معرفی انواع لوله ها در تاسیسات و ساختمان ها

زبانک  > متفرقه >  معرفی انواع لوله ها در تاسیسات و ساختمان ها
0 Comments

ماده تشکیلدهنده پلیکا یا پیویسی نوعی پلاستیک بسیار پرکاربرد است، این ماده در حال حاضر تا حد زیادی در سازههای ساختمانی که به دست بشر ساخته میشود مصرف میشود. معایب و محدودیت لوله های پلی ­پروپیلن متخصصان پلیمر را بر آن داشت تا با روش­های مختلف، مزایای لوله های کاربردی در ساختمان را افزایش و معایب آن­ها را کاهش دهند و لوله­ای تولید کنند که کلیه مزایای فلز و پلیمر را همزمان داشته باشد. مواد PE100 مشکی یا پلیاتیلن CRP100B یا یک پلیاتیلن سنگین (HDPE) که با دارا بودن ESCR بالا و مقاومت هیدروستاتیک بلند مدت بالا جهت تولید لولههای فشار بالا یا (لوله پلیاتیلن pe100 مشکی) جهت مصارف گاز، آب آشامیدنی، کشاورزی و فاضلاب مناسب است.

و “پرایمر” برای استفاده در لوله ها باید ساخت یک کارخانه باشند. • زمانی که اتو بین دو لوله برای جوش قرار دارد باید طوری نگهداری شود که از جریان باد ، گرد و غبار و خرابی حفظ شود. لوله های آهنی و فولادی از دونوع مهم گالوانیزه ،محسوب می شوند که لوله های فولادی وزن کمتری نسبت به لوله های آهنی دارند.لوله های فولادی برای تهویه گزینه ی مطلوبی به شمار می آید و بسیار کاربرد دارد هرچند برای اموردیگر فاضلابی نیز کاربرد دارد. با این حال، به جزء این موارد ذکر شده ، در صنعت انواع لوله های فاضلاب کاربرد دارد که جریان آب را با مهارت هدایت میکنند.

سایت تاسیسات سرویس یکی از بهترین سایت ها در ارائه خدمات نقشه – طراحی و اجرای انواع سیستم های لوله کشی گاز و آب و فاضلاب در استان تهران و البرز می باشد. سایت تاسیسات سرویس آماده عقد قرارداد دائمی با انواع شرکتها و کارخانجات و هتل ها و رستوران و مجتمع های ادرای و مسکونی در استان تهران و البرز می باشد. یکی از مهم ترین نکته در شبکه لوله های اتیلن نحوه جوشکاری و اتصالات می باشد. لوله پلی اتیلن ارزان در صرفه جویی هزینه بسیار مناسب است با انتخاب سایز درست و تعداد صحیح آن می توان از اضافه آن جلوگیری کرد.

از انواع لوله فاضلاب ،لولههای پلی اتیلن به رنگ سیاه یا تیره هستند .این نوع از لوله ها در برابر فشار ناشی از سیال مقاوم ترند. به این علت که روکش این لوله ها از آلیاژ روی است و اگر برای اتصال از جوشکاری استفاده شود، دود ناشی از آن موجب آسیب دیدن دستگاه تنفسی میشود. این نوع لوله ها ارزان ترین لوله هستند که برای عبور برق استفاده می شوند. لوله سفالی : بیشتر مجرای زیر زمینی فاضلاب در روش های سنتی می باشد . • بهتر است در زیر دستگاه جوش چیز مناسب و تمیزی پهن شود تا ذرات مزاحم و آلوده در اطراف مانع کار ما نشود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد لوله های درزدار وبدون درز لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.