مسیحی داخلی در برابر خارجی منبع کنترل

0 Comments

[ad_1]

است't آن را عجیب و غریب, چگونه متفاوت مردم در مقابله با سختی? برخی از مردم به نظر می رسد به خرد به راحتی با کوچکترین چیزی که در برابر آنها و در عین حال دیگران' دفاع به نظر می رسد تقریبا غیر قابل نفوذ – آنها را قبول بدترین مقابله با آن مناسب حقیقت را در مورد خود به خود انسان. و وجود دارد بسیاری از پاسخ ها در بین این دو افراط است.

T پیدا کردن این است که یک تفاوت کلیدی بین کسانی که انتخاب واقعی زندگی مسیحی و بقیه – هر چند مسیحیان don't به یک وام مسکن در این نوع از انعطاف پذیری است. برای مسیحیان ایمان و تسلیم شدن به معنی قرار دادن ما اعتماد کامل به خدا's دست او را به دیکته به ما حرکت می کند از طریق دعا و کلام او. چرا که بسیاری از رفتن راه اشتباه و بنابراین اغلب ؟

این را می توان توضیح داد که بسیاری از, اما یک نظریه است که's ارزش اکتشاف است منبع کنترل . در کوتاه خارجی منبع کنترل نشان می دهد' مسائل برای من اتفاق می افتد, 'don't blame me, it's تقصیر من نیست,' و 'چگونه می توانم موفق در این شرایط ؟ ' یک منبع کنترل درونی با این حال مخالف است: 'من شکست در امتحان به خاطر من به اندازه کافی آماده به اندازه کافی,' 'من ایجاد چیزهای که برای من اتفاق می افتد,' و 'من می دانم که وجود دارد باید یک راه برای موفقیت در این شرایط است. '

بدون وارد شدن به روانی نظریه جولیان B. راتر (1954) و دیگران, من فکر می کنم ما'd همه توافق دارند که داشتن بیش از یک منبع کنترل درونی یعنی بیشتر بودن مسئول در مورد نقش خود در مورد تاثیر چیزهایی که در زندگی ما, بهتر است برای داشتن یک عمدتا خارجی منبع کنترل که می بیند دیگر چیزها و افراد نسبت به موفقیت یا شکست است.

نکته جالب برای مسیحیان این است: ما نیاز به ظاهر بيرونی کنترل. خدا ایجاد می کند همه چیز را از طریق او خواهد شد و بنابراین شرایط به طور کلی رخ می دهد چرا که او خواهد. ما نسبت به چیزها و اتفاقات را به او یا به شیطان خالص و ساده است. وجود دارد's حداقل بخشی از قلمرو معنوی attribution.

که در آن ما در آمده است اما پاسخ ما به چیزهایی که در زندگی ما رخ می دهد با وجود این اسناد از خدا's فعالیت در جهان است. در یک نقطه و آن را قبول داریم اما اگر ما عمدتا منبع کنترل درونی ما don't استراحت در یک قلمرو معنوی اسناد به تنهایی.

در حال حاضر به نظر می رسد به من به ساده ترین چیزی است که اکثر مردم می خواهم به سرزنش دیگران برای خود بدبختی. آن's رتبه حماقت و فریب مردم را به این باور. اگر ما موفق, بیشتر از آن است که تقصیر ما و هیچ کس دیگری's, حداقل تا حدی و ما باید قادر به دیدن آن است. ما پس از آن باید یاد بگیرند که از این اشتباه اگر در همه ممکن است. که's تظاهرات منبع کنترل درونی – برای فرد به 'در هیئت مدیره' مالکیت مشکل را حل کند و سپس جستجو برای راه حل نامطلوب شرایط زندگی. اگر چیزهایی که برای ما اتفاق می افتد و آنها تاسف و آنها واقعا تا به حال هیچ چیزی برای انجام با ما, ما نیاز به انعطاف پذیری برای مقابله; زندگی می کنند به مبارزه با یکی دیگر از روز.

مردم مسیحی از تمام مردم باید گذشته-کارشناسی ارشد از این تجارت است. آنها باید'ام شده discipled و مربی به حدی است که انجیل واقعی پیام از توبه است مستحکم – هنوز چند رسیدن به این 'halcyon' سطح ؟ این نگران کننده است که بسیاری از ادعا می شود پیروان مسیح و برای سال های بسیاری و در عین حال مبارزه با این ابتدایی عامل ایمان است.

“خیال این شادی خالص برادران و خواهر” جیمز می گوید: “هر زمان که شما با آزمایش های, آزمایش و وسوسه از بسیاری از انواع مختلف است.” (من قول جیمز 1: 2) ما باید آنها را انتظار دارند و نمی توان آنها را شگفت زده. این خواهد شد کمک به ما در گرفتن این 'در' تضمین این که ما به عنوان آنجا که ممکن است می توانید در ادامه glee با چیزی که هنوز هم تحمل پایین در تماس با ما – از آنجا که ما می دانیم که خداوند با ما است و برای ما. آن است که ما می توانیم فرض کنیم مالکیت همه چیز آمده است که راه ما. این است و نه فقط تئوری; ما باید به عمل قرار داده است. ما باید مقاومت حزب ترحم.

جایزه اعطا غالب و سالم منبع کنترل درونی است که بلوغ; ایمان و شخصیت. آن's چه دیگران را ببینید و روح خدا در ما است که کلیدی است. به عنوان نویسنده به عبرانیان پیشنهاد “بنابراین اجازه دهید ما را ترک ابتدایی در مورد آموزه های مسیح و رفتن به بلوغ نمی تخمگذار دوباره پایه و اساس توبه از اعمال که منجر به مرگ و ایمان به خدا, آموزش در مورد تعمید تخمگذار در دست رستاخیز مردگان و ابدی قضاوت. و خدا اجازه ما انجام خواهد داد. “(عبرانیان 6: 1-3 NIV) این بلوغ کار سخت است اما با این وجود لازم است. اجازه دهید's نه شانه خالی کردن مسئولیت ما برای چیزهایی که رخ می دهد به ما.

Copyright © 2008, SJ Wickham. همه حقوق محفوظ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *