارت های شغلی به طوری که آنها نادیده گرفته ناسالم ظاهر. شاید آنها با استفاده از معیارهای خوب. اما آن هزینه زیادی در نتیجه. شاید آنها باید برخی گرفته اند آشکار مخل ظاهر عوامل به حساب در استخدام خود تصمیم به جلوگیری از از دست دادن یک کارمند و پرداخت به طرز وحشیانه ای مشکلات گران است.

روش به استخدام بهترین: قبل از اشتغال به تست و ارزیابی مصاحبه های استخدامی, & (گاهی اوقات) ظاهر چک

ابتدا با استفاده از قبل از اشتغال آزمایش و ارزیابی برای دیدن اگر متقاضیان باید مورد نیاز شغل مرتبط با کیفیت. برای مثال تحقیقات من اغلب می یابد یک هرزه فروش متقاضی قبل از اشتغال شخصیت نتایج آزمون شامل بالا نمرات آزمون در (یک) در حال اجرا پس از فروش (b) دنبال کردن (c) کمک به مشتریان ، همچنین قبل از استخدام تست هوش باید نشان دهد نمرات آزمون نشان می دهد متقاضی به اندازه کافی هوش به (یک) یاد و (ب) به درستی فکر می کنم از طریق شرایط مواجه می شوند ،

دوم اگر متقاضی می شود نمرات خوب در قبل از آزمونهای استخدامی, سپس شما ممکن است به ظاهر به حساب, اما تنها اگر شما می دانید به نظر می رسد تاثیر بهره وری و نتایج. شما شاهد نمونه های بالا.

مهم: اگر متقاضی به نظر می رسد و یا ظاهر نمی مرتبط با بهره وری کار و سپس شما باید در نظر نمی متقاضی ظاهر و یا به نظر می رسد.

برای مثال یک شرکت با استفاده از من قبل از استخدام آزمون برای ارزیابی متقاضیان کار از جمله خرید و فروش هرزه متقاضیان است. در قبل از استخدام تست شخصیت من تحقیقات نشان می دهد که شرکت سازنده ترین تکرار فروش بسیار بالا و نمرات آزمون در حال اجرا پس از فروش به همراه برخی دیگر از نمرات آزمون.

اما آن شرکت استخدام یک هرزه فروش که یه کم قبل از اشتغال نمره آزمون در حال اجرا پس از فروش. که هرزه فروش مفتضحانه شکست خورده است. وقتی از او پرسیدم چرا این شرکت (ابلهانه) استخدام کسی که قبل از استخدام نمرات آزمون نشان داد آنها خواهد شکست من گفته شد متقاضی بسیار جذاب و VP-فروش ابلهانه در زمان به نظر می رسد به حساب آورد.

که احمقانه استخدام تصمیم هزینه زیادی در آموزش و حقوق و دستمزد. و این شرکت را فروش مولد فروش را به دست آورد.

بنابراین استفاده از حس مشترک: استفاده از قبل از اشتغال شخصیت و تست هوش. مصاحبه متقاضیانی که قبل از استخدام نمرات آزمون های شبیه به خود را بهترین کارکنان. و متقاضی به نظر می رسد را به حساب تنها در صورتی ظاهر واقعا ثابت کرد که منجر به بهره وری بالا در کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *