متلاشیکننده اسطوره ها در مورد صحبت کردن

0 Comments

[ad_1]

این یک اسطوره است که صحبت کردن به یک گروه است که یکی از بزرگترین ترس بشر. صحبت می کنند به هر گروه و تعداد قابل توجهی دچار خواهد شد Glossophobia که روانشناسان آن تماس بگیرید. حتی کسانی که صحبت به گروه اطمینان در گذشته ممکن است دریابید که با گروه های مختلف آنها را رنج می برند, خشکی دهان, تنگی نفس, فروتن, عرق کردن ذهن شاهد یا بی شمار از دیگر علائم ناتوان کننده. در حالی که آماده سازی قطعا کمک می کند تا حتی بهترین-آماده سخنرانان گاهی اوقات می تواند مبتلا شود. پس چه می توانید انجام دهید ؟

تجربه نشان داده است که بسیاری از این اضطراب است که بر اساس باورهای غلط – اسطوره ها که بزرگ شده اند در سراسر زبان عمومی – و متلاشیکننده این اسطوره ها می تواند کلیدی برای موفقیت است.

اسطوره یکی – اگر من چیزی را ترک کردن من شکست خورده ام

وجود یک باور اشتباه است که مخاطبان مراقبت در مورد آنچه شما را ترک کردن. آنها را به اشتباه خواهد بود اگر شما تا به حذف یک گام کلیدی و یا یک نقطه مهم; اما با ارائه تحویل دقیقا آن را به عنوان آماده است فقط برای شما مهم است.

خطر اصلی این است که تمایل خود را به دریافت حق آن را می توانید نادیده گرفتن توانایی خود را برای تعامل با مخاطبان خود را. این یک اتلاف وقت ‘گرفتن آن را حق:” اگر آنها در حال گوش دادن نیست. متوقف کردن نگرانی در مورد چیزی خروج.

اسطوره دو – اگر من خوب آنها گوش از آغاز تا پایان

همه ما امیدواریم که برای تکمیل و توجه ما نوشتن سخنرانی تاسیس این امید. واقعیت این است که تعداد بسیار کمی خواهد گوش دادن به همه چیز به شما می گویند. آنها به طور موثر ‘تعویض کانال بین آنچه شما می گویید و نگرش خود و یا تجربه. این internalising ضروری است برای تعامل اما آن را به خطر انداخته و توجه و حفظ و نگهداری. شما نیاز به جبران این با موضوع در محدوده زمانی معین(s) و تکرار به مطمئن شوید که آنها می توانید به دنبال زمانی که آنها ‘سوئیچ پشت در”.

افسانه سه – بیشتر مسائل باعث می شود من بیشتر جالب

ما بار ما ارائه با چیزهای جالب است که آن را از یک سخنرانی به یک data-روگرفت. بیشتر ارائه می تواند بهبود یافته با در نظر گرفتن اطلاعات غیر ضروری. شناسایی اطلاعات کلیدی و آن را زنده با نمونه تصاویر کلمه تصاویر و داستان.

افسانه چهارم – من باید از دست دادن نیست راه من یا باید ذهن من خالی

لحظه ای حافظه رایج در صحبت کردن و حتی به صورت تمام وقت حرفه ای. قرار دادن نقاط کلیدی شما به یک قطار از فکر است که شما می توانید با مراجعه به اگر شما از دست دادن راه خود را. قرار دادن هر نام مهم یا عبارات در یادداشت های خود را و برجسته کردن آنها به طوری که شما می توانید آنها را در هر زمان. بیشتر از زمان مخاطبان حتی نمی خواهد متوجه است که شما باید بررسی یادداشت های خود را; و اگر آنها آن را انجام دهد مهم نیست. این است که یک آزمون حافظه – توانایی خود را به یاد داشته باشید ارائه خود را تا به چیزی برای انجام با اعتبار خود را در مقابل مخاطبان.

افسانه پنجم – من به اندازه کافی خوب نیست به بحث در مورد این

آن را به نام “غاصب سندرم’ و همه سخنرانان آن رنج می برند در برخی از زمان. شما فکر می کنم شما باید به یک متخصص در یک موضوع به حق در مورد آن صحبت کنید. اگر شخص دیگری وجود دارد در این اتاق که ممکن است دانستن بیشتر در مورد این پس از آن آنها باید تا صحبت کردن. مطمئن شوید که شما نیاز به آشنایی با موضوع خود را و/یا برخی از تجربه در یک منطقه به شما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن – اما فراموش نکنید این “متخصص” برچسب. حتی اگر هر کس در اتاق می داند که موضوع خود را, شما می آیند تا با یک چشم انداز منحصر به فرد و متفاوت تمرکز است که باعث می شود این ارزشمند است.

اسطوره شش برخی از موضوعات فقط خسته کننده است.

هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان یک موضوع – فقط خسته کننده ارائه. پیدا کردن نمونه مطالعات موردی و داستان است که مطالب خود را مربوط به مخاطبان است.

به دنبال این نکات و توقف شما ترس از صحبت کردن از شما نگه بازگشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *