موبایل روغن تغییر کسب و کار بسیار سخت برای موفقیت در

0 Comments

[ad_1]

شده اند وجود دارد بسیاری از افرادی که آمده اند و رفته اند در همراه نفت تغییر کسب و کار است. آن را همیشه به نظر می رسد آسان از سطح و نسبتا ارزان است برای شروع با حداقل سرمایه گذاری در مقایسه با بسیاری از کسب و کارهای دیگر. اما بسیاری همراه نفت تغییر اپراتور به ندرت آن را گذشته سال اول. در واقع بسیاری را از آن گذشته برای اولین بار چند ماه. یکی به تعجب که چرا چنین ایده خوب در نهایت در شکست پایان می رسد. اجازه می دهد تا نگاهی نزدیک تر است.

اولین سود تولید شده از نفت تغییرات اندازه کافی برای حفظ یک کسب و کار سالم. شما پس از محاسبه هزینه کالا از کل لایحه وجود دارد و به ندرت بیش از بیست و پنج دلار سود خالص ساخته شده از روغن معمولی تغییر دهید. و این رقم را شامل نمی شود استفاده از گاز رانندگی به محل واقعی. شما باید برای انجام بسیاری از تغییرات نفت در هر روز را برای شما به کسب سود مناسب و معقول برای حمایت از کسب و کار شما و هزینه های شخصی خود. سریع ترین lubes را حتی کمتر با توجه به قابل ملاحظه ای بالاتر سربار در عین حال آن را تشکیل می دهند در حجم بزرگ است. موفق ترین مکان ثابت در حال انجام 60 تغییرات روغن در یک روز بد. یک موبایل تغییر نفت شرکت با بسیاری از زمان یک یا شاید دو نفر آن را ندارد که لوکس. ترین معمولی خود را همراه نفت تغییر ون می توانید انجام دهید این است که ده تغییرات نفت در هر روز و بعد از آن اپراتور خسته شده است. و حتی اگر یک فرد می تواند به طور مداوم انجام ده تغییرات نفت در هر روز او هنوز به تولید آن دسته از تغییرات نفت از جایی. آنها نمی جادویی ظاهر می شود. آیا شما یک طرح چگونه به انجام این کار ؟ شروع به فکر کردن در دانشگاه ها شرکت ها را فراهم تن از کسب و کار به خصوص اگر آن به بازار عرضه شده توسط شرکت وجود دارد. در واقعیت است که به ندرت کار می کند به عنوان آگهی و شما خوش شانس خواهد بود اگر شما 10 مشتریان در یک سال از یک شرکت بزرگ پردیس. پایان نتیجه گیری شده است که خالص در هر تعویض روغن خیلی کم برای ایجاد یک کسب و کار عملی از آن را بدون یک مقدار عظیم از حجم.

دوم بسیاری از موبایل تغییر نفت اپراتورهای خیلی خوب نیست فروشندگان. آنها معمولا بسیار صادقانه به مردم و آنهایی که بسیار پرشور در مورد آنچه انجام می دهند و شما عاشق دوست دارم که, اما من پیدا کرده اند که بسیاری از صاحبان تلفن همراه تغییرات روغن های وحشتناک در فروش پایان. آنها معمولا نوع است که سعی کنید برای شارژ راه کمتر از نرخ بازار رفتن و فکر می کنم آنها می توانید بگویید چند نفر در مورد “خدمات عالی” و صبر کنید توسط تلفن. که هرگز با این نسخهها کار. شما باید به بیرون رفتن و گرفتن آنها را. شما را مجبور به انجام یک مقدار فراوان از تماس سرد. شما باید به صحبت کردن با بسیاری از مدیران ناوگان و فروش خود را اول و سپس خدمات خود را. ترین در تلفن همراه تغییر نفت, کسب و کار نه به طور کامل درک این یا واقعا هرگز درخواست خود را به این سمت کسب و کار. احتمالا مهم ترین بخش نه تنها در تلفن همراه تغییر نفت, کسب و کار, اما هر کسب و کار که برای ماده. من بیرون رفتن در اندام و می گویند که اگر شما در حال بزرگ فروشندگان شما به خوبی انجام خواهد داد در حال اجرا همراه نفت را تغییر دهید و یا کسب و کار حق رای دادن. اگر شما می دانید در مورد اتومبیل و نه فروش و سپس من پیشنهاد می کنم کار برای یک ماشین جدید و یا استفاده فروشنده برای 2-3 ماه و بدست آوردن تجربه. از آن خواهد شد سخت و وحشتناک اما این سریعترین راه برای گرفتن یک خالص و هسته سخت فروش بدون بسیاری از “کرک.” پس از باز کردن تلفن همراه خود را تغییر نفت شرکت.

این آب و هوا نمی توان انجام نگرفته در محدود کردن آنچه همراه نفت تغییر اپراتور می تواند انجام دهد. وجود دارد چند متحده است که مناسب و معقول آب و هوا در طول سال. نیم متحده واقعا سرد چند ماه از سال و نیم دیگر واقعا داغ در طول 3/4 سال است. هر دو به همان اندازه دلسرد. یک محل ثابت می تواند به نوبه خود در هوا و یا به نوبه خود در گرما. اپراتورهای خود را در یک محیط کنترل شده. شما لازم نیست که لوکس. شما ممکن است چندین ناوگان برنامه ریزی برای یک روز و آن را می توان ریختن پایین باران آن روز. آیا شما فکر می کنید در مورد تغییر نفت در 0 درجه است. دست های خود را نمی خواهد بود قادر به گرفتن که فیلتر روغن یا بدبخت خود را به عنوان سخت به عنوان یک سنگ و یا شما می توانید آنها را احساس می کنید. یا تغییر داغ 150 درجه روغن موتور در 100 درجه آب و هوای مرطوب در یک وسیله نقلیه که در آن فیلتر روغن است در وسط یک موتور منیفولد و شما باید برای سوزاندن خود را برای رسیدن به آن ؟ آیا شما آن را پاک کردن و جست و خیز آن و یا رایت خود را برای رسیدن به آن ؟ که اتفاق خواهد افتاد.

پس از ذکر این سه موانع عمده ای وجود دارد و بیشتر من می گویند که آن غیر ممکن است. من را ساخته اند یک موفقیت آن است. اما من آرزو می کنم که کسی که می شده اند ساده با من قبل از من و شریک زندگی من صرف بیش از $80,000 به همراه روغن تغییر کسب و کار است. ما به فروش می رسد در بسیاری از غیر واقعی امید و آرزو از مجموعه ای از جت های زندگی فن آوری های مورد ثروت بزرگ با استفاده از ناقص مدل شامل نفت ، آنها ما را با یک ون و محصول خود را خوب است اما کل سیستم ناقص است از پایین به بالا. ما در بر داشت یک راه برای آن را به کار اما متاسفانه 90 درصد از روغن موبایل تغییر اپراتورهای کسب و کار نیست. میزان موفقیت بسیار کوچک است. درک whats واقعا درگیر و اگر شما فکر می کنم شما می توانید آن خرد کردن و هر گونه پول برای 2-3 سال برای آن بروید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *