معنوی فراوانی کالا

زبانک  > متفرقه >  معنوی فراوانی کالا
0 Comments

[ad_1]

به خوبی می دانم که وضعیت خود گله

و توجه به خود گله;

برای ثروت نیست آخرین برای همیشه لطفا برای

و نه تاج برای همه نسل ها.”

~ضرب المثل 27:23-24 (NRSV)

وجود ثابت جاده به ثروت و کالا نمی خواد با همان استاد برای همیشه لطفا برای.

~سیما کیان (ca. 145/135 B. C. E. – 86 B. C. E.)

اثبات حقیقی فراوانی است که این مواد به وفور زودگذر است. آن طول می کشد اکثر خانواده های ثروتمند در کنار خانواده سلطنتی و سلسله های کمتر از 100 سال – معادل سه نسل.

وجود دارد بهتر ثروت به gleaned از زندگی یک ثروت رفاه واقعی. این روحانی کالا فراوانی است.

دانستن اینکه چه چیزی برای دریافت, چه به تعقیب و آنچه به رد

اگر یک چیز وجود دارد ما با قدرت به انجام آن است برای جذب درست و دفع چیزی که اشتباه است.

در حال حاضر نزد ما مایل به جذب و بزرگ معنوی ثروت و دفع ما تکیه بر ثروت مادی یا دنیوی ارزش. یک حقیقت در مورد دومی قانع کننده است: کسانی که جذب ثروت مادی ممکن است انجام داده اند تا از طریق هیچ ثابت حکمت دیگر از کار سخت و capitalisation از فرصت. آن است که به همان اندازه جاروب دور بد شانسی یا بد شانس است که تنها بعد شناخته شود و اغلب نمی توان پیش بینی کرد.

اگر ما را تعقیب چیزی است که ما می توانیم در نهایت master است کم عمق تعقیب است. که حداقل تضمین های دادرسی عمق پاداش کنون صحت در حس ابدی یک انتخاب بهتر است پس از رفتن.

معنوی کالا فراوانی است نه لزوما تخت از رد مواد فراوانی برای خاطر خود را, اما آن را عاقلانه به اندازه کافی به درک چیزهایی که زودگذر در زندگی – موفقیت شماره گذشته عملکرد ثروت مادی و حتی فرصت – و به همان اندازه عاقلانه در مورد چیزهایی که هرگز به پایان; کسانی که شمع تا به برکت و رحمت است.

توسعه شخصیت ما را به مبلغ سرمایه گذاری از زمان و عشق در روابط ما و تمرکز ما بر خدا اینها واقعی ثروت. بر این سرمایه گذاری است که هرگز افول و هرگز ترش تا زمانی که ما تمایل به آنها را. بر این منابع هستند واقعی صلح و قناعت – اگر ما می مرکز تمرکز ما بر روی آنها و نه در آنچه که زودگذر است.

به چالش کشیدن خودمان را در مورد تمرکز بر زندگی ما

همه ما پیدا کردن رفاه و فراوانی و چیزهایی امثال ان به gregariously جذاب است. ما سیمی می خواهید به موفقیت و برای جلوگیری از شکست; یکی می بیند ما هم در این شرکت از زندگی در حالی که دیگر به پایان می رسد در ما خجالت و شرم.

اما زندگی بیشتر از موفقیت و شکست آن را به عنوان تعریف شده در شرایط انسانی.

خدا این مفاهیم وارونه توسط این واقعیت است که خداوند موفقیت نیست vaunted بشر و الهی شکست ممکن است آشتی به عنوان موفقیت در بسیاری از شرایط انسانی.

ما حق انتخاب داریم. آیا ما با اجرای این بسته, رقابت و cajoling برای یک مکان در این دنیا و حتی در داخل وزارت مسیحی, تنظیمات (که در آن موفقیت های دنیوی است که اغلب فقط به عنوان شایع) و یا اینکه ما به دنبال خدا در هر رویداد ؟ سابق محجبه با ناامیدی; دوم آماده است برای یک سری فرم موفقیت – نعمت پروردگار پنهان بودن با مسیح در خدا.

فراوانی روی حیله و تزویر است مفهوم به عنوان تنها واقعی فراوانی معنوی کالا. موفقیت این است که با قرار دادن تمرکز ما بر روی ‘ثروت’ در درک واقعی نه کسانی که همه چیز بیش از نرده ها. زندگی نزدیک تر از ما فکر می کنم.

© 2012 S. J. Wickham

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.