مقایسه بیمه سلامت طرح برای شهروندان ارشد

زبانک  > متفرقه >  مقایسه بیمه سلامت طرح برای شهروندان ارشد
0 Comments

[ad_1]

آن را کاملا حیاتی است که به عنوان یکی از رویکردهای سن یکی از قابل توجه بیمه درمانی را پوشش میدهد. احتمال این که یکی از هزینه های مراقبت سلامت را افزایش قابل ملاحظه ای است که تقریبا یک داده شده است. در این قطعه ما نگاه و مقایسه های مختلف برنامه های بیمه درمانی که در دسترس هستند در بازار برای شهروندان ارشد. در حالی که هر شرکت بیمه می خواهد تا مطمئن شویم که این جوان (و تقریبا تعریف سالم تر) وجود دارد تعداد بسیار کمی از برنامه های که ارائه بیمه درمانی به مردم فراتر از 60. یکی دیگر از نکته جالب توجه این است که بسیاری از برنامه های بیمه درمانی برای شهروندان ارشد ارائه شده توسط بخش عمومی به طور کلی شرکت های بیمه.

از برنامه های بیمه درمانی در دسترس برای شهروندان ارشد هستند:

  1. Varistha Mediclaim توسط بیمه ملی
  2. شهروند ارشد برنامه ریزی با بیمه
  3. Mediclaim برای شهروندان ارشد جدید هند تضمین
  4. شهروند ارشد برنامه ریزی توسط ایالات هند, بیمه,
  5. فرش قرمز طرح ستاره بیمه خدمات درمانی

Varistha Mediclaim توسط بیمه ملی: این سیاست را می توان توسط هر کسی که بین 60 تا 80 سال سن داشتند. تمدید انجام می شود تا سن 90. بین سن باند 76-80 حق بیمه اضافه شده عامل 10 درصد و بین 80 تا 90 سال سن حق فروش تا 20 درصد. مبلغ بیمه شده تحت این سیاست برای بستری تومان است 1 لاخ. برای بیماری بحرانی بیمه مبلغ تومان است 2 lakhs. تحت پوشش بیماری بحرانی بیماری هایی مانند سرطان و نارسایی کلیوی و سکته مغزی و پیوند اعضا و غیره پوشش داده است. اگر فرد در حال حاضر بیمه به مدت 3 سال از طریق یک سیاست بیمه بهداشت و درمان و سپس او و یا او نمی خواهد که به تحت آزمون پزشکی دیگری وجود دارد به یک آزمون پزشکی تحت مشتری آینده نگر را هزینه. برای domiciliary درمان حداکثر ادعا ثابت است در 20 ٪ از مبلغ بیمه شده است. هزینه های آمبولانس تا 1000 تومان هستند تحت پوشش این سیاست است. برای mediclaim پوشش تومان 1 لاخ و پوشش بیماری بحرانی تومان 2 lakhs حق بیمه متفاوت است بین 6200 تومان (برای یک 60-65 ساله) به 9200 تومان (برای یک 75-80 سال). یکی از ویژگی های جالب این سیاست این است که از قبل موجود فشار خون بالا و دیابت تحت پوشش از 1 سال خود را از سیاست با پرداخت 10 درصد حق بیمه اضافی برای هر یک از این دو بیماری است. از قبل موجود است البته نه در دسترس برای سیاست بیماری بحرانی. دیگر قبل از بیماری های موجود تحت پوشش پس از 1 سیاست سال است. دیالیز و شیمی درمانی و رادیوتراپی موجود بیماری است که هرگز پوشیده شده است. ادعای پرداخت می شود فقط برای اتفاقاتی که رخ می دهد در هند است. ادعا می کند که رخ می دهد در عرض 30 روز از شروع سیاست را پوشش داده نمی شود مگر اینکه در مورد شخص بیمه شده با یک شرکت بیمه و بدون استراحت برای 12 ماه گذشته. هدف از این سیاست های از قبل موجود بیماری هایی مانند آب مروارید شمع فیستول فتق خوش خیم توده های تعویض مفصل و غیره را پوشش داده نمی شود در 12 ماه اول. جنگ های مرتبط پزشکی, ادعا, واکسیناسیون, عینک, هزینه جراحی پلاستیک اصلاحی دندانپزشکی جراحی, بیماری های مقاربتی, ویتامین ها و تونیک ها که بخشی از درمان های هسته ای فاجعه بهداشتی مرتبط با ادعای درمان های جایگزین مانند هومیوپاتی و غیره محروم هستند.

نظر: ما فکر می کنم این یکی از بهترین سیاست برای شهروندان ارشد است با این تفاوت که مبلغ بیمه شده کم است. آنها کاملا سخاوتمندانه تا آنجا که هنجارها برای ورود به عصر و قبل از بیماری های موجود نگران هستند.

2. شهروند ارشد مشخص شده بیماری برنامه ریزی با بیمه: در این طرح policyholder دارای گزینه ای برای انتخاب مبلغ بیمه شده از Rs 1 لاخ, 2 lakhs 3 lakhs 4 lakhs یا 5 lakhs. یکی از محدود از ویژگی های این سیاست است که 20 درصد از هر مقدار ادعا شده به شرکت پرداخت شده توسط بیمه شده است. پرداخت بدون پرداخت پول نقد از طریق TPA است که محدود به تومان 1 لاخ. این برنامه را پوشش می دهد 10 مشخص شده بیماری ها: سرطان, نارسایی قلبی, بیماری های کبد, بیماری های مربوط به COPD (بیماری ریوی) و سکته مغزی و سجده استخوان و مفاصل بیماری های چشمی, بیماری آسیب تصادفی و جایگزینی زانو. مقدار است که می توان ادعا می کنند برای یک بیماری خاص محدود شده است به عنوان یک درصد از مبلغ بیمه شده (برای مثال 50% از مبلغ بیمه شده می توان ادعا کرد برای سرطان و در حالی که 20 درصد از مبلغ بیمه شده می توان ادعا کرد برای سکته مغزی). مبلغ بیمه شده از Rs 1 لاخ تومان هزینه خواهد شد 4500 برای 65 ساله در حالی که از آن هزینه خواهد شد 6400 تومان اگر یکی از هشتاد سال و یا فراتر از آن. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد ارزان تر از بیمه ملی را Varistha پزشکی طرح آن است که کمتر گسترده ای در محدوده. این سیاست جالب بازپرداخت حق بیمه بند اگر کسی خارج از سیاست: اگر policyholder می شود از این سیاست در ماه اول و 75 درصد از حق بازگشته است و اگر او مردد بین 3 تا 6 ماه از سیاست 25 درصد از حق بیمه بازگشته است. در این سیاست قبل از بیماری های موجود پوشش داده نمی شوند برای یک دوره 2, سیاست, سال است. دیگر استثنائات بسیار شبیه به کسانی که از ملی Varistha پزشکی طرح.

نظر: یک طرح خوب از نظر سطح از مبلغ بیمه شده و قیمت اما در حوزه بیماری های تحت پوشش محدود است. موضوع دیگری است که از قبل موجود است تحت پوشش تنها پس از 2 سیاست های سال است.

Mediclaim برای شهروندان ارشد جدید هند تضمین: این سیاست در دسترس است برای شهروندان ارشد بین 60 تا 80 سال و مبلغ بیمه شده می تواند Rs 1 لاخ یا Rs 1.5 lakhs. قبل از بیماری های موجود تحت پوشش پس از 18 ماه مداوم از پوشش در حالی که برای دیابت و فشار خون بالا به تحت پوشش های اضافی بیمه نیاز به پرداخت می شود. قبل از بستری شدن در بیمارستان برای تحت پوشش 30 روز ارسال بستری پوشیده شده است برای 60 روز. بیمه Rs 1 لاخ برای 65 سال پیر تومان هزینه خواهد شد 3850 در حالی که آن را 5150 تومان هزینه برای یک 80 ساله. بنابراین حق بیمه بسیار رقابتی قیمت گذاری شده. اگر کسی می خواهد به گسترش فراتر از 80 سال پس از آن بارگذاری 10 درصد یا 20 درصد پرداخت می شود. برای پیش موجود دیابت یا فشار خون بالا حق بیمه اضافی از 10% از هر پرداخت می شود. یکی از ویژگی های جالب این است که وجود دارد 10% تخفیف اگر همسر نیز تحت پوشش این سیاست است. این سیاست نیز همان بازپرداخت بخشی از هنجارهای بر لغو به عنوان شرقی را مشخص بیماری طرح است. ادعای پرداخت می شود تنها برای درمان پزشکی در هند. محرومیت در شرایط استاندارد و بسیار شبیه به ملی Varistha Mediclaim.

نظر: جذاب قیمت. مبلغ بیمه سقف کم است. بروشور محصول است که سکوت در شرکت پرداخت و در نتیجه هیچ شرکت پرداخت مورد نیاز در همه احتمال است.

ایالات هند بیمه را مشخص بیماری طرح: در این سیاست مبلغ بیمه تومان 50,000 300,000 تومان در دسترس است برای افراد بین 60 تا 80 سال سن داشتند. مبلغ بیمه شده از Rs 1 لاخ تومان هزینه خواهد شد 3715 برای 65 سال و Rs 8613 برای 80 سال است. بنابراین در حالی که آن را ارزان تر است برای سن و سال باندهای آن است که کمی گران قیمت برای گروه های سنی بالاتر. از ویژگی های جالب این سیاست است که بستری پرداخت نقدی از 3 روز بستری در پرداخت خاص حق بیمه اضافی. در حالی که دیگر محرومیت از ویژگی های این سیاست هستند که قابل مقایسه با قبلی 3 سیاست هایی که ما در مورد بزرگترین مشکل این سیاست این است که این موجود از قبل در انتظار دوره 4 سال است.

نظر: از قبل موجود انتظار دوره 4 سال است و محدود

ستاره سلامت فرش قرمز طرح: این طرح بوده است خوب در موفقیت بازاریابی. در حالی که به سختی می شود به شنیدن در مورد منطقی گسترده به خوبی با قیمت مناسب طرح از 4 ملى شرکت های بازار است که بسیار هیجان زده در مورد ستاره سلامت فرش قرمز طرح. مبلغ بیمه شده تحت این سیاست را می توان به صورت Rs 1 لاخ تومان 2 lakhs تومان 3 lakhs تومان 4 lakhs یا Rs 5 lakhs. سن ورود محدود است بین 60 تا 69 سال است. قبل از بیماری های موجود تحت پوشش از 1 سال خود را به جز برای کسانی که به بیماری های موجود برای آن بیمه دریافت پرداخت در قبل 12 ماه. این قبل از بیماری های موجود پوشش داده است. وجود دارد زیر محدوده تحت این سیاست در جایی که بیماری های مختلف متفاوت محدودیت به عنوان یک درصد از مبلغ بیمه شده است. مبلغ بیمه شده از Rs 1 لاخ تومان هزینه خواهد شد 4900 در ورودی در حالی که یک مبلغ بیمه شده از Rs 5 lakhs تومان هزینه خواهد شد 20000.. بزرگترین گرفتن در این سیاست این است که 50 درصد شرکت پرداخت برای قبل از بیماری های موجود و 30 درصد شرکت پرداخت برای بیماری های دیگر!! دیگر استثنائات بسیار شبیه به چیزی است که وجود دارد برای ملی شرکت.

نظر: ساده و خوبی به بازار عرضه کرد. اما شرکت-شرایط پرداخت یک منفی بزرگ! سقف برای حداکثر سن ورود بسیار کم است (69 سال) هر چند تجدید تضمین از ویژگی های مثبت بزرگی است. همچنین مبلغ بیمه سطوح تومان 5 لاخ بسیار بالا و جذاب در این روز از تشدید هزینه های پزشکی.

در خلاصه ما احساس می کنیم که ملی Varistha طرح در وسیع ترین دامنه. مسئله تنها با برنامه های ملی و شرکت های بیمه است که مبلغ بیمه شده ارائه سطوح ممکن است کافی برای بالا امروز هزینه های بهداشت و درمان. از سوی دیگر آنها حداقل ارائه شهروند ارشد برنامه های بهداشتی. آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن هر معنی دار بیمه سلامت طرح برای شهروندان ارشد ارائه شده توسط هر گونه بیمه درمانی خصوصی شرکت به جز ستاره های بهداشتی. تنها مشکل این است که ما با رشته بهداشت, فرش قرمز برنامه ریزی است که از Co-محدودیت پرداخت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.