مزایای استفاده از استخدام حرفه ای برای طراحی جلد کتاب خدمات

زبانک  > متفرقه >  مزایای استفاده از استخدام حرفه ای برای طراحی جلد کتاب خدمات
0 Comments

[ad_1]

جلد یک کتاب باعث می شود که تصور آن خوانندگان بالقوه و تصمیم می گیرد خود را به دامنه توجه در این کتاب و حتی تصمیم گیری خرید. یک پوشش خوب مهم است ابزار بازاریابی اما اگر انجام شود سازمان ملل متحد حرفه ای آن می تواند در نتیجه از دست دادن مستقیم از فروش. این است که چرا یک کتاب خوب پوشش بسیار مهم است برای یک نویسنده به عنوان آن می تواند تاثیر قابل توجهی بر موفقیت یا شکست این کتاب است. اگر یک نویسنده مردد برای انتشار خود او نیز به توجه به یکی دیگر از جنبه های بسیار مهمی از این کتاب را پوشش می دهد یعنی طراحی.

اگر یک نویسنده تصمیم می گیرد برای طراحی روی جلد خود کار خود را در آن ممکن است به اندازه کافی و قابل اجرا در میان چندین نفر دیگر طراحی حرفه ای کتاب است. این است که در آن حرفه ای طراحی جلد کتاب سازمان کمک می کند که نویسنده از آنها به عنوان یک استعداد استخر از طراحان گرافیک با دانش و تجربه به طراحی جذاب را پوشش میدهد. آنها با استفاده از آخرین این ابزار برای سفارشی کردن کتاب خود را در پوشش های مختلف تصاویر, گرافیک و عکس آن را به یک نگاه منحصر به فرد.

قبل از zeroing در یک طراحی حرفه ای آژانس یک نویسنده باید بررسی کنید ،

1. سابقه – درخواست شرکت طراحی در مورد سابقه خود را طراحی شبیه خاص خود را زیر سبک. یکی هم باید یک نگاهی به نمونه کارها خود را و همچنین برخی از مرجع بررسی کنید.

2. روند گرایش – پرسش به آینده نگر طراحی شرکت با توجه به فرایند و یا روش برای طراحی را پوشش میدهد. یک طراحی خوب شرکت تحقیقات خود را در ژانر دسترسی به کتابخانه های تصویر و از نزدیک با توجه به خلاق خود را کوتاه.

3. سفارشی سازی – اتمام سطح سفارشی سازی است که طراحی جلد کتاب شرکت ارائه می دهد برای خود کار می کنند. دلربا تصاویر از کتابخانه های تصویر هر چند ممکن است مقرون به صرفه اما ممکن است مورد استفاده توسط دیگران بیش از حد است که نمی خواهد خود را طراحی انحصار.

4. ساختار پرداخت – نگاه کردن به هزینه و ساختار پرداخت بخشی که شرکت طراحی اتهامات برخی ممکن است نیاز به پرداخت قبل از آغاز هر کار طراحی در حالی که دیگران ممکن است برخی دیگر از ساختار پرداخت. مطمئن شوید که شما راحت با این ساختار پرداخت قبل از شروع هر کار.

5. تحویل – اکثر شرکت های طراحی شما ارسال خواهد شد با وضوح بالا PDF و یا JPG فایل نهایی طراحی شده است. آیا از آنها بخواهید برای طراحی و یا فایل فتوشاپ اگر شما می خواهید انعطاف پذیری به نیشگون گرفتن و کشیدن جلد کتاب در آینده است.

6- زمان چرخش– اتمام زمان چرخش از طراحی جلد شریک زندگی به خصوص اگر شما مهلت های تنگ. مطمئن شوید که طراحی شرکت سرمایه گذاری لازم است مقدار زیادی از زمان و تلاش به ساخت جلد کتاب شما ایستادگی کردن.

برخی از مزایای استخدام یک حرفه ای جلد کتاب طراحی سازمان برای نویسندگان در زیر ذکر شده.

1. گرفتن توجه خریدار – وجود کتاب های متعدد ضربه زدن به فروشگاه هر هفته اما آنهایی که ایستادگی کردن و گرفتن حداکثر کره چشم یک جاذب جلد کتاب. این پوشش باید به اندازه کافی خوب برای متقاعد کردن خواننده و ضبط تم داستان بدون آشکار بیش از حد به آنها.

2. تیم حرفه ای – یک طراحی خوب ارائه دهنده خدمات را به شما ارائه با یک تیم صالح با آگاهی از تاریخچه تایپوگرافی, تئوری رنگ و هنر گرافیک برای ایجاد یک منحصر به فرد جلد کتاب برای شما. آنها را تجربه کرده اند و طراحان گرافیک به اضافه کردن گرافیک شیک با استفاده از های مختلف این ابزار برای طراحی های خود را به کتاب standout در جمعیت.

3. نگه می دارد اتصال با هم – کتاب های قرار داده شده در قفسه کتاب; در حالی که خوانندگان قادر به تنها دیدن ستون فقرات از این کتاب است. خلاق و طراحی با کیفیت می توانید خوانندگان علاقه مند همراه با نگه داشتن لبه های کتاب دست نخورده است.

4. بسته بندی محصول – کتاب فروش می رسد در یک جعبه اما پوشش خود را خود به خود ساخته شده است در لفاف بسته بندی است که همه بازاریابی در حالی که در قفسه. با انتخاب یک حرفه ای طراحی جلد کتاب یک شرکت می تواند به افزایش بازاریابی از جنبه های این کتاب از طریق طراحی جلد و جذب خوانندگان بالقوه.

5. مقرون به صرفه – حرفه ای طراحی پوشش سازمان نیز بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با زمانی که به استخدام یک مترجم آزاد یا مستقل خود طراحی. به عنوان وجود دارد بدون راه اندازی هزینه های درگیر و بدون آن سخت افزار یا نرم افزار نیاز به خریداری شود, برون سپاری طراحی جلد می شود بسیار بیشتر مقرون به صرفه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.