مزدا 2 بخریم با تویوتا یاریس؟

0 Comments

علاوه بر این، این خودرو ژاپنی امکانات دیگری از جمله چراغ مه شکن جلو، جعبه داشبورد، جعبه کنسول عقب، پشت صندلی جیبدار، صفحه نمایشگر چند منظوره، آِیینههای جانبی همرنگ بدنه و راهنمادار، گرمکن شیشه عقب، زه کرومی روی درب صندوق عقب دارد. این شرکت اعلام کرد که این ماشین برای چند هفته و ماه به تعویق می افتد. در ادامه سه دایرهی کنترلی قرار دارد که میتوان به کمک آنها سیستم تهویه مطبوع را تنظیم کرد، سیستم تهویهای که تویوتا اعلام کرده بسیار قدرتمند است و میتواند شش برابر سریعتر از نزدیکترین رقیب خود دمای هوای کابین را به 15 درجه سانتیگراد برساند. تویوتا اعلام کرده که برنامه ای برای ورود این مدل به ایالات متحده آمریکا ندارد و تنها بازار اروپا و ژاپن را در نظر گرفته است. روز دروغ آوریل زمانی بسیار عجیب برای یک خودروساز است تا تولید خودرویی جدید را اعلام کند اما به نظر میرسد تویوتا این روز را برای معرفی یاریس هاچبک ۲۰۲۰ جدید کاملاً مناسب دانسته است. اما انتظار پایان یافته و تویوتا آماده است تا کراس اوور جدید خود یعنی یاریس را به بازار عرضه کند. میزان کل تولید هیبریدی برای تویوتا یاریس کراس 116 اسب بخار است که شاید خیلی زیاد به نظر نرسد، اما آیا شما واقعاً به یک کراس اوور شهری محور نیاز بیشتری دارید؟

تویوتا ادعا می کند که مدل های چرخ محور جلو تویوتا یاریس کراس انتشار CO2 کمتر از 120 گرم در کیلومتر دارند، در حالی که مدل AWD در رژیم WLTP زیر 135 گرم در کیلومتر CO2 را منتشر می کند. در Toyota Yaris Cross، چرخ های سوپرمین با اندازه 2560 میلی متر (100.8 اینچ) در حالی که طول اضافی دارد افزایش می دهد و طول کلی آن 240 mm (9.4 اینچ) به 4180 میلی متر (164.5 اینچ) است. در کنار دکمه IMT نیز دکمه چرخان بزرگی وجود دارد که حالتهای نرمال، اسپورت و پیست را میتوان با آن انتخاب کرد. البته باید این نکته را نیز در نظر داشت که با وجود عملکرد بهتر، مصرف سوخت هیوندای i20 کماکان اندکی کمتر از تویوتا یاریس هایچبک است. تویوتا همچنین ادعا می کند که چرخ های جلو فقط 120 گرم دی اکسید کربن در هر کیلومتر آزاد می کنند. تویوتا همچنین ادعا می کند که چرخ های جلو فقط 120 گرم دی اکسید کربن در هر کیلوگرم ساطع می کنند. این ویژگی و طراحی Mercometer یک حرکت معقول توسط تویوتا با جذب خریداران بیشتر به نمایش های خود است زیرا همه دوست ندارند ظاهر عجیب و غریب C-HR را دوست دارند. این ویژگی و طراحی Mercometer حرکت عاقلانه تویوتا برای جذب خریداران بیشتر به نمایشگاه است ، زیرا همه مردم عاشق ظاهر عجیب و غریب C-HR نیستند.

استدلال تویوتا برای طراحی و ساخت این خودرو، تامین نیاز مشتریانی است که با ظاهر عجیب و غریب تویوتا C-HR ارتباط برقرار نکرده، ولی در عین حال یک خودروی کراس اوور جمع و جور از سوی تویوتا می خواهند. همچنین در مقایسه با یاریس اصلی ، کراس اوور آن بزرگتر است و فضای بیشتری برای سرنشینان وجود دارد. حتی یک سیستم کمربند وجود دارد که به صاحبان امکان می دهد اشیاء را در محل خود فیکس کنند، بدون اینکه در هنگام رانندگی نگران مواردی باشند که در صندوق، حرکت می کنند. همچنین به کمربند ایمنی مجهز شده است که می تواند مانع از حرکت وسیله نقلیه هنگام رانندگی شود. در هنگام ورود به خودرو با نورپردازی ویژه روبهرو خواهید شد و برفپاکنها در این تریم به صورت خودکار عمل خواهند کرد. تویوتا یاریس کراس مجهز به یک پیشرانه هیبریدی در کنار یک پیشرانه بنزینی سه سیلندری با ظرفیت ۱.۵ لیتر است. کراس Yaris همچنین از سیستم AWD (همه چرخ محرک) پشتیبانی می کند ، که با یک موتور بنزینی سه سیلندر ادغام می شود که حداکثر توان را در باران یا برف به راننده منتقل می کند. تویوتا یاریس کراس دارای سیستم محرک چهار چرخ است که رانندگی را در مسیرهای سخت مانند جاده های بین شهری شوسه، مسیرهای برفی و …

کراس اوور جدید Yaris دارای یک چرخ محرک فوق العاده شارژ 2560 میلی متر بین چرخ های جلو و عقب است که طول کلی خودرو را 240 میلی متر افزایش می دهد و به 4180 میلی متر می رسد. کراس اوور جدید Yaris دارای یک تریلر از پیش فشرده 2560 میلی متر بین چرخ های جلو و عقب است و طول کلی خودرو را 240 میلیمتر به 4،180 میلی متر افزایش می دهد. این مدل 20 میلی متر گسترده تر و 90 میلی متر بلندتر از مدل قبلی است. در ابعاد این خودروی کراس نیز از نظر طولی و ارتفاع به ترتیب ۲۴۰ میلی متر و ۹۰ میلی متر نسبت به مدل C- HR افزایش دیده می شود. این ارتفاع کم، رانندگی با آن را در خیابان های ما که اکثرا کیفیت آسفالت مطلوبی ندارند، تا حدودی دشوار می کند. پس از باز کردن قسمت محموله، کف را می توان در ارتفاع تنظیم کرد و همچنین بسته به آنچه برای حمل نیاز دارید، می توانید قسمت بار را به دو قسمت تقسیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *