مقاومت یا Acceptors در زندگی – چه کسی برنده

0 Comments

[ad_1]

امروز ما در حال شنیدن زیادی در مورد “مقاومت” و نه فقط در سیاست است. این یک مسئله جدی وقتی که می آید به موفقیت کسب و کار و یا حرفه ای رشد بهتر و بهبود روابط, سلامت و فقط در مورد هر شرایط زندگی و یا مهم نیست در هر صورت رویکرد خود را و یا نگرش در مورد این موضوع ؟ جواب – بله – این که آیا شما یک مقاومت یا یک پذیرنده’ مسائل در بسیاری از راه های که می آید به مناطق زندگی است که شما ممکن است در نظر گرفته اند. فقط به خاطر اینکه شما مخالف با کسی را ندارد شما یک مقاومت و فقط به خاطر اینکه شما بروید با چیزی باعث نمی شود که شما یک پذیرنده. من با اشاره در به در اینجا گسترده تر تفسیر این دو روش زندگی و چگونه هم طرز فکر را تحت تاثیر قرار نه تنها بزرگتر مسائل زندگی اما ظریف آنهایی که به عنوان خوبی.

اگر شما چند دقیقه و شما مطمئن نیستید که در مفهوم گسترده تر است که خود تمایل من امیدوارم که آن را واضح تر و یا آسان تر برای شما برای تعیین است که رویکرد اصلی خود را و آنچه که تاثیر آن ممکن است در زندگی شما.

مقاومت می کند و نه فقط مقابله با چگونه با شما رفتار دیگران و یا نظرات خود را و یا ارزش.

این موضوع اثرات خود را در سلامت و طول عمر شادی به طور کلی امنیت خود را و زندگی خود را نزدیک.

چه مقاومت ؟ وجود دارد بسیاری از تعاریف در اینجا فقط یک; امتناع از قبول یا مطابق با چیزی; تلاش برای جلوگیری از چیزی است که با عمل و یا استدلال.

خوب با توجه به تعریف فوق – چه “چیزی”? در آن است و یا می تواند آن را به من همه چیز ؟ هر چیزی ؟ من حدس می زنم این فقط بستگی دارد که آیا شما مقاومت در برابر و یا قبول آن تعریف. ببینید که در آن من قصد دارم با این ؟

تا کنون در کمتر از 300 کلمه شما در حال حاضر مقاومت در برابر و یا پذیرش چیزی. دوباره چه چیزی ؟

مزایای مقاومت و پذیرش.

بله مقاومت در برابر برخی از چیزهایی که در زندگی این است که یک حرکت هوشمند چیزهایی مانند; رانندگی مست, مواد مخدر, مردم احمق پرخوری در هر وعده غذایی کار واقعا بد کارفرمایان و با قرار دادن عاطفی و یا فیزیکی و بله وجود دارد بسیاری از چیزهای بیشتر. بنابراین اجازه دهید من روشن وقتی من بحث در مورد مقاومت در برابر آن نیست چون من یک لیبرال یا محافظه کار اما از آنجا که من یک فرد هستم.

اما مقاومت در برابر چیزهای دیگر می تواند احمق و همچنین چیزهایی مانند; آموزش عاقلانه وکیل یا مشاوره از دیگران اعتراف شخصی اشتباهات یا نقاط ضعف و پول هوشمند و مدیریت سلامت.

برای صرفه جویی در شما زمان کمی – پذیرش چیزی بیش از این در مقابل مقاومت در برابر صرف نظر از وضعیت فرد یا رویداد.

پس چگونه ما می دانیم چه به مقاومت در برابر و چرا ؟ نگه داشتن خواندن.

مشکلات و مقاوم در برابر پذیرش.

هر دو مقاومت و پذیرش هستند ریشه در یک معامله بزرگ بیش از آنچه که اتفاق می افتد و یا چه کسی درگیر است. پاسخ خود را به همه چیز است که بر اساس طیف گسترده ای از نگرش ها ، باورها ، عقاید, تجربه, اهداف, و غیره. و غیره. پس در هر وضعیت داده و چه کسی می داند که در حال تاثیرگذارترین? اما آنچه می توانم بگویم این است که من تضمین وجود دارد که یک الگوی مقاومت خود را و یا پذیرش و الگوی است که احتمالا رانندگی اکثریت اقدامات خود را, انتخاب, تصمیم گیری و رفتارهای.

این مهم نیست که آیا شما در حال هدف قرار دادن کنترل از راه دور بر روی تلویزیون خود فریاد یک راننده در مقابل شما, شکایت یک مرد متاهل در مورد هر چیزی تدریس بچه های خود را در قوانین و درمان یک مشتری یا همکار کارمند نامناسب – هر – من شرط می بندم این باعث شود که خود را تعیین رفتارهای قابل پیش بینی هستند.

آن است که حسادت و یا بخشش سرزنش و یا محبت و خشم و یا حمایت از حسادت و یا درک سرخوردگی یا صبر – فهرست بی پایان است.

یک مثال سریع – در حالی که نوشتن این مقاله من دریافت یک ایمیل از یک غریبه کل که من تا به حال ایمیل قبلا در این هفته است که در یک موقعیت برای استخدام من برای آینده صحبت نامزدی. این درست است که بخشی از استراتژی بازاریابی برای سال های بسیاری است. به هر حال پاسخ او این بود – “از دست رفته”. که در آن است. بنابراین یک مقاومت یا پذیرنده? چه کسی می داند اما آنچه می دانم این است acceptors تمایل به جلوگیری از مقاومت و بالعکس.

پس چه بهترین روش ؟

این پاسخ بستگی دارد. بستگی دارد چه ؟ خوب در نظر بگیرید; خواهد پاسخ بهبود و یا از بین بردن برخی از منطقه از زندگی خود را و یا یک رابطه ؟ خواهد جواب این منجر به موفقیت یا عدم موفقیت و آرامش درونی یا اضطراب قناعت و یا نا امیدی ؟ و چگونه ما می دانیم که پس از ما می تواند به تعیین و یا پیش بینی آینده ؟ آن را به نام تجربه حکمت و یادگیری مردمی است. اگر شما پرداخت می شود توجه به اعمال گذشته خود و تصمیم گیری ها و نتایج خود را به شما خواهد شد تمایل به تکرار همان اشتباهات است. گناه? من هستم. اگر شما در نظر بگیرید هر دو و بلند مدت و کوتاه مدت تاثیر چیزی از آن می تواند بسیار بد یا در بلند مدت و یا کوتاه مدت. اگر شما در حال رانده شده توسط نفس و تکبر من تضمین خواهد شد دیر یا زود شما را قبول خواهد کرد زمانی که شما باید مقاومت و مقاومت در برابر زمانی که شما باید پذیرفته اند.

گاهی اوقات هر دو رویکرد می تواند منجر به مثبت و یا منفی. ما فقط می دانم آینده و تمام عواقب آن, عوارض و عدم قطعیت. همه ما می توانید انجام دهید این است را حکمت (تجربه, دانش, اطلاعات, بلوغ, بصیرت و اعتماد به نفس) به روند و هر وضعیت و یا فرد است. و سپس مدیریت آن را به عنوان بهترین ما می توانیم با توجه به دانش و اطلاعات و تجربه و بینش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *