معامله در بازار فارکس – ذهن بیش از ماده

0 Comments

[ad_1]

وقتی که می آید به معامله در بازار فارکس برنده است تا آنجا که ذهن بیش از ماده به عنوان چیدن حق ورود و نقطه خروج است. هر معامله گر فارکس با هر تجربه ای که کلید موفقیت این است که نه فقط سیستم تجارت در بازار فارکس اما ترکیبی از معامله در بازار فارکس سیستم مدیریت پول و روانشناسی. کار تجارت برنده است که بسیار وابسته به دانستن ذهن خود و مقابله با احساسات خود را.

تجارت در بازار فارکس است که بسیار یک بازی ریاضی است. شما می توانید پلاگین در اعداد سمت راست را راست محاسبات و شما باید برنده بیرون می آیند. اما چرا از آن است که بسیاری از معامله گران بازار فارکس در نهایت از دست دادن همه ما باید دسترسی به همان شماره و همان اطلاعات همان اطلاعات پس اگر آن را فقط ریاضی و سپس چرا که همان مجموعه یو پی اس پایان با نتایج متفاوت است. البته این پاسخ نهفته است در تفسیر اعداد, بلکه نکته کلیدی در اینجا روانشناسی عاقلانه این است که هر معامله گر فارکس باید درک کنند که هر مجموعه ای در بازار ارز کاملا منحصر به فرد است.

بازار فارکس ساخته شده است میلیون ها نفر از معامله گران بازار فارکس پس هیچ لحظه ای و یا مجموعه ای است که دقیقا همان است و ما باید درک کنند که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. خود را در بازار فارکس سیستم به شما می دهد یک لبه اما این لبه است تنها نشانه ای از احتمال بالاتر است که تجارت را در جهت خود را. بسیاری از معامله گران بازار فارکس مخلوط کنید تا با احساسات خود در تفکر است که آنها باید حق است. بازار فارکس همیشه حق است تا تجارت خود را طرح باید شامل امکان که تجارت در حال رفتن به غلط و مراحل است که شما می رویم به نگاهی به خروج است که تجارت با حداقل از دست دادن.

شما لازم نیست به دانستن آنچه که بازار در حال رفتن به انجام بعدی را به پول. به منظور ایجاد پول در بازار فارکس است برای قبول است که برخی از معاملات خود را در حال رفتن به از دست دادن و همچنین درک می کنیم که وجود دارد یک توزیع تصادفی برندگان و بازندگان. از دست دادن تجارت است نه بازتابی بر شما و بهترین راه برای مقابله با از دست دادن معاملات است به حرکت می کند. آن است که به سادگی از دست دادن و بهترین راه برای مقابله با آن است برای جلوگیری از از دست دادن پول نیست با دیدن این از دست دادن به عنوان یک شکست اما به عنوان یک تجربه یادگیری است.

برنده معامله گران ببینید از دست دادن به عنوان راهی برای یادگیری چیزی جدید در مورد بازار فارکس و یا خود را. تجارت در بازار فارکس است که شماره بازی شما باید برای رفتن هر چند از دست دادن معاملات به معاملات برنده اما روانشناسی آن را دشوار است به نگه داشتن در تجارت زمانی که شما در حال از دست دادن تجارت پس از تجارت ؟ مهم است به یاد داشته باشید که یک تجارت نمی کند و باعث شکستن و یا یک معامله گر. شما باید تمرکز بر روی تجارت در دست به دنبال محرک های است که شما را راه اندازی و سپس تعریف خود را از آنچه واقعا شمارش کلی رکورد.

یکی از راه های من در حفظ و تمرکز بر روی رکورد کلی است که به تقسیم من ثبت معاملات من در بلوک 10. در پایان معاملات 10 من پس از کار کردن سود و یا از دست دادن و برنده / از دست دادن نسبت. این را نگه می دارد تمرکز من بر روی تصویر بزرگتر به جای فردی معاملات فارکس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *