من هنوز آغاز نشده با تجارت زندگی می کنند و در عین حال چون من می ترسم به “کلیک کنید”

زبانک  > متفرقه >  من هنوز آغاز نشده با تجارت زندگی می کنند و در عین حال چون من می ترسم به “کلیک کنید”
0 Comments

[ad_1]

نسبتا اغلب من خودم را در موقعیت های که در آن تاجران تازه به من گفتن که آنها انجام داده اند همه کار لازم از قبیل backtesting و سودآور papertrading اما آنها هنوز هم نمی توانید پیدا کردن شجاعت به کلیک بر روی “زنده”. بنابراین من سعی خواهد کرد به طور خلاصه چند قطعه از مشاوره و راهنمایی در مقاله امروز.

اول از همه, من می خواهم به تکرار است که این توصیه فقط برای کسانی که واقعا تحت آمادگی لازم کار یعنی آنها انجام داده اند backtests به منظور بررسی عملکرد سیستم خود را انجام داده اند و papertrading برای برخی از زمان و قادر به تجارت سودآوری برای یک زن و شوهر از ماه (معادل آنها انجام داده اند تنها papertrading یعنی بدون backtests اما در آن صورت برای یک مدت زمان طولانی تر و دقیق تر). بدون این گام اساسی را مبتدی را نشان نمی دهد یک سخت کوش و جدی به اندازه کافی رویکرد به تجارت و آنها مطلقا نباید بر “زندگی می کنند” چرا که آنها آماده نیست به اندازه کافی!

به عنوان طولانی به عنوان مبتدی برآورده الزامات فوق و سپس بر اساس تجربه من وجود دارد سه نوع از ترس به “بر” که من سعی خواهد کرد به توصیف بیشتر از نزدیک.

ترس ندارد.1: من از ترس از دست دادن پول

من فکر می کنم که در ارتباط با تجارت این است که یکی از رایج ترین و طبیعی ترین نوع ترس است. هیچ کس می خواهد به از دست دادن پول و برای اکثریت قریب به اتفاق مبتدیان, مفهوم گاه به گاه از دست دادن است که بخشی از سود بلند مدت تجارت را دشوار است به در. تا اکنون ما استفاده می شود به گرفتن برخی از نوع پاداش برای هر فعالیت در تجارت این نوع تفکر شکست خورده است و آن را حتی بدتر چون از عوامل است که پس از چند ساعت در روز یا حتی ماه از فعالیت این نتیجه می تواند از دست دادن. این است که چرا ترس از دست دادن پول است کاملا طبیعی و نه همیشه اشتباه است. این ترس تا مثبت آن طرف به دلیل آن کمک می کند تا افراد با وجدان است و سوق دادن آنها به سمت بهتر تهیه و به تلاش برای دست کم گرفتن نیست هر چیزی.

و در نتیجه آن مهم است به درک اگر این ترس است که توقف ما “کلیک کنید”. اگر پاسخ ” بله ” سپس آن مهم است که به آشکارا اعتراف به خودتان اگر ممکن است از دست دادن هر معامله نشان دهنده مقدار قابل توجهی (به عنوان مثال مقدار که ما مایل به از دست دادن چرا که ما در زندگی عادی آن را نشان دهنده یک مقدار زیادی از پول) و یا اگر آن است که یک مقدار این معنا نیست که هر چیزی قابل توجه و واقعی از دست دادن این مقدار نمی تواند یک مشکل عمده.

اگر ما در حال صحبت کردن در مورد گزینه اول یعنی وضعیت زمانی که امکان دست دادن از تجارت نحو تحملناپذیری بالا و این نشان دهنده مقدار زیادی از پول مشاوره است و نه ساده است: یا شما رنج می برند و یا شما ریسک هر معامله بیش از آنچه ما در حال حاضر به از دست دادن و خرس. در این مورد لازم است به افزایش حساب و یا حرکت به یک بازار ارزان تر (با کاهش نوسانات) معادل کاهش بازه زمانی برای رسیدن به کاهش توقف ما-از دست دادن به یک سطح است که نمی خواهد به عنوان دردناک است. و یا معادل آن به انجام هر دو (یعنی کمی افزایش حساب و از طریق تغییر بازار یا بازه زمانی کاهش ریسک در هر معامله).

آن است که اگر گزینه دوم و سپس ترس از دست دادن پول و احتمالا مشکل واقعی است. شاید شما فقط خودتان گفتن که این مشکل اصلی است و ترس از دست دادن پول است که بزرگترین تاثیر را بر شما – اما می توان آن را فقط آگاهانه باور است که به دور از آنچه که اتفاق می افتد در ناخودآگاه خود را. سپس علت واقعی می تواند یکی از انواع دیگر از ترس.

ترس ندارد.2: من می ترسم به شکست من می ترسم من به اندازه کافی خوب نیست

این نوع ترس است که جدی تر به دلیل آن است که متصل به ناخودآگاه مدل های ناشی از شکست ها و عدم موفقیت های گذشته (که منجر به کاهش اعتماد به نفس).

در گذشته اگر ما دچار برخی قابل توجهی شکست (حتی عمیق تر در دوران کودکی ما) که می تواند تاثیر منفی ما و یا اگر ما شکست خورده در چیزی ضروری (تلاش برای حفظ یک کسب و کار تلاش برای ایجاد یک تغییر قابل توجهی, و غیره.), ما اعتماد به نفس می تواند بطور قابل توجهی شکسته و ناخودآگاه ما می کند ما را از هر گونه تلاش به منظور محافظت از ما را از دیگری ممکن است در ناامیدی.

مشاوره در اینجا قابل ملاحظه ای مشکل تر است و اگر وجود دارد یک مشکل عمیق تر می توان آن را مفید به مشورت با یک روانشناس حرفه ای است که می تواند کمک به پیدا کردن و از بین بردن چنین ناخودآگاه بلوک و ترس.

من شخصا سعی کردم انواع مختلف مراقبه و دیگر راه های جایگزین برای انواع مشابه از ترس ناخودآگاه اما من احترام که هر کس مایل است به آنها را امتحان کنید.

در عین حال من فکر می کنم که بهترین راه این است که به سادگی کلیک کنید و از طریق زندگی می کنند ممکن است اولین ریزش در بازار – برای دیدن که وجود دارد هیچ چیز وحشتناک در مورد آن!

به طور کلی وجود دارد و تنها دو فرصت به “زور” خود را به این برای اولین بار کلیک کنید.

یکی از اولین برای برنامه ریزی و آماده سازی همه چیز را در پیشبرد. بهتر و دقیق تر برنامه ریزی ما برای اولین بار بر بالاتر احتمال تحقق آن است.

اول از همه خودتان را به یک هدف است که به عنوان مثال هفته آینده (آیا به تعویق انداختن آن بیش از حد) در یک روز خاص و زمان شما باید انجام دهید که برای اولین بار کلیک کنید. برای مثال شما می توانید می گویند که از آن خواهد شد در روز چهارشنبه است که برای برخی از دلیل calmest روز برای شما و که آن را بین 4 و 6 دوره شما انجام داده اند آموزش خود را در. اما در حالت ایده آل شما را انجام خواهد داد که برای اولین بار کلیک کنید در اولین 30 دقیقه پس از به بازار باز می شود و شما قطعا اولین تجارت با توجه به برنامه ریزی به عنوان به زودی به عنوان آن رخ می دهد.

پس از آن برای استراحت در هفته تجسم که “جمعه” (و یا شما می توانید انتخاب کنید هر روز دیگر) قبل از اینکه شما به خواب رفتن. تصور کنید که روز آمده است تصور کنید که در جزئیات چگونه شما نشستن در مقابل کامپیوتر و شما با صبر و حوصله صبر کنید برای تجارت با توجه به طرح و هنگامی که آن را می آید شما با کلیک بر روی ماوس و بدون هیچ تردیدی. تجربه و پیش بینی احساسات خود را (مهم نیست که چه احساسات شما نمی فکر می کنم در مورد آنها بیش از حد) تصور کنید که هر دو سناریوهای احتمالی – که برای اولین بار تجارت خواهد بود و هر دو از دست دادن و به دست آوردن. روز قبل از خود را تعیین تاریخ توقف فکر کردن در مورد هر چیزی و که در آن روز فقط با آرامش انجام آنچه شما باید visualised چند روز پیش. شما خواهید دید که آن را به عنوان بد آن را به عنوان به نظر می رسید – هنگامی که این اولین تجربه است پشت سر شما دیگر آنهایی که مطمئنا می تواند ساده تر و شما را به آرامی به آن استفاده می شود!

گزینه دوم برای تلفن های موبایل کمی دیوانه است, اما آن را با این نسخهها کار به عنوان به خوبی. در حال حاضر به کامپیوتر شما (و یا در اولین لحظه ممکن است). باز نمودار و بر خرید و یا فروش (به طور کامل blindley آن کاملا ناچیز اگر شما خرید یا فروش) تعداد با آرامش به 3 – و سپس نزدیک و موقعیت خود را. و از آن انجام شده است. اولین تجارت خود را پشت سر شما; شما کلیک. هیچ چیز وحشتناک اتفاق افتاده است شما را زنده و سالم به شما جان سالم به در برد و آن را دشوار است و در همه! پس چرا تا این حد سر و صدا در مورد آن ؟ آن تکه ای از کیک! انجام شده; در حال حاضر شما فقط باید به تکرار آن بر اساس سیگنال های خود را با توجه به طرح تجاری خود و شما که در آن شما می خواهید به. وجود دارد بدون نیاز به آن را پیچیده است.

ترس ندارد.3: من ترس از تغییر

آخرین نوع از ترس صدا ممکن است کمی عجیب و غریب, اما آن را نیز خود دلیل و توضیح.

مغز انسان نمی خواهم تغییر دهید. مغز انسان ترجیح گذشته (که آن را دوست دارد به صورت خیالی و شاعرانه) آن کاهش می یابد به آن ريشه کلیشه (این است که چرا بسیاری از مردم می خواهم به اجرا در “autopilot”) و آن را حاضر هر نوع تغییر دهید. فقط سعی کنید تصور کنید که چگونه شما واکنش نشان می دهند اگر رئیس خود می رسد به محل کار خود را فردا و مبادلات مردم در میان ادارات و همچنین تغییرات خود را شرح شغل از هفته گذشته است.

معاملاتی است که یک تغییر قابل توجهی تغییر. این می تواند به معنای هر چیزی (موفق آینده تضمین شده نیست) و هر چه خواهد شد نتیجه آن می توانید صدای وحشتناک. اگر ما از دست دادن آن می تواند ناخوشایند تغییر برای بدتر; اگر ما موفق در حال حاضر ما فکر می کنیم که آن را بزرگ خواهد بود برای شروع یک زندگی رویایی – اما در واقعیت ما واقعا نمی توانم تصور واقعی گام به سوی چنین قابل توجهی تغییر در زندگی, چرا که در آن زمان حاضر مانند یک تغییر بزرگ است و نه نمایشی برای مغز ما! و بنابراین مغز ما می تواند ناخودآگاه خرابکاری ما را به نگه داشتن ما به عنوان زمانی که ممکن است ما در زمان آسایش یقین آشکار است که حداقل ما می دانیم که فردا چه به ارمغان خواهد آورد. مغز را دوست دارد آن یقین (حتی آنهایی که بد و وحشتناک آنهایی که برای بسیاری از افراد ناموفق و افسرده روابط هنوز هم بهتر از هیچ است در همه زباله و منفور شغل هنوز هم یک راه حل بهتر از به خطر ترک کار و جستجو برای یک جدید) و ناخودآگاه می تواند به جلوگیری از بسیاری از تلاش های ما برای تغییر. برای مثال می توانید آن را به طور مداوم به بلوک تلاش های ما به کلیک بر روی “زندگی” است که می توان به عنوان اولین قدم به سوی تغییر ممکن است.

پس چه باید بکنید در این مورد ؟ به سادگی شروع در زندگی ما به عنوان بسیاری از تغییرات کوچک که ممکن است که کمی “از خط خارج” ما روال کلیشه و کمک به ما برای به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتری را کلیک کنید.

انتخاب, مختلف, مسیر جدید به کار از فردا در.

آیا چیزی است که شما می خواهید به برای برخی از زمان در حال حاضر و یا انجام کاری دیوانه این آخر هفته مثل طناب از ارتفاع بپرم, go-carts ،

سعی کنید وعده غذایی شما هرگز قبل از سعی و رفتن به یک رستوران شما هرگز قبل از.

انجام چیزی که خود را تغییر ریتم معمول و کلیشه برای چند روز یا چند هفته. لازم است به قطار مغز خود را برای تغییرات به آن آموزش جدید انعطاف پذیری. سپس باید آن را بطور قابل توجهی آسان تر برای, کلیک کنید, زیرا هنگامی که مغز شما استفاده می شود به تکرار اختلال در کلیشه های آن بسیار بهتر خواهد بود آماده برای تغییر – و بنابراین برای اولین بار خود را کلیک کنید.

اینها امروز توصیه ها و راهنمایی. نترس به ترکیب تعدادی از آنها را در همان زمان. من برای شما آرزوی موفق باشید و شجاعت!

تجارت مبارک!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.