مثبت/منفی احساسات از زمینه های ماوراء الطبیعه

0 Comments

[ad_1]

احساسات انسان منفی مانند خشم و سوء ظن و ترس و غیره. در واقع می تواند debilitate قدرتمند احساسات مثبت از عشق و شادی و خوشبختی و بالاتر از ذهن فرد دیگری. اگر شانس با مثبت عاطفی است که قوی ترین آن را نمی خواهد به طور کامل خشک به خصوص اگر فرد آگاهانه حفظ این دولت مثبت از ذهن به صورت روزانه. آن را تبدیل به یک سپر و در نتیجه به عنوان یک بازتابنده از انواع.

زندگی در بالاترین اصول احساسات مثبت تولید خواهد شد نامرئی فرم از جاذبه های مغناطیسی به هر آنچه در آن است که ما تمرکز توجه ما بر روی. ما در حال توسعه تمرکز را افزایش می دهد ما را قدرت و ادغام با ما بالاترین درجه از صداقت و محبت و عشق ما ایجاد یک نیروی قدرتمند است. این جریان انرژی را به خودتان جذب هر آنچه شما نیاز دارید و یا تمایل در زندگی خود را در خود را دارد.

هر نوع موفقیت است که شما احساس می کنید از درون تولید مواد, موفقیت در زندگی خود را. همان می رود برای احساسات منفی از شکست است که شما احساس می کنید در درون خود تولید مواد شکست در زندگی خود را.

این است که چرا نگه داشتن سهام خود را از نگرش ذهنی مهم است در حالی که کار در هر منطقه از ماوراء الطبیعه با توجه به مراحل متعدد از احساسات مربوط به پدیده.

اگر چه بخش خصوصی و قدیمی از مد افتاده ماوراء الطبیعه تحقیق کاهش یافته است بیش از گذشته چند دهه هجوم ماوراء الطبیعه حوادث افزایش یافته است. این زمینه خود را یکپارچه سازی فن آوری و تبدیل خود را به یک رسانه از محل موردتوجه وتماشای عموم توجه است.

ما اغلب با بمباران انرژی های منفی از هر دو فیزیکی و غیر فیزیکی ابعاد. اگر شما به خودتان پیدا کنید در مواجهه با چنین تأثیرات منفی در اینجا چند پیشنهاد مفید است که من استفاده کرده اند که در واقع کار می کرد در زندگی من است که من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن با شما.

1. اگر تأثیرات شما در حال تجربه است ناخواسته قرار داده و سپس گوشی خود را در و گوش دادن به مورد علاقه خود را موسیقی نشاط بخشی. مهم نیست که چه چیزی در جریان است چرا که لحظه به لحظه شما شروع به تنظیم کردن آنها را زمانی است که شما باید پاکسازی آنها از میدان انرژی خود را.

2. در برخی موارد ما از قبل می دانیم که ما در حال ورود به منطقه ای که نیروهای خیرخواه است آشکار. در این بروز بهترین راه برای محافظت از خودتان را هماهنگ بالاتر انرژی های مثبت است که شما زندگی می کنند. تفکر بر این قبل از اینکه شما وارد این منطقه است. هنگامی که شما در رسیدن به این دولت بالاتر از آگاهی آگاهانه سرچشمه آن انرژی.

3. هوش در هر دو عرصه وجود اساسا تابع در یکی از دو حالت است. یکی منفعل و دادن. دیگر تهاجمی است و در نظر گرفتن. هر دو درک این انرژی و هماهنگی خود را با منفعل به حالت به شما یک لبه و کمتر متاثر از تاثیر مثبت یا منفی است.

4. خود اعتقادات معنوی و عمل ضروری است ابزار برای کمک به شما در حفظ تعادل خوب بدون توجه به آنچه در خیابان شما را در حرفه خود. سعی کنید به تابش کسانی معنوی و ویژگی های هر کجا که شما بروید و خودتان را احاطه کرده در حال گسترش خود را در زمینه انرژی با مثبت است.

برخی از این “هو همهمه” واکنش از جریان اصلی محققان ماوراء الطبیعه. اما نگه داشتن در ذهن است که محققان آموزش دیده اند در روش علوم است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *