مجرد بودن است نه یک شکست

0 Comments

[ad_1]

هر کسی که تنها می داند که چگونه از آن آسان است برای شروع به احساس مانند یک “عجایب” یا “شکست”. حتی اگر شما می توانید اقامت مثبت بسیاری از زمان وجود دارد احتمالا آن لحظه که فرش می شود کشیده از زیر و شما را به سرزنش کردن خودتان و/یا بدونم که اگر مشکلی وجود دارد با شما. آن است که به سادگی یک واقعیت است که در فرهنگ ما مجرد بودن می تواند احساس خیلی شپشو.

خوشبختانه بسیاری از فلاسفه شاعران جویندگان معنوی دانشگاهیان روان و صدای دیگر وجود دارد خارج وجود دارد, هر دو مدرن و باستانی است که می تواند الهام بخش ما را به فکر می کنم بیشتر سازنده. من اشاره شده چند تا از این منابع در اینجا برای کمک به چالش چهار الگوهای تحریف تفکر رایج در میان تک:

  • ازدواج نشان دهنده موفقیت
  • ما باید خوشحال تمام وقت
  • درد و رنج است که همیشه ضد تولیدی
  • ما باید در ازدواج در حال حاضر

اعوجاج یک: ازدواج نشان دهنده موفقیت

ما تمایل به فرض که ازدواج به طور خودکار نشان دهنده “موفقیت”, حتی اگر ما شنیده اند که حدود نیمی از ازدواج پایان در طلاق است. در واقع نرخ طلاق است و حتی بالاتر از آن.

است گزارش می دهد که “شانس اول ازدواج پایان در طلاق بیش از چهل سال است که 67 درصد” و این که “برخی از مطالعات که نرخ طلاق برای ازدواج دوم این است که به اندازه 10 درصد بالاتر از اول تایمر” (در هفت اصل برای ساخت ازدواج). و جری M. Lewis and John T. Gossett (در خلع سلاح گذشته: چگونه یک رابطه صمیمی می تواند التیام زخم های قدیمی) توجه داشته باشید که تنها حدود 25 درصد از زوج داوطلب واجد شرایط به عنوان “سالم” روابط با معیارهای خود را.

بنابراین آیا ما تنها هستید یا نه, ما باید به یاد داشته باشید که اکثریت قریب به اتفاق مردم هنوز هم در حال مبارزه برای ایجاد, سالم, روابط رضایت بخش.

اعوجاج دو: ما باید در همه زمان ها

راه دیگر این است که مردم تنها به سقوط تحریف تفکر است که فرض کنیم که هر چه بدبختی ما تجربه به عنوان یک نتیجه از مجرد بودن کیفرخواست علیه ما; ما باید انجام چیزی اشتباه است و یا ما می تواند شادتر. بنابراین نه تنها ما برچسب ما “تک” وضعیت به عنوان یک “شکست” ما نیز برچسب ما لحظات ناخشنودی و مبارزه به اثبات بیشتر از شکست است.

M. Scott Peck, معروف, نویسنده و روانپزشک معتقد است که یکی از “بزرگترین دروغ” در فرهنگ ما مفهوم این است که “ما اینجا هستیم برای شاد بودن در همه زمان ها”. در جاده کمتر سفر پک آغاز می شود با زیر: “زندگی دشوار است. این یک حقیقت بزرگ یکی از بزرگترین حقایق. این یک حقیقت بزرگ به دلیل یک بار ما واقعا از دیدن این حقیقت ما فراتر از آن است. هنگامی که ما واقعا می دانیم که زندگی دشوار است – زمانی که ما واقعا درک و قبول آن – پس از آن زندگی است که دیگر دشوار است. زیرا هنگامی که آن را پذیرفته است این واقعیت است که زندگی دشوار است و دیگر مسائل.”

اعوجاج سه: درد و رنج همیشه ضد تولیدی

آن را ممکن است احساس آزادی می دانم که درد و رنج را می توان به عنوان ضروری برای توسعه انسانی – لازم است و بخش مهمی از فرایند مواجهه و حل مشکلاتی که ما در حال ارائه در زندگی است. بنابراین حتی اگر ما مایل به باقی می ماند تنها تجربه ما به عنوان افراد مجرد (از جمله شکست ما و لحظات تاریک) در زمان هدر نمی رود. بلکه آنها در حال تجربه است که ما می تواند در تلاش های ما برای رشد و آمد و نزدیک به اهداف ما است.

کارل یونگ برجسته “مشروع درد و رنج” از “عصبی رنج می برند”. ما دردناک درس به عنوان افراد مجرد ممکن است واجد شرایط به عنوان “مشروع رنج” به خصوص اگر ما رو تا به مشکلات ما و اجازه می دهد تجربه ما برای کمک به ما روانشناختی رشد و توسعه است.

اما برچسب زدن و تنبیه خودمان را برای مجرد بودن است که به وضوح “مشروع” است و کاملا ضد تولیدی است. ما لازم نیست که لایه اضافی از مجازات “دو whammy” که من آنرا; تک بودن (و انسان) است که به چالش کشیدن به اندازه کافی و بدون آن.

Pema Chodron, آمریکایی راهبه بودایی که نویسنده دیگری که صحبت می کند با طراوت وضوح و حکمت برای به چالش کشیدن باورهای متعارف. در کتاب او که همه چیز از هم جدا سقوط او دیدگاه در چگونه ما تمایل به خودمان قضاوت برای احساس درد: “زمانی که چیزی در زندگی لطمه می زند و ما معمولا فکر نمی کنم از آن به عنوان راه ما و یا منبع حکمت است. ما فکر می کنم دلیل ما در این مسیر است برای خلاص شدن از این احساس دردناک. در آن سطح که مایل به خلاص شدن از شر ما احساس ما را کشت ظریف علیه خودمان”.

پک سهام خود را که درد نیست فقط یک مزاحم محصول از زندگی, اما اغلب این “راه” خود را. در جاده کمتر سفر و فراتر از آن او می فرماید: “حقیقت این است که ما بهترین لحظات اغلب رخ می دهد دقیقا زمانی که ما ناراحت کننده زمانی که ما احساس خوشحال و یا برآورده, هنگامی که ما در حال تلاش و جستجو”. این است که چگونه ما غلبه بر الگوهای قدیمی و اجازه دهید زندگی ما میآموزد.

اعوجاج چهار: ما باید در ازدواج در حال حاضر

شاید شما خواهد شد کمتر تمایل به احساس می کنم مثل یک “عجایب” به صورت مجرد بودن اگر شما متوجه است که زوج های ازدواج کرده در واقع نشان دهنده کمتر از نیمی از خانواده های آمریکایی – که این نسبت کاهش پیدا کرد برای چند دهه. (در سال 1930 ازدواج اختصاص 84 درصد از خانواده ها!) مقاله نیویورک تایمز (10/15/06) اشاره و در سرشماری پیدا کردن که تنها 49.7% از کشور خانواده های ساخته شده از زوج های متاهل و بدون فرزند. و بسیاری از زوج های ازدواج کرده در منهتن زندگی می کنند که تنها 26 درصد!

با این وجود شما هنوز هم ممکن است اعتراض که تنها یک “شکست” از آنجا که حتی اگر ما در حال رشد و پردازش ما نا امیدی و حتی اگر وجود دارد بسیاری از دیگران مانند ما هنوز به هدف پیدا کردن رابطه درست است.

بنابراین برای تک افرادی که می خواهید به ازدواج (و البته بسیاری از نیست و کاملا محتوا باقی می ماند تنها) چگونه می تواند ما را در قاب موضع ما در سازنده ترین راه است ؟ پاسخ من این باور است که ما باید غرور را در نزدیک شدن به هدف ما در راه است که منحصر به فرد ما راه اعتماد ما بهترین غرایز و پس عقل ما هر جا که ما را.

این بدان معنا نیست که ما خودمان تبریک می گویم برای ماندن گیر یا که ما نمی رسیدن کمک یا خطر که در آن است به نام برای. اما ما حق دارند و در واقع نیاز به رویکرد پیدا کردن عشق در راه است که طنین انداز با آنچه ما نیاز داریم که ما را در عمیق ترین سطح. ما نمی توان انتظار داشت که فقط مطابق با آنچه ما تصور ما فرهنگ انتظار از ما در برخی از پیش تعیین شده راه در برخی از زمان تعیین شده.

خط پایین این است که برای بسیاری از ما, سفر به پیدا کردن یک سالم انجام رابطه یک چالش و می تواند برخی از زمان. ما برای اولین بار ممکن است نیاز به تشخیص و رها کردن الگوهای قدیمی از اشتیاق و “گرفتن” است که تاسیس شد در اصلی ما خانواده است.

و ما اغلب نیاز به یادگیری بیشتر در مورد “پنهان” یا “سایه” بخش هایی از خودمان در جهت رویکرد یک رابطه به عنوان یک کل یکپارچه افراد که می دانند چگونه به عشق ما کامل شویم و بدانید که چگونه برای شناسایی و توصیف ما نیازهای عاطفی. بدون درد ما چرا ما همیشه مایل به انجام آن دشوار است اما در نهایت روند تحول از اجازه تغییر در زندگی ما ؟

نتيجه گيری

رابرت کندی دستگیر شده در این پیام در مورد درد و عقل در یک شرکت مشهور در لحظه ای که او در سخنرانی یک سیاه تا حد زیادی مخاطبان در ایندیاناپولیس و پیدا کرده بود درست قبل از آن که مارتین لوتر کینگ ضرب گلوله کشته شده بود. به عنوان او صحبت کرد به ادراک و فهم مخاطبان او اعلام این خبر غم انگیز. جو کلاین از مجله تایم (4/17/06) توصیف فریاد و ندبه از مخاطبان – “فقط rawest ترین احشایی برای تلفن های موبایل از درد که صداهای انسان می تواند احضار”.

پس از فریادهای درگذشت پایین کندی آغاز شد “مارتین لوتر کینگ… اختصاص داده شده خود را در زندگی… عشق… و به عدالت بین انسان و مرگ او در راه است که تلاش”. کلاین توضیح می دهد چگونه کندی رفت و در صحبت کردن با مخاطبان “تخمگذار خود را لخت برای آنها صحبت از مرگ برادرش”.

کندی ادامه داد: “مورد علاقه من شعر شاعر مورد علاقه من بود Aeschylus. او یک بار نوشت: “حتی در خواب ما درد است که نمی تواند فراموش می افتد قطره قطره بر دل… تا… در ناامیدی خود ما علیه ما می آید عقل از طریق افتضاح لطف خدا'”. لحظه ای که کلاین و شرح داده بود: “خیره کننده”.

بنابراین حتی زمانی که ما احساس می کنیم از دست داد و به نظر می رسد هیچ جا ما باید به یاد داشته باشید که آن است که اغلب ما درد ما نیست “را” است که می تواند به ما تحویل عقل است که ما نیاز داریم. و به جای خودمان را به عنوان “شکست” ما باید درک کنیم که ما قهرمانان خود ما منحصر به فرد و شجاع سفر به کشف که “افتضاح گریس” است که می تواند راهنمای ما برای عشق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *