معنویت موفقیت

زبانک  > متفرقه >  معنویت موفقیت
0 Comments

[ad_1]

راستش برای من این بود لعنت بینایی آسان تر به پول دست اول قبل از من شد همه معنوی است. من می توانم انجام آنچه در آن زمان برای آبگیری لیمو خشک و پیروزی در آن غنائم به نام سود خالص و بودجه سالانه با یک دست پشت سر من. کمی آیا مردم می دانند که بازوی بود پشت سر من پنهان کردن چیزی…. هیچ یک چاقو اما نزدیک.

به وضوح وجود دارد دو راه به موفقیت به عنوان یک کارآفرین و یا رهبر و آنها را به عنوان کاملا متفاوت به عنوان گچ و پنیر و هر چیزی در میان است که یک تضمین شکست.

مسیر 1. در حال حاضر تصویر عمومی از انطباق به منظور پنهان ببر واقعی در پشت پرده. یک نه محکم و رویکرد تهاجمی به موفقیت در آن وجود دارد جادویی آگاهی از آنچه که مردم می خواهید به شنیدن در مقابل آنچه که واقعا در رفتن. ظرفیت به “اسپلیت” در دو یا سه کلید موفقیت در اینجا.

مسیر 2. تبدیل متاسفانه و قهرمانانه متعهد به صحت و در نتیجه به طرز وحشیانه صادقانه با خود و دیگران است. متاسفانه به دلیل وجود دستگاه بزرگ بازار است که باید باقی می ماند unploughed زیرا چنین صحت و مقابله با لحنی به حداقل 90 درصد از بازار انبوه و قهرمانانه به دلیل آن را فوق العاده خواستار خودتان را “در معرض و آسیب پذیر به انتقاد”

ساده ترین و موفق ترین مسیر اول مسیر 1. آن را ارائه متحد و همگن صورت به کسانی که در اطراف ما و احساس امن و مطمئن در این باور است که عدم شفافیت وجود دارد بین آنچه که می رود و آنچه که واقعا می رود.

برای کسانی از ما “نفرین” با شهود چنین همگن چهره شفاف هستند و این به خودی خود ناراحت کننده در درجه اول به دلیل آن معنی است که خود ما در تلاش برای ارائه یک جبهه متحد هرگز به نظر می رسد امن است. اگر ما می توانید از طریق پنهان کردن دیگران می توانید از طریق ما. و کلید این ماسک از تقسیم زندگی است “هرگز گرفتار شدن.”

سوئیچ من آمد کاملا اتفاقی” – در حالی که در حال اجرا یک کسب و کار موفق و زندگی خانوادگی با پوشیدن ماسک های بسیاری پنهان من فقط مریض و خسته از بودن چنین جعلی. روز من ساخته شده انتخاب به “سر همه چیز” بود و بعد از موفقیت در زبان های کلاسیک از پول و طول عمر رابطه, منفجر کردن پنجره.

معنویت موفقیت واقعا شامل سخت تر از جاده است. اگر چه بسیاری از بازار را ادعا می کنند که “راز” و دیگر جادویی کتاب می تواند به شما صرفه جویی در وقت و انرژی برای موفقیت, حقیقت این است که به دور از آن. در واقع, اگر شما می خواهید سریع پول مبتنی بر موفقیت یادگیری به دروغ. اگر شما می خواهید یک قلب سالم یک روحت شاد و موفقیت آن را آهسته قایق, اما آن را بیشتر شاد.

من را دریافت نمی اشتباه. من نمی آویزان من لباس کثیف را برای همه برای دیدن. من آشکار نیست من ترمز ماشین-علائم در من جامه به همه من هنوز هم حفظ عمومی و خصوصی شخصیت. که بخشی از زندگی به عنوان بودا ظاهرا یک بار گفت: “tell em آنچه آنها می خواهند به شنیدن تا زمانی که آنها آماده به شنیدن آنچه که شما می خواهید برای تدریس” (استرالیا بودا)

هیچ موفقیت در های غم شما هستند یا شما نا امید هستند. که خود را خصوصی حقیقت اما طرف روحانی است که شما آن را نگه دارید خصوصی نه به خاطر شرم و یا گناه اما به دلیل آن نیست که احساسات شما مایل به انتقال به دیگران است و این جایی است که تغییر باید اتفاق می افتد به صورت معنوی یا معتبر موفقیت است.

احساسات شما در بیان عمومی انتخاب می شوند چرا که آنها احساسات شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن و بیدار در دیگران است. زندگی می شود یک فرایند هدیه دیگران نمی ارضاء نفس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *